Тепер ви можете оплатити вітання з піснею ОНЛАЙН!

Тисніть кнопку нижче – оплатити 150 грн (в т.ч. ПДВ і оплата за послуги), виберіть зручний варіант розрахунку, оплатіть, після цього відправте Ваше вітання на нашу електронну пошту sokalfm@gmail.com, напишіть назву пісні, яка має звучати, дату і час (Пон.- птн. 13-15 год чи 18-19 год, сбт. і ндл. 12-13 год, ввечері 18-19 год.), зазначивши, що оплата була проведена онлайн, впишіть ID (отримане після розрахунку онлайн), для форс-мажорних випадків вкажіть номер телефону (!), за яким ми зможемо з Вами контактувати.

Прохання надсилати вітання заздалегідь (мінімум за день до привітання)!

Слухайте привітання на хвилях радіо “Сокаль”!
ФОРМА ДЛЯ ПРИВІТАНЬ:

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * обов'язкові до заповнення.
Довжина привітання обмежена до 300 слів.

Вказана в цій формі електронна адреса не буде опублікована.
З метою безпеки ми визначили вашу IP адресу: 18.212.92.235.

Ми залишаємо за собою право редагувати або видаляти тексти, що суперечать Законодавству України та/або загальноприйнятим нормам моралі .

_____________________________________________________________
З цієї сторінки ми уже озвучили 5301 Ваших привітань.
Дідусь Михайло,бабуся Марія,тітка Зоряна,дядько Володимир,брати Мар'ян та Володимир. | С.Хлівчани | 18/01/2019 o 13:26:
Вітаємо дорогого і люблячого онука племінника і братика Іванину Вадима з червонограда з днем народження 11 річчям Зі святом привітаємо, Тобі здоров’я побажаємо. Щоб багато було пригод Та не знати ніяких незгод. Щоб сміх був завжди чутний, День народження — незабутній. Приймай від всіх вітання З ранку і до світання.
Вітаємо дорогого і люблячого онука племінника і братика Іванину Вадима з червонограда з днем народження 11 річчям Зі святом привітаємо,
Тобі здоров’я побажаємо.
Щоб багато було пригод
Та не знати ніяких незгод.

Щоб сміх був завжди чутний,
День народження — незабутній.
Приймай від всіх вітання
З ранку і до світання.
Ольга | Сокаль | 18/01/2019 o 12:38:
Вітаю зі святою вечерею і Йорданон своє сонечко Анрюшку! Скучила, обнімаю тебе! гарного настрою і завершення робочого дня!
Вітаю зі святою вечерею і Йорданон своє сонечко Анрюшку! Скучила, обнімаю тебе! гарного настрою і завершення робочого дня!
Іванина Марія | С.Хлівчани | 17/01/2019 o 14:49:
Вітаю Бучковську Ярославу з села Хлівчани з днем народження. Дозволь тебе сьогодні привітати, Бо день такий буває раз на рік, Здоров'я й щастя щиро побажати, На все життя, на довгий-довгий вік! До сотні літ дожить без горя і журби, Від гір, від сонця, від калини Всіх благ земних – з роси й води Бажаємо тобі всі нині!
Вітаю Бучковську Ярославу з села Хлівчани з днем народження.
Дозволь тебе сьогодні привітати,
Бо день такий буває раз на рік,
Здоров'я й щастя щиро побажати,
На все життя, на довгий-довгий вік!
До сотні літ дожить без горя і журби,
Від гір, від сонця, від калини
Всіх благ земних – з роси й води
Бажаємо тобі всі нині!
Від сватів Люби і Ярослава | Сілець | 17/01/2019 o 11:38:
Вітаємо з ювілеєм Хоружу Ганну Сьогодні рівно шістдесят у Вашому житті минає, А скільки їх ще на шляху, про це ніхто не знає, Тож зичимо в здоров’ї вік довгий прожити, Щоб усіх на сторіччя могли запросити, Щоб у мирному небі Вам сонце всміхалося, А всі Ваші мрії та плани збувалися, Хай здоров’я, щастя і достаток Сиплються, як липи цвіт, Хай малює доля з буднів свято, А Господь дарує ще багато літ!
Вітаємо з ювілеєм Хоружу Ганну
Сьогодні рівно шістдесят у Вашому житті минає,
А скільки їх ще на шляху, про це ніхто не знає,
Тож зичимо в здоров’ї вік довгий прожити,
Щоб усіх на сторіччя могли запросити,
Щоб у мирному небі Вам сонце всміхалося,
А всі Ваші мрії та плани збувалися,
Хай здоров’я, щастя і достаток
Сиплються, як липи цвіт,
Хай малює доля з буднів свято,
А Господь дарує ще багато літ!
Син Віталій з невісткою Галиною та онуками Давидком і Вікторією | Сілець | 17/01/2019 o 11:32:
Бабусенько наша, рідненька, кохана, Красива така, молода, гарно вбрана, Тебе с Днем народження щиро вітаєм, Здоров’я міцного і долі бажаєм! Хай щастя і радість як ранішнє сонце, Заглядає часто в чистеньке віконце, Хай буде хатина і щира, й привітна, А доля, як мак полум’яний розквітне! Хай буде родина щаслива, багата, Збирається часто в бабусиній хаті, І всі тебе люблять, і всі поважають, І в свята, і в будні завжди приїжджають!
Бабусенько наша, рідненька, кохана,
Красива така, молода, гарно вбрана,
Тебе с Днем народження щиро вітаєм,
Здоров’я міцного і долі бажаєм!

Хай щастя і радість як ранішнє сонце,
Заглядає часто в чистеньке віконце,
Хай буде хатина і щира, й привітна,
А доля, як мак полум’яний розквітне!

Хай буде родина щаслива, багата,
Збирається часто в бабусиній хаті,
І всі тебе люблять, і всі поважають,
І в свята, і в будні завжди приїжджають!
Син Віталій з невісткою Галиною , онукам Давидком і Вікторією | Сілець | 17/01/2019 o 09:25:
Вітаємо з ювілеєм найкращу маму і бабусю Хоружу Ганну Рідна наша, мила, добра і проста, Наша дорогенька, наша золота, Натруджені руки, мудрії слова, Вам ніколи, бабусю, спокою нема. Тож дозвольте в день такий святковий Побажати щастя, радості в житті, Щоб не знали горя Ви ніколи І до 100 років Ви для нас жили!
Вітаємо з ювілеєм найкращу маму і бабусю Хоружу Ганну
Рідна наша, мила, добра і проста,
Наша дорогенька, наша золота,
Натруджені руки, мудрії слова,
Вам ніколи, бабусю, спокою нема.
Тож дозвольте в день такий святковий
Побажати щастя, радості в житті,
Щоб не знали горя Ви ніколи
І до 100 років Ви для нас жили!
Оксана | 16/01/2019 o 17:53:
Дорогий брате Богдан вітаємо тебе з Днем народженя. Здоров’я міцного на довгі роки, Щиро бажаю тобі залюбки, Хай доля дарує щастя довіку, Достатку і миру у домі без ліку. Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу! Сестри Оксана, Христина та Іра
Дорогий брате Богдан вітаємо тебе з Днем народженя. Здоров’я міцного на довгі роки, Щиро бажаю тобі залюбки, Хай доля дарує щастя довіку, Достатку і миру у домі без ліку. Калиною радість в душі хай квітує, Сопілка любові хай серце хвилює, А роси ранкові безмежно і щиро, Щоденно дарують наснагу і силу!
Сестри Оксана, Христина та Іра
Хрещена мама Оля | Стенятин | 16/01/2019 o 17:47:
Веселій людині — добрій, чуйній людині дорогому похреснику Богдану Буцькому вітання. У радісний і світлий День народження, коли Україна колядує хочу побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!
Веселій людині — добрій, чуйній людині дорогому похреснику Богдану Буцькому вітання. У радісний і світлий День народження, коли Україна колядує хочу побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!
Настя та Матвійко | 16/01/2019 o 17:38:
Вітають Богдана Буцького Матвійко і Настуня. Дорогий хресний, з Днем народження тебе. НЕХАЙ ПРОМІНЧИК СОНЦЯ У ЦЕЙ ДЕНЬ ТЕБЕ РОЗБУДИТЬ НІЖНИМ ПОЦІЛУНКОМ. НЕХАЙ ЛЮБОВ БЛИЗЬКИХ ТОБІ ЛЮДЕЙ ДЛЯ ТЕБЕ БУДЕ КРАЩИМ ПОДАРУНКОМ. ХАЙ ДОЛЯ ПОСМІХАЄТЬСЯ ТОБІ І УСПІХ СУПРОВОДИТЬ У ВСІХ СПРАВАХ. ХАЙ БУДУТЬ ЛИШ ДНІ ЯСНІ, А ДОЛЯ БУДЕ МИЛОСЕРДНА І ЛАСКАВА!!!
Вітають Богдана Буцького Матвійко і Настуня. Дорогий хресний, з Днем народження тебе. НЕХАЙ ПРОМІНЧИК СОНЦЯ У ЦЕЙ ДЕНЬ ТЕБЕ РОЗБУДИТЬ НІЖНИМ ПОЦІЛУНКОМ. НЕХАЙ ЛЮБОВ БЛИЗЬКИХ ТОБІ ЛЮДЕЙ ДЛЯ ТЕБЕ БУДЕ КРАЩИМ ПОДАРУНКОМ. ХАЙ ДОЛЯ ПОСМІХАЄТЬСЯ ТОБІ І УСПІХ СУПРОВОДИТЬ У ВСІХ СПРАВАХ. ХАЙ БУДУТЬ ЛИШ ДНІ ЯСНІ, А ДОЛЯ БУДЕ МИЛОСЕРДНА І ЛАСКАВА!!!
Похресниця Вікторія | Сілець | 16/01/2019 o 17:34:
Вітаємо з днем народження Кузьмів Ірину, похресниця Вікторія, сестра Галина з чоловіком Віталієм і синочком Давидком Бажаєм тобі фантастичного щастя , Безкрайнього моря чудових подій Хай все що бажаєш,швидесенько вдасться, А також цікавого втілення мрій Хай зорями радість тебе осипає Природа здоров'ям наділить міцним Тебе з днем народження ми привітаєм Хай щира любов завітає в твій дім!
Вітаємо з днем народження Кузьмів Ірину, похресниця Вікторія, сестра Галина з чоловіком Віталієм і синочком Давидком
Бажаєм тобі фантастичного щастя ,
Безкрайнього моря чудових подій
Хай все що бажаєш,швидесенько вдасться,
А також цікавого втілення мрій
Хай зорями радість тебе осипає
Природа здоров'ям наділить міцним
Тебе з днем народження ми привітаєм
Хай щира любов завітає в твій дім!
Катя | с. Глухів | 16/01/2019 o 17:16:
Вітання линуть в село Глухів для Рибачук Оксани Петрівни від рідних( мами Марії, сестри Ганни з чоловіком та похресниці Каті з чоловіком) Хай не спішать літа на Ваш поріг, Хай повсякчас здоров’я прибуває, У цей святковий день ми від душі Всього найкращого бажаєм. У кожній справі хай щастить, Вік щедрий, як калинове суцвіття, У злагоді прожить. Хай сонце дарує Вам ласку й тепло, А ніжна усмішка осяє чоло. Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою. Хай доля дарує літа і літа, А в серці завжди хай живе доброта
Вітання линуть в село Глухів для Рибачук Оксани Петрівни від рідних( мами Марії, сестри Ганни з чоловіком та похресниці Каті з чоловіком)
Хай не спішать літа на Ваш поріг,
Хай повсякчас здоров’я прибуває,
У цей святковий день ми від душі
Всього найкращого бажаєм.
У кожній справі хай щастить,
Вік щедрий, як калинове суцвіття,
У злагоді прожить.
Хай сонце дарує Вам ласку й тепло,
А ніжна усмішка осяє чоло.
Хай горе обходить завжди стороною,
А щастя приходить і ллється рікою.
Хай доля дарує літа і літа,
А в серці завжди хай живе доброта
Матуся Галина і татусь Степан | Сілець | 16/01/2019 o 13:48:
Вітають свою донечку Кузьмів Ірину Степанівну з ювілеєм 35-річчям Щоб ти завжди була щаслива. Добро пізнала у житті, І щоб сміялися до тебе Із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел, твій охоронитель. 3 плеча твого щоб не злітав. Ми дякуємо Богу, що ти у нас є. Хай силу і радість тобі Він дає.
Вітають свою донечку Кузьмів Ірину Степанівну з ювілеєм 35-річчям
Щоб ти завжди була щаслива.
Добро пізнала у житті,
І щоб сміялися до тебе
Із неба зорі золоті.
Щоб гріло сонечко ласкаво.
Щоб Бог тебе в опіці мав.
І Ангел, твій охоронитель.
3 плеча твого щоб не злітав.
Ми дякуємо Богу, що ти у нас є.
Хай силу і радість тобі Він дає.
Сестра Тетяна | Сілець | 16/01/2019 o 12:05:
Вітає сестра Тетяна з Андрієм і дітьми Романом,Іриною, похресниця Юлія з ювілеєм сестру Кузьмів Ірину Степанівну з м. Соснівки Вітаємо з ювілеєм! Тобі сьогодні тридцять п’ять! І в цей радісний сонячний день бажаємо, щоб з тобою завжди були віра, надія і любов. Нехай твій будинок буде наповнений щастям, теплом і посмішками. Бажаємо всіляких звершень, творчих успіхів, цікавих подорожей, матеріального благополуччя і удачі!
Вітає сестра Тетяна з Андрієм і дітьми Романом,Іриною, похресниця Юлія з ювілеєм сестру Кузьмів Ірину Степанівну з м. Соснівки
Вітаємо з ювілеєм! Тобі сьогодні тридцять п’ять! І в цей радісний сонячний день бажаємо, щоб з тобою завжди були віра, надія і любов. Нехай твій будинок буде наповнений щастям, теплом і посмішками. Бажаємо всіляких звершень, творчих успіхів, цікавих подорожей, матеріального благополуччя і удачі!
Хресна Люба | Сілець | 16/01/2019 o 12:03:
Вітає Хресна Люба з д'ятьоком Ярославом з ювілеєм 35-річчям Кузьмів Ірину Степанівну з м.Соснівка Тобі бажаю щастя море, Хай оминає тебе горе, Хай сонце світить лиш тобі, Прийде натхнення уві сні. А 35 - це лиш початок, Попереду ще все життя. А всі печалі і негоди Нехай прямують в забуття.
Вітає Хресна Люба з д'ятьоком Ярославом з ювілеєм 35-річчям Кузьмів Ірину Степанівну з м.Соснівка
Тобі бажаю щастя море,
Хай оминає тебе горе,
Хай сонце світить лиш тобі,
Прийде натхнення уві сні.
А 35 - це лиш початок,
Попереду ще все життя.
А всі печалі і негоди
Нехай прямують в забуття.
Оля | Угнів | 16/01/2019 o 10:39:
Хочемо привітати донечку Недосєко Анастасію з міста Угнів з днем народження. Кохана, наша донечка! Ось і настав твій головний день в житті. День твого народження! Ще на один рік ти стала старше, мудріше, досвідченіше і красивіше. Ось вже ти більш впевненими кроками йдеш по дорослому житті. У цей день хочеться, щоб твої очі іскрилися щастям, посмішка не сходила з губ, а руки були зайняті подарунками та букетами квітів. Величезного неземного щастя, сімейного затишку, благополуччя, великої любові. Щоб у всіх початих тобою справах супроводжував успіх і удача. Бажаю сонячного настрою, нових, яскравих вражень, ідей та емоцій. Ніколи не сумуй і не поспішай опускати руки при зустрічі з неприємностями. Не забувай про люблячу сім’ю, готову в будь-яку хвилину підставити своє плече, прийти до тебе на допомогу. Вітає мама, тато, бабуся, дідусь, сестра Оля та братик Максим.
Хочемо привітати донечку Недосєко Анастасію з міста Угнів з днем народження.
Кохана, наша донечка! Ось і настав твій головний день в житті. День твого народження! Ще на один рік ти стала старше, мудріше, досвідченіше і красивіше. Ось вже ти більш впевненими кроками йдеш по дорослому житті. У цей день хочеться, щоб твої очі іскрилися щастям, посмішка не сходила з губ, а руки були зайняті подарунками та букетами квітів. Величезного неземного щастя, сімейного затишку, благополуччя, великої любові. Щоб у всіх початих тобою справах супроводжував успіх і удача. Бажаю сонячного настрою, нових, яскравих вражень, ідей та емоцій. Ніколи не сумуй і не поспішай опускати руки при зустрічі з неприємностями. Не забувай про люблячу сім’ю, готову в будь-яку хвилину підставити своє плече, прийти до тебе на допомогу.
Вітає мама, тато, бабуся, дідусь, сестра Оля та братик Максим.
Мама,тато,брат Олег,бабуся Ярослава,Тьотя Галя,дядько Міша,Тьотя Галя з Волсвин,мамуська Таня і дядько Віталік і вся велика родина. | Заболоття | 16/01/2019 o 09:10:
Вітаємо з 10 річчям нашу донечку красунечку Судол Вікторію.Бажаємо тобі міцного здоров'я, хорошого настрою, щоб завжди йшла до своєї цілі,завжди будь енергійною, Щоб у твоєму житті завжди зустрічалися хороші люди. Ти сьогодні вже доросла але для нас ти залишаєшся маленькою дівчинкою.Міцно обіймаємо і дуже сильно любимо
Вітаємо з 10 річчям нашу донечку красунечку Судол Вікторію.Бажаємо тобі міцного здоров'я, хорошого настрою, щоб завжди йшла до своєї цілі,завжди будь енергійною, Щоб у твоєму житті завжди зустрічалися хороші люди. Ти сьогодні вже доросла але для нас ти залишаєшся маленькою дівчинкою.Міцно обіймаємо і дуже сильно любимо
Микола | Хлівчани | 14/01/2019 o 17:55:
Вітаємо з Днем Народження Васютяк Романа з села Бояничі Бажаєм вам квітів та мирного неба, Грошей та здоров’я ще більше, ніж треба. Хай доля вам щастя багато дає, Зозуля сто років життя накує. Хай справдяться мрії, здійсняться дива, Хай кругом від сміху іде голова, Достатку — у будні, в свята — подарунків, Гарних подій, доброти, поцілунків! Привітання від сватів Івана та Наталії, та родини Петрашкевичів з с.Хлівчани
Вітаємо з Днем Народження Васютяк Романа з села Бояничі

Бажаєм вам квітів та мирного неба,
Грошей та здоров’я ще більше, ніж треба.
Хай доля вам щастя багато дає,
Зозуля сто років життя накує.

Хай справдяться мрії, здійсняться дива,
Хай кругом від сміху іде голова,
Достатку — у будні, в свята — подарунків,
Гарних подій, доброти, поцілунків!
Привітання від сватів Івана та Наталії, та родини Петрашкевичів з с.Хлівчани
Олександра | Іваничі | 14/01/2019 o 13:50:
Вітаємо коханого чоловіка та люблячого татуся Голодюка Василя з Іванич з днем народження. З днем народження, коханий, Мій прекрасний чоловік. Хай щасливим і безхмарним Буде твій мужчинський вік. Ти для мене переможець, Мій надійний, вірний друг. Я кохаю твої очі, І тепло ласкавих рук. Побажаю я здоров’я, Щоб успішним був завжди. І сімейство наше дружне Не пізнало щоб біди. Дружина Олександра та синочок Максимчик.
Вітаємо коханого чоловіка та люблячого татуся Голодюка Василя з Іванич з днем народження.
З днем народження, коханий,
Мій прекрасний чоловік.
Хай щасливим і безхмарним
Буде твій мужчинський вік.

Ти для мене переможець,
Мій надійний, вірний друг.
Я кохаю твої очі,
І тепло ласкавих рук.

Побажаю я здоров’я,
Щоб успішним був завжди.
І сімейство наше дружне
Не пізнало щоб біди.
Дружина Олександра та синочок Максимчик.
Галина | с.Карів | 14/01/2019 o 13:44:
Вітаємо Хорохойко Наталю з с.Карова з Днем Народження.Від усієї душі вітаємо Вас з ювілеєм! 50 – це час посмішок! У цей прекрасний день від усієї душі вітаємо Вас! Бажаємо всього, чого тільки можна побажати: приємного оточення, любові і поваги! Нехай тривоги на шляху не зустрічаються, все збудеться, про що мріється! Любові, щастя, добра! Прожити ще стільки ж років, без горя, нещасть і бід!Нехай Вас оточують самі улюблені люди і нехай супроводжує Вас чудовий настрій. Нехай Ваші бажання завжди виконуються і в домі хай у Вас завжди буде така ж тепла і затишна атмосфера. Від чоловіка дітей зятя Івана внуків Артема Арсена і Матвія.До привітання приєднується сім"я Зузаків з Червонограда.
Вітаємо Хорохойко Наталю з с.Карова з Днем Народження.Від усієї душі вітаємо Вас з ювілеєм! 50 – це час посмішок! У цей прекрасний день від усієї душі вітаємо Вас! Бажаємо всього, чого тільки можна побажати: приємного оточення, любові і поваги! Нехай тривоги на шляху не зустрічаються, все збудеться, про що мріється! Любові, щастя, добра! Прожити ще стільки ж років, без горя, нещасть і бід!Нехай Вас оточують самі улюблені люди і нехай супроводжує Вас чудовий настрій. Нехай Ваші бажання завжди виконуються і в домі хай у Вас завжди буде така ж тепла і затишна атмосфера. Від чоловіка дітей зятя Івана внуків Артема Арсена і Матвія.До привітання приєднується сім"я Зузаків з Червонограда.
Таня | с.Сілець | 14/01/2019 o 13:19:
Вітаємо Малицького Василя Дмитровича тата,дідуся і люблячого чоловіка з днем ангела.Бажаємо:Щоб Ваше здоров'я,як кремінь було,Щоб щастя сімейне вас берегло,Щоб радість завжди була на порозі,А лихо в далекій і вічній дорозі.Хай поруч з вами ангел ваш летить,Убереже вас від біди повсюди,хай несе вам радість кожна мить,І благодать Господня звами буде.Привітання від дружини Галини,дочок Оксани і Уляни, зятів Петра і Олександра,онуків Тані, Ромчика і Настусі.
Вітаємо Малицького Василя Дмитровича тата,дідуся і люблячого чоловіка з днем ангела.Бажаємо:Щоб Ваше здоров'я,як кремінь було,Щоб щастя сімейне вас берегло,Щоб радість завжди була на порозі,А лихо в далекій і вічній дорозі.Хай поруч з вами ангел ваш летить,Убереже вас від біди повсюди,хай несе вам радість кожна мить,І благодать Господня звами буде.Привітання від дружини Галини,дочок Оксани і Уляни, зятів Петра і Олександра,онуків Тані, Ромчика і Настусі.