Тепер ви можете оплатити вітання з піснею ОНЛАЙН!

Тисніть кнопку нижче – оплатити 150 грн (в т.ч. ПДВ і оплата за послуги), виберіть зручний варіант розрахунку, оплатіть, після цього відправте Ваше вітання на нашу електронну пошту sokalfm@gmail.com, напишіть назву пісні, яка має звучати, дату і час (Пон.- птн. 13-15 год чи 18-19 год, сбт. і ндл. 12-13 год, ввечері 18-19 год.), зазначивши, що оплата була проведена онлайн, впишіть ID (отримане після розрахунку онлайн), для форс-мажорних випадків вкажіть номер телефону (!), за яким ми зможемо з Вами контактувати.

Прохання надсилати вітання заздалегідь (мінімум за день до привітання)!

Слухайте привітання на хвилях радіо “Сокаль”!
ФОРМА ДЛЯ ПРИВІТАНЬ:

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * обов'язкові до заповнення.
Довжина привітання обмежена до 300 слів.

Вказана в цій формі електронна адреса не буде опублікована.
З метою безпеки ми визначили вашу IP адресу: 3.230.76.196.

Ми залишаємо за собою право редагувати або видаляти тексти, що суперечать Законодавству України та/або загальноприйнятим нормам моралі .

_____________________________________________________________
З цієї сторінки ми уже озвучили 6597 Ваших привітань.
Ганя | Волсвин | 09/04/2020 o 14:08:
З днем народження привітання у с.Волсвин для Троць(Багрій) Надії від тітки Гані. День народження — свято чудове! Хай життя буде світле, казкове, Хай збуваються мрії й бажання, Щастя, миру, натхнення, кохання! Хай у домі панує достаток, Друзів вірних хай буде багато. У любові і радості жити І 100-річчя своє ще зустріти!
З днем народження привітання у с.Волсвин для Троць(Багрій) Надії від тітки Гані. День народження — свято чудове! Хай життя буде світле, казкове, Хай збуваються мрії й бажання, Щастя, миру, натхнення, кохання! Хай у домі панує достаток, Друзів вірних хай буде багато. У любові і радості жити І 100-річчя своє ще зустріти!
Ганя | Волсвин | 09/04/2020 o 08:48:
З днем народження привітання у с.Волсвин для Троць(Багрій) Надії від тітки Гані. День народження — свято чудове! Хай життя буде світле, казкове, Хай збуваються мрії й бажання, Щастя, миру, натхнення, кохання! Хай у домі панує достаток, Друзів вірних хай буде багато. У любові і радості жити І 100-річчя своє ще зустріти!
З днем народження привітання у с.Волсвин для Троць(Багрій) Надії від тітки Гані.
День народження — свято чудове!
Хай життя буде світле, казкове,
Хай збуваються мрії й бажання,
Щастя, миру, натхнення, кохання!
Хай у домі панує достаток,
Друзів вірних хай буде багато.
У любові і радості жити
І 100-річчя своє ще зустріти!
Дружина,діти Святослав і Соломійка | Жвирка | 09/04/2020 o 07:36:
Вітаємо коханого чоловіка і найкращого татуся Джугала Ярослава з Днем Народження!!!Вітаєм, коханий,татусю зі святом Твоїм,Хай щастя назавжди увійде у дім, Здоров’я і силу дарує хай Бог, Здійснення мрій і перемог! Завжди відчувати любов і тепло Бажаєм, щоб в тебе — все завжди було! Поставте будьласка гарну пісню про татуся і чоловіка.Дуже дякую☺
Вітаємо коханого чоловіка і найкращого татуся Джугала Ярослава з Днем Народження!!!Вітаєм, коханий,татусю зі святом Твоїм,Хай щастя назавжди увійде у дім, Здоров’я і силу дарує хай Бог, Здійснення мрій і перемог! Завжди відчувати любов і тепло Бажаєм, щоб в тебе — все завжди було!
Поставте будьласка гарну пісню про татуся і чоловіка.Дуже дякую☺
Дружина,діти Святослав і Соломійка | Жвирка | 09/04/2020 o 07:32:
Вітаємо коханого чоловіка і найкращого татуся Джугала Ярослава з Днем Народження!!!Вітаєм, коханий,татусю зі святом Твоїм,Хай щастя назавжди увійде у дім, Здоров’я і силу дарує хай Бог, Здійснення мрій і перемог! Завжди відчувати любов і тепло Бажаєм, щоб в тебе — все завжди було!
Вітаємо коханого чоловіка і найкращого татуся Джугала Ярослава з Днем Народження!!!Вітаєм, коханий,татусю зі святом Твоїм,Хай щастя назавжди увійде у дім,
Здоров’я і силу дарує хай Бог,
Здійснення мрій і перемог!
Завжди відчувати любов і тепло
Бажаєм, щоб в тебе — все завжди було!
Син Роман, невістка Наталя, онуки Дмитрик і Даринка | С. Діброва | 08/04/2020 o 10:53:
Син Роман, невістка Наталя, онуки Дмитрик і Даринка. Хочемо привітати з днем народження маму, бабусю Яремчук Марію. Вас ми я з днем народження вітаєм, Добра вам і щастя ми бажаєм, Хай янгол-охоронець зберігає, А лихо хай ніколи не чіпає. Завжди щоби хотілося вам жити І не було хвилини, щоб тужити, Щоб друзі завжди поруч були вірні, А вдома щоби вас чекали рідні. Щоб ввечері було с ким чай попити І тихо по душам поговорити. Хотілось би вітати і вітати, Та у віршах всього не написати. Ми від душі бажаємо вам вдачі, І очі хай від радості лиш плачуть. До привітань приєднується свати Волоско Володимир і Марія
Син Роман, невістка Наталя, онуки Дмитрик і Даринка. Хочемо привітати з днем народження маму, бабусю Яремчук Марію. Вас ми я з днем народження вітаєм,
Добра вам і щастя ми бажаєм,
Хай янгол-охоронець зберігає,
А лихо хай ніколи не чіпає.
Завжди щоби хотілося вам жити
І не було хвилини, щоб тужити,
Щоб друзі завжди поруч були вірні,
А вдома щоби вас чекали рідні.
Щоб ввечері було с ким чай попити
І тихо по душам поговорити.
Хотілось би вітати і вітати,
Та у віршах всього не написати.
Ми від душі бажаємо вам вдачі,
І очі хай від радості лиш плачуть. До привітань приєднується свати Волоско Володимир і Марія
Оксана | Сокаль | 07/04/2020 o 18:01:
Не зрозуміло, чому ніхто не відповів на повідомлення з sokalfm@gmail.com???? Ще о 13:25 ОПЛАТИЛИ за привітання, додали ІD оплати, квитанцію, саме привітання, яке попросили прочитати з 18 до 19???? За цей час ніхто не відповідав, коли телефонували на 21300... Ну що сказати..."дякуємо" за привітання. Люди чекали на нього ((
Не зрозуміло, чому ніхто не відповів на повідомлення з sokalfm@gmail.com???? Ще о 13:25 ОПЛАТИЛИ за привітання, додали ІD оплати, квитанцію, саме привітання, яке попросили прочитати з 18 до 19???? За цей час ніхто не відповідав, коли телефонували на 21300...
Ну що сказати..."дякуємо" за привітання. Люди чекали на нього ((
Оксана | Сокаль | 07/04/2020 o 17:21:
Вітаємоо з 75- річчям від дня народження дорогу маму, бабусю і прабабусю Хому Ярославу Миколаївну і з днем народження дорогого тата, дідуся і прадідуся Хому Ореста Васильовича жителів м. Сокаль. В цю весняну днину вітає Вас вся наша родина, всі Вас люблять, поважають і здоров'я Вам бажають, щастя , радості і сили, щоб сто літ ще Ви прожили. Нехай на білій скатертині будуть хліб і сіль, своїм теплом Вас завжди сонце гріє, слова подяки линуть звідусіль. Хай Вас охороняє Матір Божа і Господь від різних бід, хай дадуть здоров'я й прожити в щасті многа й блага літ!!! Вітають з любов'ю і повагою: сини Василь,Володимир, дочка Галина, невістки Оксана і Наталія, зять Володимир, внуки: Наталія- Марія з чоловіком Василем, Катя з чоловіком Русланом, внуки Зоряна, Назар і Анастасія, правнуки: Володя, Олексійко, Владиславчик , Олежик, свати і вся велика родина.
Вітаємоо з 75- річчям від дня народження дорогу маму, бабусю і прабабусю Хому Ярославу Миколаївну і з днем народження дорогого тата, дідуся і прадідуся Хому Ореста Васильовича жителів м. Сокаль.

В цю весняну днину вітає Вас вся наша родина, всі Вас люблять, поважають і здоров'я Вам бажають, щастя , радості і сили, щоб сто літ ще Ви прожили. Нехай на білій скатертині будуть хліб і сіль, своїм теплом Вас завжди сонце гріє, слова подяки линуть звідусіль. Хай Вас охороняє Матір Божа і Господь від різних бід, хай дадуть здоров'я й
прожити в щасті многа й блага літ!!!

Вітають з любов'ю і повагою: сини Василь,Володимир, дочка Галина, невістки Оксана і Наталія, зять Володимир, внуки: Наталія- Марія з чоловіком Василем, Катя з чоловіком Русланом, внуки Зоряна, Назар і Анастасія, правнуки: Володя, Олексійко, Владиславчик , Олежик, свати і вся велика родина.
Христина | м.Червоноград | 07/04/2020 o 11:11:
Найдорожчу матусю, наймилішу бабусю та найдорожчу тещу Товариш Надію Михайлівну вітають з Днем народження дочки Христина та Леся, зяті Степан і Микола, внуки Назар з дружиною Ілоною, Андрій, Соломія та Маркіянчик!!! Найдобріша, найкраща матусю рідненька!  В цей день ми вклоняємось дуже низенько. За сонечко ясне, за серце прекрасне, за те, що добром зігріваєте нас,  За те, що в щасливу і скрутну хвилину Ми можемо всі прихилитись до вас. Хай вас обминають невдачі та грози,  Нехай лиш від сміху з'являються сльози,  Міцного здоровя з роси і води, бадьорість та настрій хай будуть завжди. Дякуємо) поставте, будь ласка, гарну веселу українську пісню))
Найдорожчу матусю, наймилішу бабусю та найдорожчу тещу Товариш Надію Михайлівну вітають з Днем народження дочки Христина та Леся, зяті Степан і Микола, внуки Назар з дружиною Ілоною, Андрій, Соломія та Маркіянчик!!!
Найдобріша, найкраща матусю рідненька! 
В цей день ми вклоняємось дуже низенько.
За сонечко ясне, за серце прекрасне, за те, що добром зігріваєте нас, 
За те, що в щасливу і скрутну хвилину
Ми можемо всі прихилитись до вас.
Хай вас обминають невдачі та грози, 
Нехай лиш від сміху з'являються сльози, 
Міцного здоровя з роси і води, бадьорість та настрій хай будуть завжди.
Дякуємо) поставте, будь ласка, гарну веселу українську пісню))
Коля | Волиця-Дружкопільчька | 07/04/2020 o 07:34:
Сьогодні свій день народження святкує любий син і брат Шевчук Артур Степанович з села Волиця- Дружкопільська що на Горохівщині. Сьогодні день для тебе особливий — Твій день народження, чудовий і ясний! Нехай він буде радісний, щасливий, Як дощик теплий, літній і рясний! Бажаю море щастя, море квітів І здійснення всіх заповітних мрій. Бажаю миру в домі, миру в світі І миру завжди у душі твоїй. З найщирішими побажаннями мама Віда, тато Степан, сестра Іра та брат Саша.
Сьогодні свій день народження святкує любий син і брат Шевчук Артур Степанович з села Волиця- Дружкопільська що на Горохівщині.
Сьогодні день для тебе особливий —
Твій день народження, чудовий і ясний!
Нехай він буде радісний, щасливий,
Як дощик теплий, літній і рясний!

Бажаю море щастя, море квітів
І здійснення всіх заповітних мрій.
Бажаю миру в домі, миру в світі
І миру завжди у душі твоїй.
З найщирішими побажаннями мама Віда, тато Степан, сестра Іра та брат Саша.
Богдана | С.Довгів | 07/04/2020 o 07:07:
Сьогодні свій день народження святкує любий брат Шевчук Артур Степанович з села Волиця- Дружкопільська що на Горохівщині. Тебе я з днем народження вітаю, Добра тобі і щастя я бажаю. Хай янгол-охоронець зберігає, А лихо хай ніколи не чіпає. Завжди щоби хотілось тобі жити І не було хвилини, щоб тужити, Щоб друзі завжди поруч були вірні, А вдома щоб тебе чекали рідні. Щоб ввечері було с ким чай попити І тихо по душам поговорити. Хотілось би вітати і вітати, Та у віршах всього не написати. Я від душі тобі бажаю вдачі, І очі хай від радості лиш плачуть. З найщирішими побажаннями брат Коля з дружиною Богданою і маленька племінниця Евелінка.
Сьогодні свій день народження святкує любий брат Шевчук Артур Степанович з села Волиця- Дружкопільська що на Горохівщині.
Тебе я з днем народження вітаю,
Добра тобі і щастя я бажаю.
Хай янгол-охоронець зберігає,
А лихо хай ніколи не чіпає.
Завжди щоби хотілось тобі жити
І не було хвилини, щоб тужити,
Щоб друзі завжди поруч були вірні,
А вдома щоб тебе чекали рідні.
Щоб ввечері було с ким чай попити
І тихо по душам поговорити.
Хотілось би вітати і вітати,
Та у віршах всього не написати.
Я від душі тобі бажаю вдачі,
І очі хай від радості лиш плачуть.
З найщирішими побажаннями брат Коля з дружиною Богданою і маленька племінниця Евелінка.
Марія | Волиця | 05/04/2020 o 12:48:
Привіт радіо. Хочим привітати З Днем Народження Ромаха Степана з с. Волиця йому сьогодні 50 Є ювілеї різні, але одна з найкращих дат, Коли вітання шлють найрідніші, А Тобі – лише "50". Щиро вітаємо Тебе зі святом урочистим, Дякуємо Богу, що ти є на землі, Хай над Тобою небо буде чисте, Радісно на серці, повно на столі. Хай стелиться життя розмаєм І хилить щастя повен цвіт, Ми від душі Тобі бажаєм Здоров'я міцного і многая літ.
Привіт радіо. Хочим привітати З Днем Народження Ромаха Степана з с. Волиця йому сьогодні 50 Є ювілеї різні, але одна з найкращих дат,
Коли вітання шлють найрідніші,
А Тобі – лише "50".

Щиро вітаємо Тебе зі святом урочистим,
Дякуємо Богу, що ти є на землі,
Хай над Тобою небо буде чисте,
Радісно на серці, повно на столі.

Хай стелиться життя розмаєм
І хилить щастя повен цвіт,
Ми від душі Тобі бажаєм
Здоров'я міцного і многая літ.
Павлина | Село Довгів | 05/04/2020 o 10:26:
Сьогодні святкує свій день народження дорогий чоловік, люблячий батько і хороший дідусь Масон Петро Миколайович, котрий мешкає в селі Довгів, що на Горохівщині. Журавлиним ключем відлітають літа, Сивина засріблила вже скроні, Тільки в серці у Вашім та ж струна золота, Те ж тепло незгасиме в долонях. Щоб сонечко завжди Вам всміхалось, Щоб діти вам вклонялись, Щоби Ваша доброта в онуках проросла, Щоб завжди Вас шанували і у холод зігрівали. Хай святий Ваш ангел-хоронитель Не залишає Вас у клопотах усіх. Для Вас він захисник, супутник і цілитель На все життя, на довгий вік. Щиро вітають, цілують і обіймають дружина Людмила, синочок Ілюша, донечки Павлинка і Богданка з чоловіком Миколою і маленька внучка Евелінка.
Сьогодні святкує свій день народження дорогий чоловік, люблячий батько і хороший дідусь Масон Петро Миколайович, котрий мешкає в селі Довгів, що на Горохівщині.
Журавлиним ключем відлітають літа,
Сивина засріблила вже скроні,
Тільки в серці у Вашім та ж струна золота,
Те ж тепло незгасиме в долонях.
Щоб сонечко завжди Вам всміхалось,
Щоб діти вам вклонялись,
Щоби Ваша доброта в онуках проросла,
Щоб завжди Вас шанували і у холод зігрівали.
Хай святий Ваш ангел-хоронитель
Не залишає Вас у клопотах усіх.
Для Вас він захисник, супутник і цілитель
На все життя, на довгий вік.
Щиро вітають, цілують і обіймають дружина Людмила, синочок Ілюша, донечки Павлинка і Богданка з чоловіком Миколою і маленька внучка Евелінка.
Наталія | Переспа | 05/04/2020 o 09:56:
вітаємо з ювілеєм Басалик Марію Миколаївна з Переспи. 50 років — це, без сумніву, важлива дата, яка несе в собі досвід прожитих років і мудрість, накопичену роками. Але це і той вік, коли людина може дозволити собі розслабитися і насолодитися кожною миттю свого життя. Нехай же ці золоті роки принесуть вам тільки радість і трепетне хвилювання від зустрічей з улюбленими людьми, безтурботні думки про завтрашній день, спокій і душевну рівновагу. Щастя і здоров’я в ваш ювілейний день народження! Ми вас дуже любимо, обнімаєм і цілуєм! До привітань приєднується вся велика родина! Дякуємо і поставте гарну українську пісню
вітаємо з ювілеєм Басалик Марію Миколаївна з Переспи. 50 років — це, без сумніву, важлива дата, яка несе в собі досвід прожитих років і мудрість, накопичену роками. Але це і той вік, коли людина може дозволити собі розслабитися і насолодитися кожною миттю свого життя. Нехай же ці золоті роки принесуть вам тільки радість і трепетне хвилювання від зустрічей з улюбленими людьми, безтурботні думки про завтрашній день, спокій і душевну рівновагу. Щастя і здоров’я в ваш ювілейний день народження! Ми вас дуже любимо, обнімаєм і цілуєм! До привітань приєднується вся велика родина! Дякуємо і поставте гарну українську пісню
Оля | Червоноград | 04/04/2020 o 12:40:
МИРОСЛАВУ РОГАТИНСЬКУ Вітаю з прекрасним ювілеєм, з 35-річчям. Нехай в житті буде все, що потрібно для щастя, нехай буде надзвичайно міцним здоров’я, нехай в будь-якій справі супроводжує удача. Бажаю оптимізму, великого ентузіазму, доброти і посмішок рідних.
МИРОСЛАВУ РОГАТИНСЬКУ Вітаю з прекрасним ювілеєм, з 35-річчям. Нехай в житті буде все, що потрібно для щастя, нехай буде надзвичайно міцним здоров’я, нехай в будь-якій справі супроводжує удача. Бажаю оптимізму, великого ентузіазму, доброти і посмішок рідних.
Марія | Волиця | 04/04/2020 o 09:13:
Привіт радіо. Хочим привітати З Днем Народження Ромаха Степана з с. Волиця якому сьогодні 50 років. Спинити час ніхто не взмозі І грає ліс, і квітне сад На вашім сонячнім порозі З’явилось мудрих 50 Ваш ювілей – поважна дата Про це нагадувать не слід, А краще щиро побажати Здоров’я, щастя й довгих літ. Щоб завжди Ви жили у мирі В колі рідної сім’ї, Хай пісні веселі й щирі Вам співають солов’ї.
Привіт радіо. Хочим привітати З Днем Народження Ромаха Степана з с. Волиця якому сьогодні 50 років. Спинити час ніхто не взмозі
І грає ліс, і квітне сад
На вашім сонячнім порозі
З’явилось мудрих 50

Ваш ювілей – поважна дата
Про це нагадувать не слід,
А краще щиро побажати
Здоров’я, щастя й довгих літ.

Щоб завжди Ви жили у мирі
В колі рідної сім’ї,
Хай пісні веселі й щирі
Вам співають солов’ї.
Оксана | Савчин | 04/04/2020 o 08:53:
Вітаєм племінницю,сестричку з днем народження з 18-ти літтям Грабинську Галину з Савчина і бажаєм їй такі рядочки Люба моя дівчинко, З днем народження вітаю! Світиться хай личенько, А серденько співає. Очі гарні хай твої Ніколи сліз не знають, Світлі янголи завжди Тебе оберігають!Вітання від тьоті,сестрички Олесі і брата Романа. Пісня про доню
Вітаєм племінницю,сестричку з днем народження з 18-ти літтям Грабинську Галину з Савчина і бажаєм їй такі рядочки Люба моя дівчинко,
З днем народження вітаю!
Світиться хай личенько,
А серденько співає.

Очі гарні хай твої
Ніколи сліз не знають,
Світлі янголи завжди
Тебе оберігають!Вітання від тьоті,сестрички Олесі і брата Романа. Пісня про доню
Ігор | Луцьк | 03/04/2020 o 18:12:
Вітаю, тьотю Олесю Гурську з Перетік з її Днем народження. Я бажаю тобі тільки одного, але головного: будь щаслива! У це поняття входить все, що необхідно в житті. Не шкодуй ні про що і завжди дивися вперед з оптимізмом і посмішкою. З Днем народження!
Вітаю, тьотю Олесю Гурську з Перетік з її Днем народження. Я бажаю тобі тільки одного, але головного: будь щаслива! У це поняття входить все, що необхідно в житті. Не шкодуй ні про що і завжди дивися вперед з оптимізмом і посмішкою. З Днем народження!
Ірина | Луцьк | 03/04/2020 o 16:45:
3 квітня - День народження Гурської Олесі з Перетік. Мила сестро, люба, дорога! Сердечно вітаю! Бажаю доброго і світлого сьогодення, найкращого завтра, віри, спокою та гармонії душі, радості і завзяття на серці, бадьорості і пружності тіла! Хай буде успіх у всіх твоїх справах, хай збуваються мрії і стануть реальністю бажання! Щастя тобі і здоров’я на довгії літа! Нехай донечка Злата радує завжди!!!!
3 квітня - День народження Гурської Олесі з Перетік. Мила сестро, люба, дорога! Сердечно вітаю! Бажаю доброго і світлого сьогодення, найкращого завтра, віри, спокою та гармонії душі, радості і завзяття на серці, бадьорості і пружності тіла! Хай буде успіх у всіх твоїх справах, хай збуваються мрії і стануть реальністю бажання! Щастя тобі і здоров’я на довгії літа! Нехай донечка Злата радує завжди!!!!
Віталій | Волиця | 03/04/2020 o 07:47:
Привіт радіо! Хочу привітати З Днем Народження свого любимого татуся Мисака гора. Тату, таточку, татусю, Я до тебе пригорнуся Й побажаю тобі щиро Міцності, добра і миру... Щоб ніколи не журився, Друзів мав, дітьми гордився, Праця щоб була, як свято, І росла, мов біб, зарплата. З Днем народження вітаю, Міцно-міцно обіймаю! Привітання від синочка Віталія.
Привіт радіо! Хочу привітати З Днем Народження свого любимого татуся Мисака гора.
Тату, таточку, татусю,
Я до тебе пригорнуся
Й побажаю тобі щиро
Міцності, добра і миру...
Щоб ніколи не журився,
Друзів мав, дітьми гордився,
Праця щоб була, як свято,
І росла, мов біб, зарплата.
З Днем народження вітаю,
Міцно-міцно обіймаю!
Привітання від синочка Віталія.
Марія | Волиця | 03/04/2020 o 07:39:
Привіт радіо. Хочу сьогодні привітати свого чоловіка Мисак Ігора З Днем Народження. Я дякую Богу за ту хвилинку, Що нас із тобою звела, Ми рідні, ми любі, ми дві половинки, Це щастя нам доля дала. Вітаю тебе з днем народження, милий, Будь завжди таким, як ти є, Мужнім, відвертим та дуже красивим, Лиш в тобі кохання моє!
Привіт радіо. Хочу сьогодні привітати свого чоловіка Мисак Ігора З Днем Народження.
Я дякую Богу за ту хвилинку,
Що нас із тобою звела,
Ми рідні, ми любі, ми дві половинки,
Це щастя нам доля дала.

Вітаю тебе з днем народження, милий,
Будь завжди таким, як ти є,
Мужнім, відвертим та дуже красивим,
Лиш в тобі кохання моє!