Тепер ви можете оплатити вітання з піснею ОНЛАЙН!

Тисніть кнопку нижче – оплатити 150 грн (в т.ч. ПДВ і оплата за послуги), виберіть зручний варіант розрахунку, оплатіть, після цього відправте Ваше вітання на нашу електронну пошту sokalfm@gmail.com, напишіть назву пісні, яка має звучати, дату і час (Пон.- птн. 13-15 год чи 18-19 год, сбт. і ндл. 12-13 год, ввечері 18-19 год.), зазначивши, що оплата була проведена онлайн, впишіть ID (отримане після розрахунку онлайн), для форс-мажорних випадків вкажіть номер телефону (!), за яким ми зможемо з Вами контактувати.

Прохання надсилати вітання заздалегідь (мінімум за день до привітання)!

Слухайте привітання на хвилях радіо “Сокаль”!
ФОРМА ДЛЯ ПРИВІТАНЬ:

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * обов'язкові до заповнення.
Довжина привітання обмежена до 300 слів.

Вказана в цій формі електронна адреса не буде опублікована.
З метою безпеки ми визначили вашу IP адресу: 54.161.40.41.

Ми залишаємо за собою право редагувати або видаляти тексти, що суперечать Законодавству України та/або загальноприйнятим нормам моралі .

_____________________________________________________________
З цієї сторінки ми уже озвучили 4615 Ваших привітань.
Сергій | Зубків | 21/07/2018 o 12:01:
Вітаємо Сергія Докучаєва з села Зубкова з днем народженням від бригади будівельників які зараз працюють
Вітаємо Сергія Докучаєва з села Зубкова з днем народженням від бригади будівельників які зараз працюють
Тетяна | Ульвівок | 21/07/2018 o 11:18:
Вітаємо Жеребецьку Ірину з 15 річчям З днем народження, люба донечка, Сяй завжди, як весняне сонечко, Хай Всевишній тебе захищає, Від недугів завжди ізціляє, Щоб життя в тебе було квітуче, Відгоню я від тебе всі тучі, Щоб небо було над тобою Сповнене ніжністю та любов’ю! Вітають мама тато сестра Марта брати Орест і Юра баба Надя дідусь Іван хресна Оксана. Щиро Вам дякую!!!!!
Вітаємо Жеребецьку Ірину з 15 річчям З днем народження, люба донечка,
Сяй завжди, як весняне сонечко,
Хай Всевишній тебе захищає,
Від недугів завжди ізціляє,
Щоб життя в тебе було квітуче,
Відгоню я від тебе всі тучі,
Щоб небо було над тобою
Сповнене ніжністю та любов’ю! Вітають мама тато сестра Марта брати Орест і Юра баба Надя дідусь Іван хресна Оксана. Щиро Вам дякую!!!!!
Тетяна | Сокаль | 21/07/2018 o 08:32:
Добрий день . Хочем привітати з днем народження тата , дідуся і просто хорошого зятя Мікала Степана Миколайовича з днем народження.Прийміть від душі наші щирі вітання, Хай збудуться всі Ваші плани й бажання! Життя хай дарує чудові презенти, Яскраві емоції, щастя моменти. Щоб лихо до хати дорогу не знало, А доля Вам радість завжди дарувала! Вітають теща Михайлина , дружина Богданка . син з дружиною Оксаною , та дочка з чоловіком Андрієм і внуки Арсеній . Мартуся . і Дарія ..
Добрий день . Хочем привітати з днем народження тата , дідуся і просто хорошого зятя Мікала Степана Миколайовича з днем народження.Прийміть від душі наші щирі вітання,
Хай збудуться всі Ваші плани й бажання!
Життя хай дарує чудові презенти,
Яскраві емоції, щастя моменти.
Щоб лихо до хати дорогу не знало,
А доля Вам радість завжди дарувала!
Вітають теща Михайлина , дружина Богданка . син з дружиною Оксаною , та дочка з чоловіком Андрієм і внуки Арсеній . Мартуся . і Дарія ..
Оля | Львів | 21/07/2018 o 07:28:
Доброго ранку Вітаю свою найдорощу сестричку Роксоланку з с. Заболоття з маленьким ювілеєм, 10 років. Всього тобі найкращого. Багато друзів, щоб ти була здоровенька і всього найкращого. Нехай завжди тебе охороняє Ангел хоронитель. Веселих канікул! 😊 Твоя сестричка зі Львова!
Доброго ранку
Вітаю свою найдорощу сестричку Роксоланку з с. Заболоття з маленьким ювілеєм, 10 років.

Всього тобі найкращого. Багато друзів, щоб ти була здоровенька і всього найкращого. Нехай завжди тебе охороняє Ангел хоронитель. Веселих канікул! 😊

Твоя сестричка зі Львова!
Марія | Сілець | 20/07/2018 o 11:32:
Затхей Ганну Андріївну з днем народження вітає сестра Марія і бажає їй Сестричко моя, мила і люба, найкраща у світі, Бажаю я щастя й дарую я квіти, Щоб сонце і зорі плекали тепло, Щоб завжди здоров'я у тебе було. Бажаю довго і довго прожити, Я тебе люблю і буду любити! Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти в мене, люба, на світі єдина, Коли ти смієшся - радісно і мені Поставте пісню про сестру
Затхей Ганну Андріївну з днем народження вітає сестра Марія і бажає їй
Сестричко моя, мила і люба, найкраща у світі,
Бажаю я щастя й дарую я квіти,
Щоб сонце і зорі плекали тепло,
Щоб завжди здоров'я у тебе було.
Бажаю довго і довго прожити,
Я тебе люблю і буду любити!
Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива,
Ніколи не хмурся, хоч важко тобі,
Бо ти в мене, люба, на світі єдина,
Коли ти смієшся - радісно і мені
Поставте пісню про сестру
Тарас | 20/07/2018 o 06:27:
Привіт, Сокаль. Хочу всіх привітати з п"ятницею і побажати чудових вихідних. Поставте Grohotsky - Будь зі мною Дякую
Привіт, Сокаль. Хочу всіх привітати з п"ятницею і побажати чудових вихідних. Поставте Grohotsky - Будь зі мною Дякую
Ольга | Соснівка | 19/07/2018 o 18:28:
Дружина і діти вітають дрогого ювіляра Гавалко Петра Григоровича із 70 ти річчям.
Дружина і діти вітають дрогого ювіляра Гавалко Петра Григоровича із 70 ти річчям.
Ірина | Сокаль | 19/07/2018 o 10:23:
Доброго дня .З днем народження вітають Бойка Володимира з села залижння мама Галина і донечка Танічка,бажають міцно здоров'я щастя успіхів і всього найкращого.поставте веселу пісню дякую
Доброго дня .З днем народження вітають Бойка Володимира з села залижння мама Галина і донечка Танічка,бажають міцно здоров'я щастя успіхів і всього найкращого.поставте веселу пісню дякую
Тетяна і Василь | Червоноград | 18/07/2018 o 14:45:
Тетяна і Василь | Червоноград | 18/07/2018 o 06:09: [Хочу сьогодні щиро привітати сім "ю Коленчуків.у яких підростає маленький шибенник, майбутній захисник Владиславчик,який мешкає у Львові,а літом гостює у бабусі Ганні із с.Воронів.Особливо хочу подякувати мамі Наталі,татові Анатолію;Мама,яка дала життя,і навчила самостійно робити перші кроки у житті,Тато, який виховав справжнього мужчинку.Іменник Владиславчик!!Вітаємо з першим в житті ювілеєм -5 річчям .Так нехай тобі подарують в п ять разів більше подарунків,а твій День народження в 5 разів буде веселіше,І нехай твої бажання здійснюються в 5 разів швидше.До щирих привітань приєднується:баба Ганя,баба Ксеня,тьотя Надя,хресний(брат)Роман,Василь,Андрій.Якщо Ваша ласка поставте гарну дитячу украінську пісню,щоб підняти настрій Владиславчику.Дякую гарного дня
Тетяна і Василь | Червоноград | 18/07/2018 o 06:09:
[Хочу сьогодні щиро привітати сім "ю Коленчуків.у яких підростає маленький шибенник, майбутній захисник Владиславчик,який мешкає у Львові,а літом гостює у бабусі Ганні із с.Воронів.Особливо хочу подякувати мамі Наталі,татові Анатолію;Мама,яка дала життя,і навчила самостійно робити перші кроки у житті,Тато, який виховав справжнього мужчинку.Іменник Владиславчик!!Вітаємо з першим в житті ювілеєм -5 річчям .Так нехай тобі подарують в п ять разів більше подарунків,а твій День народження в 5 разів буде веселіше,І нехай твої бажання здійснюються в 5 разів швидше.До щирих привітань приєднується:баба Ганя,баба Ксеня,тьотя Надя,хресний(брат)Роман,Василь,Андрій.Якщо Ваша ласка поставте гарну дитячу украінську пісню,щоб підняти настрій Владиславчику.Дякую гарного дня
Ярослава | Глухів | 18/07/2018 o 14:14:
Вітаю з днем народження дорогеньку і рідненьку сестру Семіон Наталії з с.Острів.Бажаю тобі великого людського щастя, міцного здоров'я, добра і радості,поваги.Вітання від сестри Ярослави і її великої родини.
Вітаю з днем народження дорогеньку і рідненьку сестру Семіон Наталії з с.Острів.Бажаю тобі великого людського щастя, міцного здоров'я, добра і радості,поваги.Вітання від сестри Ярослави і її великої родини.
Дочки Ірина та Оля з сім'ями, брат Ярослав й сестра Галина і вся велика родина Вітають з днем народження дорогого Фамуляка Євгена Орестовича з села Зубів-Міст | 18/07/2018 o 13:58:
У праці роки пролетіли, Неначе ластівки в блакить, Хай серце Ваше молодіє, Душа хай піснею бринить. Бажаєм жити довгі роки, Не знати горя і біди, Бажаєм щастя і здоров’я Сьогодні, завтра і завжди. Хай Вас обминають невдачі і грози, Хай тільки від щастя з’являються сльози, Ми Вам посилаєм ці вдячні слова, А Бог хай дарує многії літа!
У праці роки пролетіли,
Неначе ластівки в блакить,
Хай серце Ваше молодіє,
Душа хай піснею бринить.
Бажаєм жити довгі роки,
Не знати горя і біди,
Бажаєм щастя і здоров’я
Сьогодні, завтра і завжди.
Хай Вас обминають невдачі і грози,
Хай тільки від щастя з’являються сльози,
Ми Вам посилаєм ці вдячні слова,
А Бог хай дарує многії літа!
Чоловік, діти, онуки і правнучка | Ульвівок | 18/07/2018 o 12:53:
Вітаємо Ковальчук Галину Михайлівну з с. Ульвівок. Найдобріша, найкраща матусю рідненька! В цей день ми вклоняємось дуже низенько. За сонечко ясне, за серце прекрасне, за те, що добром зігріваєте нас, За те, що в щасливу і скрутну хвилину Ми можемо всі прихилитись до вас. Хай вас обминають невдачі та грози, Нехай лиш від сміху з'являються сльози, Міцного здоровя з роси і води, бадьорість та настрій хай будуть завжди.
Вітаємо Ковальчук Галину Михайлівну з с. Ульвівок.
Найдобріша, найкраща матусю рідненька!
В цей день ми вклоняємось дуже низенько.
За сонечко ясне, за серце прекрасне, за те, що добром зігріваєте нас,
За те, що в щасливу і скрутну хвилину
Ми можемо всі прихилитись до вас.
Хай вас обминають невдачі та грози,
Нехай лиш від сміху з'являються сльози,
Міцного здоровя з роси і води, бадьорість та настрій хай будуть завжди.
Дружина Ольга, діти Ірина та Орест зі своїми сім"ями, Онуки Юля, Христина, Ярина та Максим вітають свого найкращого чоловіка, тата та улюбленого дідуся Притулу Ігоря Тимофійовича з днем народження | з Сільця | 18/07/2018 o 11:05:
Хай будуть з вами здоров'я та сила, Хай доля буде ласкава і щира! Щоб ніколи не знали ви втоми! Хай мир і злагода будуть у домі, Хай Господь дарує надію й тепло На довгі літа, на щастя й добро! Поставте, будь ласка пісню Квітки Цісик
Хай будуть з вами здоров'я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!
Поставте, будь ласка пісню Квітки Цісик
Онуки Юля, Христина, Ярина та Максим вітають свого найкращого дідуся Притулу Ігоря Тимофійовича з днем народження | 18/07/2018 o 10:58:
В святковий день Прийміть вітання Та найщиріші побажання: Здоров'я, щастя та добра, Наснаги, успіхів, тепла. І повсякденно, повсякчас Хай буде все у вас гаразд!
В святковий день
Прийміть вітання
Та найщиріші побажання:
Здоров'я, щастя та добра,
Наснаги, успіхів, тепла.
І повсякденно, повсякчас
Хай буде все у вас гаразд!
Квартирук Катерині Йосипівні | м.Великі Мости | 18/07/2018 o 10:43:
Квартирук Катерині Йосипівні. Моїй Мамусі. Вітаю Вас з днем народження. Я міцніше обійму, подивлюся в очі Щоб щаслива ти була, мамо, дуже хочу! Душу хай твою плекають радість та любов, Янголятко захищає серце знов і знов. Мрії здійснюються рясно, як росте трава. Ти така в мене красива, мамочко моя! Не рахуй свої літа, молодій душою А ми, любляча сім’я, назавжди з тобою. Матінка Божа нехай допомагає, здоров'я, поваги, любові,успіху, взаєморозуміння вірних друзів. Мамочко цілуємо любимо обіймає тебе.
Квартирук Катерині Йосипівні. Моїй Мамусі. Вітаю Вас з днем народження. Я міцніше обійму, подивлюся в очі Щоб щаслива ти була, мамо, дуже хочу!
Душу хай твою плекають радість та любов,
Янголятко захищає серце знов і знов.
Мрії здійснюються рясно, як росте трава.
Ти така в мене красива, мамочко моя!
Не рахуй свої літа, молодій душою
А ми, любляча сім’я, назавжди з тобою. Матінка Божа нехай допомагає, здоров'я, поваги, любові,успіху, взаєморозуміння вірних друзів. Мамочко цілуємо любимо обіймає тебе.
Колектив ліцею | Сокальcький професійний ліцей | 18/07/2018 o 10:34:
Вітаємо з ювілеєм, Ковальчук Галину Михайлівну, заступника директора з навчально-виробничої роботи Сокальського професійного ліцею. Бажаємо міцного здоров’я, нехай Ваше життя буде наповнене радістю і гордістю за дітей, онуків і друзів! Нехай Вас супроводжують тільки щасливі моменти, прекрасний настрій і повага! З повагою колектив Сокальського професійного ліцею.
Вітаємо з ювілеєм, Ковальчук Галину Михайлівну, заступника директора з навчально-виробничої роботи Сокальського професійного ліцею. Бажаємо міцного здоров’я, нехай Ваше життя буде наповнене радістю і гордістю за дітей, онуків і друзів! Нехай Вас супроводжують тільки щасливі моменти, прекрасний настрій і повага! З повагою колектив Сокальського професійного ліцею.
Тетяна і Василь | Червоноград | 18/07/2018 o 06:09:
[Хочу сьогодні щиро привітати сім "ю Коленчуків.у яких підростає маленький шибенник, майбутній захисник Владиславчик,який мешкає у Львові,а літом гостює у бабусі Ганні із с.Воронів.Особливо хочу подякувати мамі Наталі,татові Анатолію;Мама,яка дала життя,і навчила самостійно робити перші кроки у житті,Тато, який виховав справжнього мужчинку.Іменник Владиславчик!!Вітаємо з першим в житті ювілеєм -5 річчям .Так нехай тобі подарують в п ять разів більше подарунків,а твій День народження в 5 разів буде веселіше,І нехай твої бажання здійснюються в 5 разів швидше.До щирих привітань приєднується:баба Ганя,баба Ксеня,тьотя Надя,хресний(брат)Роман,Василь,Андрій.Якщо Ваша ласка поставте гарну дитячу украінську пісню,щоб підняти настрій Владиславчику.Дякую гарного дня
[Хочу сьогодні щиро привітати сім "ю Коленчуків.у яких підростає маленький шибенник, майбутній захисник Владиславчик,який мешкає у Львові,а літом гостює у бабусі Ганні із с.Воронів.Особливо хочу подякувати мамі Наталі,татові Анатолію;Мама,яка дала життя,і навчила самостійно робити перші кроки у житті,Тато, який виховав справжнього мужчинку.Іменник Владиславчик!!Вітаємо з першим в житті ювілеєм -5 річчям .Так нехай тобі подарують в п ять разів більше подарунків,а твій День народження в 5 разів буде веселіше,І нехай твої бажання здійснюються в 5 разів швидше.До щирих привітань приєднується:баба Ганя,баба Ксеня,тьотя Надя,хресний(брат)Роман,Василь,Андрій.Якщо Ваша ласка поставте гарну дитячу украінську пісню,щоб підняти настрій Владиславчику.Дякую гарного дня
Тарас | 18/07/2018 o 05:53:
Хочу побажати хорошого ранку і дуууже чудового дня, для своєї неймиовірної і чарівної подруги!))) Хочу подякувати тобі за веселу посмішку що даруєш коли сумно мені, за слова підтримки коли мені важко і просто за те що ти завжди поруч протягом довгого часу!) Поставте Біла Вежа — Янгол Дякую)))
Хочу побажати хорошого ранку і дуууже чудового дня, для своєї неймиовірної і чарівної подруги!))) Хочу подякувати тобі за веселу посмішку що даруєш коли сумно мені, за слова підтримки коли мені важко і просто за те що ти завжди поруч протягом довгого часу!) Поставте Біла Вежа — Янгол Дякую)))
Василь Мороз | Угнів | 17/07/2018 o 14:29:
Вітання з ювілеєм 60-річчя від братової та родини у місто Угнів для Луценко Марії. Щиро бажаємо міцного здоров"я та довгих років життя! Нехай кожен новий день буде кращим за попередній. Добра і злагоди вам, нехай ваші близькі приносять вам радість, а Бог тримає у своїй опіці. З Днем народження!
Вітання з ювілеєм 60-річчя від братової та родини у місто Угнів для Луценко Марії. Щиро бажаємо міцного здоров"я та довгих років життя! Нехай кожен новий день буде кращим за попередній. Добра і злагоди вам, нехай ваші близькі приносять вам радість, а Бог тримає у своїй опіці. З Днем народження!
Маркіян та Гордій | с. Волиця | 17/07/2018 o 13:26:
З днем народженням дорогу маму - Мокрій Марію вітають два Синочки і лапочка Дочка: Маркіян, Гордій та Юстинка Наша найкраща в світі мамо, Вітаємо ми щиро Вас У День народження прекрасний, хай щастя лине кожен час., За поміч дякую, кохана, Твою підтримку, доброту. Я довгих літ, чарівна Мамо, У Бога лиш тобі прошу.
З днем народженням дорогу маму - Мокрій Марію вітають два Синочки і лапочка Дочка: Маркіян, Гордій та Юстинка

Наша найкраща в світі мамо, Вітаємо ми щиро Вас
У День народження прекрасний, хай щастя лине кожен час.,

За поміч дякую, кохана, Твою підтримку, доброту.
Я довгих літ, чарівна Мамо, У Бога лиш тобі прошу.