Тепер ви можете оплатити вітання з піснею ОНЛАЙН!

Тисніть кнопку нижче – оплатити 150 грн (в т.ч. ПДВ і оплата за послуги), виберіть зручний варіант розрахунку, оплатіть, після цього відправте Ваше вітання на нашу електронну пошту sokalfm@gmail.com, напишіть назву пісні, яка має звучати, дату і час (Пон.- птн. 13-15 год чи 18-19 год, сбт. і ндл. 12-13 год, ввечері 18-19 год.), зазначивши, що оплата була проведена онлайн, впишіть ID (отримане після розрахунку онлайн), для форс-мажорних випадків вкажіть номер телефону (!), за яким ми зможемо з Вами контактувати.

Прохання надсилати вітання заздалегідь (мінімум за день до привітання)!

Слухайте привітання на хвилях радіо “Сокаль”!
ФОРМА ДЛЯ ПРИВІТАНЬ:

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * обов'язкові до заповнення.
Довжина привітання обмежена до 300 слів.

Вказана в цій формі електронна адреса не буде опублікована.
З метою безпеки ми визначили вашу IP адресу: 3.91.106.44.

Ми залишаємо за собою право редагувати або видаляти тексти, що суперечать Законодавству України та/або загальноприйнятим нормам моралі .

_____________________________________________________________
З цієї сторінки ми уже озвучили 6315 Ваших привітань.
Оля | Угнів | 15/11/2019 o 10:31:
Сьогодні в цей чудовий день хочемо привітати найдорожчу дружину, найріднішу маму і найлюбимішу бабусю Зінкевич Катерину з міста Угнів з днем народження. Вітають чоловік Іван, доньки Наталя з чоловіком Володимиром, Маруся з чоловіком Володимиром і донька Галя з чоловіком Андрієм. Також до привітань приєднуються внуки Оля, Настя, Максим, Володя з сім'єю, Іринка з чоловіком, Наталя, Андрій, Мирослав, Степан, Міланка і правнучки Софія та Олічка. Я щиро хочу привітати Бабусю дорогу свою, У день народження сказати, Як міцно я її люблю. Будь радісна й завжди здорова, І плин років не помічай. І молодою себе знову Кожного ранку відчувай! Хай доля щиро посміхнеться, Онуки з’їдуться на чай. І розцвіте в твоєму серці Любові й щастя світлий гай! Бабусю дорогенька ми всі треба любимо і міцно міцно обнімаємо і цілуємо. (Поставте гарну пісню про бабусю будь ласка)
Сьогодні в цей чудовий день хочемо привітати найдорожчу дружину, найріднішу маму і найлюбимішу бабусю Зінкевич Катерину з міста Угнів з днем народження.
Вітають чоловік Іван, доньки Наталя з чоловіком Володимиром, Маруся з чоловіком Володимиром і донька Галя з чоловіком Андрієм.
Також до привітань приєднуються внуки Оля, Настя, Максим, Володя з сім'єю, Іринка з чоловіком, Наталя, Андрій, Мирослав, Степан, Міланка і правнучки Софія та Олічка.
Я щиро хочу привітати
Бабусю дорогу свою,
У день народження сказати,
Як міцно я її люблю.
Будь радісна й завжди здорова,
І плин років не помічай.
І молодою себе знову
Кожного ранку відчувай!
Хай доля щиро посміхнеться,
Онуки з’їдуться на чай.
І розцвіте в твоєму серці
Любові й щастя світлий гай!
Бабусю дорогенька ми всі треба любимо і міцно міцно обнімаємо і цілуємо.
(Поставте гарну пісню про бабусю будь ласка)
Аня Владика | Червоноград | 12/11/2019 o 07:46:
Доброго ранку, радіо Сокаль. Привітання полинуть у с.Незнанів Кам'янка-Бузького р-н. Хочу привітати свою дорогу маму Гасюк Зеновію з днем ангела. Хочу побажати її міцного здоров'я щастя і любові, що усі її мрії збувалися. Хай Матінка Божа її охороняє, а Ісус Христос здоров'я щастя посилає на многая і благая літа. З найкращими побажаннями дочка Аня з чоловіком Юрієм і внуками Олежиком і Соломійкою.
Доброго ранку, радіо Сокаль. Привітання полинуть у с.Незнанів Кам'янка-Бузького р-н. Хочу привітати свою дорогу маму Гасюк Зеновію з днем ангела. Хочу побажати її міцного здоров'я щастя і любові, що усі її мрії збувалися. Хай Матінка Божа її охороняє, а Ісус Христос здоров'я щастя посилає на многая і благая літа. З найкращими побажаннями дочка Аня з чоловіком Юрієм і внуками Олежиком і Соломійкою.
Друзі та родина | Із села Тишиця | 11/11/2019 o 07:37:
Вітають Крокуша Володю і Крокуш Олю з 30 річницею з Дня одруження. Тихого сімейного щастя, міцного здоров'я, радості й многая літ в любові.
Вітають Крокуша Володю і Крокуш Олю з 30 річницею з Дня одруження. Тихого сімейного щастя, міцного здоров'я, радості й многая літ в любові.
Марія | с.Діброва | 10/11/2019 o 12:30:
Сестра Марія та племінник Микола Вітають Артишко Ярослава зі с. Двірці з Днем Народження. Бажаємо щастя, міцного здоров'я, благополуччя та сімейного затишку. Любимо цілуємо та обіймаємо
Сестра Марія та племінник Микола Вітають
Артишко Ярослава зі с. Двірці з Днем Народження.
Бажаємо щастя, міцного здоров'я, благополуччя
та сімейного затишку. Любимо цілуємо та обіймаємо
Оля | Ізраіль | 09/11/2019 o 10:09:
Щирі вітання і гарячі поцілунки засилаю у с.Волиця для свого братика Мокрія Романа з нагоди Дня народження!! БАЖАЮ: В грязюку не впасти, в калюжу не сісти, І солодко спати, і солодко їсти, Коня осідлати із першого разу, Що хочеш, те мати, і все, і відразу! На гори найвищі узяти - й залізти, Сказати проблемам всім: "Аста ла віста"! Шляхи найкоротші завжди обирати! І щастя тобі! З днем народження, брате
Щирі вітання і гарячі поцілунки засилаю у с.Волиця для свого братика Мокрія Романа з нагоди Дня народження!! БАЖАЮ:
В грязюку не впасти, в калюжу не сісти,
І солодко спати, і солодко їсти,
Коня осідлати із першого разу,
Що хочеш, те мати, і все, і відразу!
На гори найвищі узяти - й залізти,
Сказати проблемам всім: "Аста ла віста"!
Шляхи найкоротші завжди обирати!
І щастя тобі! З днем народження, брате
Олег Пелих | Рава-Руська | 09/11/2019 o 01:49:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=618371715363916&set=a.261703557697402&type=3&eid=ARDYaGaaM-K8FDj_fumcmqdbSy_UDxMTUgJQJoVjc5asOg8RX3OD7hvCYocXlByLZyfYh_1UcsjYspYK
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=618371715363916&set=a.261703557697402&type=3&eid=ARDYaGaaM-K8FDj_fumcmqdbSy_UDxMTUgJQJoVjc5asOg8RX3OD7hvCYocXlByLZyfYh_1UcsjYspYK
Оля | Чеовоноград | 07/11/2019 o 23:20:
З іменинамиМульку Дмитра з Межирічя вітають дочки, зяті й онуки Бажаєм здоров'я міцного, щастя земного, В радості дожити до ста літ. Хай не знають втоми Ваші руки, Втіху хай приносять діти, й онуки. В день ювілейний вітання прийміть, Хай Бог дасть здоров'я на многая літ!
З іменинамиМульку Дмитра з Межирічя вітають дочки, зяті й онуки Бажаєм здоров'я міцного, щастя земного,
В радості дожити до ста літ.
Хай не знають втоми Ваші руки,
Втіху хай приносять діти, й онуки.
В день ювілейний вітання прийміть,
Хай Бог дасть здоров'я на многая літ!
Оксана | Розжалів | 07/11/2019 o 16:26:
Привіт, Радіо!!! Передайте, будь-ласка, величезні вітання моїй мамі, Божиковській Світлані Петрівні, з Розжалова, з Днем народження, ми бажаємо їй міцного здоров'я, великої поваги, нехай Матінка Божа завжди охороняє і покриває Вас своїм омофором!!! Мамочко ми всі Вас дуже сильно любимо!!! Ми Вам дякуємо за все, Ви для нас зробили і робите зараз!!!Від дочки Оксани, зятя Володимира і онуків Володі і Тетянки!!! Поставте, будь-ласка, гарну пісеньку про маму!!! Дуже дякую!!!
Привіт, Радіо!!! Передайте, будь-ласка, величезні вітання моїй мамі, Божиковській Світлані Петрівні, з
Розжалова, з Днем народження, ми бажаємо їй міцного здоров'я, великої поваги, нехай Матінка Божа завжди охороняє і покриває Вас своїм омофором!!! Мамочко ми всі Вас дуже сильно любимо!!! Ми Вам дякуємо за все, Ви для нас зробили і робите зараз!!!Від дочки Оксани, зятя Володимира і онуків Володі і Тетянки!!! Поставте, будь-ласка, гарну пісеньку про маму!!! Дуже дякую!!!
Іванна | ПОЛЬЩА | 06/11/2019 o 08:58:
Хочу привітати з Днем народження найлюбимішого Зятя Михайлюк Андрія з Ювілеєм Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб у роботі ладилось усе, За справи добрі хай шанують люди, У дім хай доля затишок несе, Хай горе обходить завжди стороною, А щастя приходить і ллється рікою! Бажаєм тепла, добра і любові! Хай Господь дарує многії літа, А в серці довіку живе доброта.! Від тещі Іванни і тестя Петра
Хочу привітати з Днем народження найлюбимішого
Зятя Михайлюк Андрія з Ювілеєм
Нехай здоров’я завжди добрим буде,
Щоб у роботі ладилось усе,
За справи добрі хай шанують люди,
У дім хай доля затишок несе,
Хай горе обходить завжди стороною,
А щастя приходить і ллється рікою!
Бажаєм тепла, добра і любові!
Хай Господь дарує многії літа,
А в серці довіку живе доброта.!
Від тещі Іванни і тестя Петра
Марія | КОПИТІВ | 06/11/2019 o 08:50:
Хочу привітати свого чоловіка Михайлюк Андрія З Ювілеєм Сьогодні день народження святкує Найкращий мій коханий чоловік. Нехай тобі Всевишній подарує Любов і щастя на багато літ. Хай твоє серце не заповнюють тривоги, Завжди радіє хай душа твоя. Хай довгою буде життя дорога, Щоб йшла з тобою поруч по ній я. Від дружини Марії донечки Іринки.
Хочу привітати свого чоловіка Михайлюк Андрія
З Ювілеєм
Сьогодні день народження святкує
Найкращий мій коханий чоловік.
Нехай тобі Всевишній подарує
Любов і щастя на багато літ.
Хай твоє серце не заповнюють тривоги,
Завжди радіє хай душа твоя.
Хай довгою буде життя дорога,
Щоб йшла з тобою поруч по ній я.
Від дружини Марії донечки Іринки.
Світлана | Золочів | 05/11/2019 o 13:25:
Дочка Світлана з чоловіком Олександром та дочкою Оксанкою вітають прекрасну маму,ніжну бабусю і люблячу тещу з Днем народження: Гніденко Валентину з Варяжа. Є ти, рідненька між нами у хаті, Всі ми щасливі, всі ми багаті. Хоч роки минають, як чиста вода, Для нас ти, рідненька, завжди молода. Рум'янцем палає красуня калина, Немов з ювілеєм віта. Бажаємо щастя й здоров'я, Матусю рідненька, На довгі прекрасні літа!
Дочка Світлана з чоловіком Олександром та дочкою Оксанкою вітають прекрасну маму,ніжну бабусю і люблячу тещу з Днем народження: Гніденко Валентину з Варяжа.

Є ти, рідненька між нами у хаті,
Всі ми щасливі, всі ми багаті.
Хоч роки минають, як чиста вода,
Для нас ти, рідненька, завжди молода.
Рум'янцем палає красуня калина,
Немов з ювілеєм віта.
Бажаємо щастя й здоров'я,
Матусю рідненька,
На довгі прекрасні літа!
Оля | Львів | 05/11/2019 o 13:17:
Привіт, команда радіо Сокаль. Сьогодні день народження в моєї дуже важливої людини, в моєї тітки Збожної Анни зі с.Заболоття. Мила, люба тітонько, вітаємо тебе з черговою чудовою життєвою датою! Хай радісним буде кожен прожитий день, виконуються заплановані завдання, відбуваються дивовижні події та зустрічі. Дякуємо за твоє родинне тепло, увагу і турботу. Бажаємо завжди відчувати себе бадьорою, активною і молодою. До вітань приєднується уся сім'я)
Привіт, команда радіо Сокаль. Сьогодні день народження в моєї дуже важливої людини, в моєї тітки Збожної Анни зі с.Заболоття. Мила, люба тітонько, вітаємо тебе з черговою чудовою життєвою датою! Хай радісним буде кожен прожитий день, виконуються заплановані завдання, відбуваються дивовижні події та зустрічі. Дякуємо за твоє родинне тепло, увагу і турботу. Бажаємо завжди відчувати себе бадьорою, активною і молодою. До вітань приєднується уся сім'я)
Галя | Золочів | 05/11/2019 o 12:29:
Свати з Золочева щиро вітають з ювілеєм Гніденко Валентину з Варяжа! Спинити час ніхто не в змозі, І ліс шумить, і квітне сад. На Вашім сонячнім порозі З'явилось мудрих 50. Летять роки, мов бистрі води, Вже не повернуться назад, А нам не віриться сьогодні, Що Вам минає 50. Хай роки ідуть, а душа молодіє, Онуки ростуть, а чоло не сивіє. Хай серце не знає печалі й розлуки, Хай радість приносять Вам діти й онуки.
Свати з Золочева щиро вітають з ювілеєм Гніденко Валентину з Варяжа!

Спинити час ніхто не в змозі,
І ліс шумить, і квітне сад.
На Вашім сонячнім порозі
З'явилось мудрих 50.
Летять роки, мов бистрі води,
Вже не повернуться назад,
А нам не віриться сьогодні,
Що Вам минає 50.
Хай роки ідуть, а душа молодіє,
Онуки ростуть, а чоло не сивіє.
Хай серце не знає печалі й розлуки,
Хай радість приносять Вам діти й онуки.
Наталія | Варяж | 05/11/2019 o 12:25:
Уся сім"я вітає з 50-ти річчям Гніденко Валентину з Варяжа. Є ювілеї досить різні, Та є одна з найкращих дат, Вітає щиро вся родина У день коли Вам - 50. Хай пахучим цвітом стелиться дорога, Хай відходять в далеч горе і біда, Хай же будуть щастя і міцне здоров'я, Радість і повага на многії літа. За пройденим не треба сумувати, Попереду щаслива жде пора, Хай буде щедрим ювілейне свято, Здоров'я Вам, любові і добра! Нехай цей день Вам зморшок не прибавить Старі нехай розгладить і зітре, Здоров'я зміцнить, від негод позбавить, Добра і щастя в дім Вам принесе. Нехай душа у Вас ніколи не старіє, На білій скатертині будуть хліб і сіль, Своїм теплом Вас завжди сонце гріє Й слова подяки линуть звідусіль!
Уся сім"я вітає з 50-ти річчям Гніденко Валентину з Варяжа.

Є ювілеї досить різні,
Та є одна з найкращих дат,
Вітає щиро вся родина
У день коли Вам - 50.
Хай пахучим цвітом стелиться дорога,
Хай відходять в далеч горе і біда,
Хай же будуть щастя і міцне здоров'я,
Радість і повага на многії літа.
За пройденим не треба сумувати,
Попереду щаслива жде пора,
Хай буде щедрим ювілейне свято,
Здоров'я Вам, любові і добра!
Нехай цей день Вам зморшок не прибавить
Старі нехай розгладить і зітре,
Здоров'я зміцнить, від негод позбавить,
Добра і щастя в дім Вам принесе.
Нехай душа у Вас ніколи не старіє,
На білій скатертині будуть хліб і сіль,
Своїм теплом Вас завжди сонце гріє
Й слова подяки линуть звідусіль!
Хресна мама Софія з сім'єю | Жвирка | 05/11/2019 o 10:53:
Вітаю свого дорогого похресника Богайко Дмитрика з 7 рочками. Дорогий Дмитрику вітаю із твоїм найбільшим святом! Бажаю, друзів щоб було багато. Побільше перемог в усіх змаганнях, Збувалися щоб мрії і бажання. Тобою щоб завжди батьки пишались, Усе, що ти задумаєш, збувалось. Щоб легко удавалось все в навчанні. Прийми із днем народження вітання! Поставте будьласка гарну дитячу пісню. Дякую дуже!!!
Вітаю свого дорогого похресника Богайко Дмитрика з 7 рочками. Дорогий Дмитрику вітаю із твоїм найбільшим святом!
Бажаю, друзів щоб було багато.
Побільше перемог в усіх змаганнях,
Збувалися щоб мрії і бажання.
Тобою щоб завжди батьки пишались,
Усе, що ти задумаєш, збувалось.
Щоб легко удавалось все в навчанні.
Прийми із днем народження вітання!
Поставте будьласка гарну дитячу пісню. Дякую дуже!!!
Михайло | місто Великі Мости | 03/11/2019 o 13:12:
Люблячого батька,доброго дідуся,рідного свата БІЛОЦЕРКОВИЧА ЯРОСЛАВА із 65 - ти літтям вітають : дочка Галина із зятем Михайлом,син Володимир з невісткою Іриною,свати з села Забір’я Михайло і Марія,люблячі онуки і вся родина. Сьогодні рівно шістдесят п’ять у Вашому житті минає, А скільки їх ще на шляху, про це ніхто не знає, Тож зичимо в здоров’ї вік довгий прожити, Щоб усіх на сторіччя могли запросити, Щоб у мирному небі Вам сонце всміхалося, А всі Ваші мрії та плани збувалися, Хай здоров’я, щастя і достаток Сиплються, як липи цвіт, Хай малює доля з буднів свято, А Господь дарує ще багато літ! Просимо поставити гарну пісню про батька. Дякуємо!!!!
Люблячого батька,доброго дідуся,рідного свата БІЛОЦЕРКОВИЧА ЯРОСЛАВА
із 65 - ти літтям вітають : дочка Галина із зятем Михайлом,син Володимир з невісткою Іриною,свати з села Забір’я Михайло і Марія,люблячі онуки і вся родина.
Сьогодні рівно шістдесят п’ять у Вашому житті минає,
А скільки їх ще на шляху, про це ніхто не знає,
Тож зичимо в здоров’ї вік довгий прожити,
Щоб усіх на сторіччя могли запросити,
Щоб у мирному небі Вам сонце всміхалося,
А всі Ваші мрії та плани збувалися,
Хай здоров’я, щастя і достаток
Сиплються, як липи цвіт,
Хай малює доля з буднів свято,
А Господь дарує ще багато літ!

Просимо поставити гарну пісню про батька. Дякуємо!!!!
Хресна мама Оля Підлісецька | з Добротвора | 03/11/2019 o 12:50:
Вітання з Днем народження для похресника Ващука В'ячеслава. Доброго здоров'я, радості, успіхів, щастя, Божої ласки.
Вітання з Днем народження для похресника Ващука В'ячеслава. Доброго здоров'я, радості, успіхів, щастя, Божої ласки.
Yaroslav Bratun | New York | 02/11/2019 o 17:09:
Доброго дня радіо ,Сокаль‘. Хочу передати вітання в село Варяж своїй кумі Соловій Ользі Володимирівні з нагоди дня народження. Перш за все здоров’я міцного. Любові від дітей, онуків. Поваги від друзів. Достатку в домі. Бути завжди життєрадісною. І багато ще років безтурботного життя. Многая літа Тобі, кума Оля. Замовте для неї, будь ласка, гарну пісню. Дякую.
Доброго дня радіо ,Сокаль‘.
Хочу передати вітання в село Варяж своїй кумі Соловій Ользі Володимирівні з нагоди дня народження. Перш за все здоров’я міцного. Любові від дітей, онуків. Поваги від друзів. Достатку в домі.
Бути завжди життєрадісною. І багато ще років безтурботного життя. Многая літа Тобі, кума Оля.
Замовте для неї, будь ласка, гарну пісню. Дякую.
Оксана | Острів | 02/11/2019 o 12:57:
Добрий день, радіо! Хочу привітати з днем народження свою бабусю Герус Марію з с. Добрячин. Люба бабусю, вітаю зі святом! Хочу здоров’я Вам побажати. Хай Ваші очі від горя не плачуть, Діти і внуки теплом хай віддячать. Щоб Ви всміхались і завжди раділи, Серце ніколи Вам не боліло, Щоб Ви щасливі й спокійні були І до 100 літ іще прожили!
Добрий день, радіо! Хочу привітати з днем народження свою бабусю Герус Марію з с. Добрячин.
Люба бабусю, вітаю зі святом!
Хочу здоров’я Вам побажати.
Хай Ваші очі від горя не плачуть,
Діти і внуки теплом хай віддячать.

Щоб Ви всміхались і завжди раділи,
Серце ніколи Вам не боліло,
Щоб Ви щасливі й спокійні були
І до 100 літ іще прожили!
Ганя | Волсвин | 02/11/2019 o 09:51:
Сьогодні з днем ангела привітання у м.Сокаль для іменинника Рощук Артема,з днем Ангела вітають мама з татом,сестричка,дідусь з бабусею з Волсвина,тітка Оксана,та тітка Ганя приєднується. Нехай у день твого святого, Ангел сил додасть до всього, Щоб життя не було сірим, Хай додасть наснаги й віри, Перемог на кожнім кроці, Досягати без вагання, З днем ангела Артема, Прийми привітання!
Сьогодні з днем ангела привітання у м.Сокаль для іменинника Рощук Артема,з днем Ангела вітають мама з татом,сестричка,дідусь з бабусею з Волсвина,тітка Оксана,та тітка Ганя приєднується.
Нехай у день твого святого,
Ангел сил додасть до всього,
Щоб життя не було сірим,
Хай додасть наснаги й віри,
Перемог на кожнім кроці,
Досягати без вагання,
З днем ангела Артема,
Прийми привітання!