Тепер ви можете оплатити вітання з піснею ОНЛАЙН!

Тисніть кнопку нижче – оплатити 150 грн (в т.ч. ПДВ і оплата за послуги), виберіть зручний варіант розрахунку, оплатіть, після цього відправте Ваше вітання на нашу електронну пошту sokalfm@gmail.com, напишіть назву пісні, яка має звучати, дату і час (Пон.- птн. 13-15 год чи 18-19 год, сбт. і ндл. 12-13 год, ввечері 18-19 год.), зазначивши, що оплата була проведена онлайн, впишіть ID (отримане після розрахунку онлайн), для форс-мажорних випадків вкажіть номер телефону (!), за яким ми зможемо з Вами контактувати.

Прохання надсилати вітання заздалегідь (мінімум за день до привітання)!

Слухайте привітання на хвилях радіо “Сокаль”!
ФОРМА ДЛЯ ПРИВІТАНЬ:

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * обов'язкові до заповнення.
Довжина привітання обмежена до 300 слів.

Вказана в цій формі електронна адреса не буде опублікована.
З метою безпеки ми визначили вашу IP адресу: 54.162.159.33.

Ми залишаємо за собою право редагувати або видаляти тексти, що суперечать Законодавству України та/або загальноприйнятим нормам моралі .

_____________________________________________________________
З цієї сторінки ми уже озвучили 4873 Ваших привітань.
З ДНЕМ АНГЕЛА ВІТАЄМО ВАСИЛЕЦЬ МАРІЮ ОМЕЛЬЯНІВНУ З МІСТА Кам’янка-Бузька ВІТАЙ ДОЧКУ МАМА ГАНА ПАВЛІВНА ЗІ СЕЛО ДАЛЬНИЧ БРАТ МИХАЙЛО З ЖІНКОЮ МАРІКОЮ З БАТЯТИЧ І СИСТРА ОЛЯ З ЧОЛОВІКОМ ПЕТРОМ З Кам’янка-Бузька | 21/09/2018 o 09:56:
Бажаю людськoї пoшани. Здорoв'я міцногo, Кoхання палкoго. Щоб дoля твoя, Мов казка була. Щoб серце співало, Всяке лихo миналo. Щоб ангел охорoняв, Твoю душу і тілo. А Гoсподь щoб тобі пoсилав, Усе те, чoго ти прoсила.
Бажаю людськoї пoшани.
Здорoв'я міцногo,
Кoхання палкoго.
Щоб дoля твoя,
Мов казка була.
Щoб серце співало,
Всяке лихo миналo.
Щоб ангел охорoняв,
Твoю душу і тілo.
А Гoсподь щoб тобі пoсилав,
Усе те, чoго ти прoсила.
З ДНЕМ АНГЕЛА ВІТАЄМО ВАСИЛЕЦЬ МАРІЮ ОМЕЛЬЯНІВНУ З МІСТА Кам’янка-Бузька ДОЧКА ІРИНА З ЧОЛОВІКОМ ВОЛОДИМЕР І ЛЮБИЙ ВНУК НАЗАР CВОЮ ЛЮБУ БАБУСУ МАРІЮ | 21/09/2018 o 09:45:
Щоб ваше здоров'я, як кремінь було, Щоб щастя сімейне його берегло, Щоб радість завжди була на порозі, А лихо в далекій і вічній дорозі. Хай поруч з вами Ангел ваш летить, Убереже вас від біди повсюди, Нехай несе вам радість кожна мить, І благодать Господня з вами буде.
Щоб ваше здоров'я, як кремінь було,
Щоб щастя сімейне його берегло,
Щоб радість завжди була на порозі,
А лихо в далекій і вічній дорозі.
Хай поруч з вами Ангел ваш летить,
Убереже вас від біди повсюди,
Нехай несе вам радість кожна мить,
І благодать Господня з вами буде.
З ДНЕМ АНГЕЛА ВІТАЄМО ВАСИЛЕЦЬ МАРІЮ ОМЕЛЬЯНІВНУ З МІСТА Кам’янка-Бузька ВІТАЮТЬ ЛЮБУ НЕНЬКУ ЧОЛОВІК СТИМАН СИН ЮРІЙ ДОЧКА ІРИНА З ЧОЛОВІКОМ ВОЛОДИМЕР І ЛЮБИЙ ВНУК НАЗАР І РІДНІ І БЛИСЬКІ | 21/09/2018 o 09:38:
Рідні руки, рідний погляд — ти така в мене одна! В день Ангела вітаю, нашу Маму чарівна! Ти не плач, не плач ніколи! В мирі, злагоді живи, По життю, по шляху в вічність легше хай буде іти. Ти як сонечко на небі, як весінній перший птах — Чи то можна не любити? Ні, ніхто не скаже так! Береже хай Ангел Божий твоє серце від біди, І здорова будь, матуся! Будь щаслива завжди ти!
Рідні руки, рідний погляд — ти така в мене одна!
В день Ангела вітаю, нашу Маму чарівна!
Ти не плач, не плач ніколи! В мирі, злагоді живи,
По життю, по шляху в вічність легше хай буде іти.

Ти як сонечко на небі, як весінній перший птах —
Чи то можна не любити? Ні, ніхто не скаже так!
Береже хай Ангел Божий твоє серце від біди,
І здорова будь, матуся! Будь щаслива завжди ти!
Тарас | 21/09/2018 o 06:10:
Всім привіт!)) Бажаю всім класної п"ятниці і для хорошого настрою поставте Shawn Mendes - Mercy Дякую))
Всім привіт!)) Бажаю всім класної п"ятниці і для хорошого настрою поставте Shawn Mendes - Mercy Дякую))
Малюк Зоряна | Добросин | 20/09/2018 o 17:23:
Вітаємо з днем народження, нашого синочка Малюка Віталія із Добросина. Бажаємо яскравих посмішок та радощів у житті, веселих друзів та багатої фантазії, яка кожен твій день перетворить у цікаву пригоду, добру історію або справжнє свято. Зростай здоровим, життєрадісним та щасливим, і нехай у тебе завжди буде солодкий та чудовий, немов цукерка, настрій! Вітають мама Зоряна, тато Андрій сестрички Іринка і Наталя,братик Андрійко, бабусі Люба і Ірина, дідусі Іван і Богдан, ще сестрички Мар'янка і Христинка, також хресні батьки. Поставте пісню про синочка, Дякую.
Вітаємо з днем народження, нашого синочка Малюка Віталія із Добросина. Бажаємо яскравих посмішок та радощів у житті, веселих друзів та багатої фантазії, яка кожен твій день перетворить у цікаву пригоду, добру історію або справжнє свято. Зростай здоровим, життєрадісним та щасливим, і нехай у тебе завжди буде солодкий та чудовий, немов цукерка, настрій! Вітають мама Зоряна, тато Андрій сестрички Іринка і Наталя,братик Андрійко, бабусі Люба і Ірина, дідусі Іван і Богдан, ще сестрички Мар'янка і Христинка, також хресні батьки. Поставте пісню про синочка, Дякую.
Петро | с.Скоморохи | 20/09/2018 o 07:35:
Харчук Марію Григорівну з Днем народження вітають друзі зі Скоморох та з Радехівщини. Дозволь тебе сьогодні привітати, Бо день такий буває раз на рік, Здоров'я й щастя щиро побажати, На все життя, на довгий-довгий вік! До сотні літ дожить без горя і журби, Від гір, від сонця, від калини Всіх благ земних – з роси й води Бажаємо тобі всі нині!
Харчук Марію Григорівну з Днем народження вітають друзі зі Скоморох та з Радехівщини.
Дозволь тебе сьогодні привітати,
Бо день такий буває раз на рік,
Здоров'я й щастя щиро побажати,
На все життя, на довгий-довгий вік!
До сотні літ дожить без горя і журби,
Від гір, від сонця, від калини
Всіх благ земних – з роси й води
Бажаємо тобі всі нині!
Ганна | Переспа | 19/09/2018 o 16:16:
Родина Ворони з Переспи щиро вітає з ювілейним Днем народження дорогих донечок Марічку Щудло , яка проживає в с.Перв'ятичі та Даринку Герун, що мешкає в с.Гуща Любомльського району. В цей дорогий для серця день Бажаєм квітів і пісень! Від друзів – щирих привітань, Від зірок – здійснення бажань! Від сонця – світла і тепла, Щоб доля щедрою була! І не спинити часу лік, Нехай щастить весь довгий вік!
Родина Ворони з Переспи щиро вітає з ювілейним Днем народження дорогих донечок Марічку Щудло , яка проживає в с.Перв'ятичі та Даринку Герун, що мешкає в с.Гуща Любомльського району. В цей дорогий для серця день
Бажаєм квітів і пісень!
Від друзів – щирих привітань,
Від зірок – здійснення бажань!
Від сонця – світла і тепла,
Щоб доля щедрою була!
І не спинити часу лік,
Нехай щастить весь довгий вік!
Світлана | с.Бояничі | 18/09/2018 o 11:31:
Хочемо привітати із ювілейною датою жителя села Бояничі Мачинського Михайла Сафатовича. Дорогий дядько Михайле в день Вашого ювілею прийміть вітання від племінниці Марусі з родиною, від племінника Ярослава з родиною, від похресниці Лесі та від родини із с.Хороброва. Життєвий досвід, мудрість, порада та турбота, яка виходить від Вас — все це дуже цінне для нас. Прийміть від нас самі теплі побажання здоров’я, радості, затишку, Божої благодаті. Хай Бог милосердний з високого неба Дарує усе, чого Вам треба, А Матінка Божа – цариця свята – дарує щасливі і довгі літа. З повагою Ваші Племінники Маруся та Ярослав з родинами, похресниця Леся та родина з с.Хороброва. (Просимо гарно привітати ювіляра одноособово в середу 19.09.2018р. (з 13.00 до 15.00 год) піснею Два кольори, або піснею Родина, родина від батька до сина (якщо можна додайте ще гарні слова привітань, щоб вітання було чуйним, теплим та приємним. Дуже Вам вдячні.) (Оплата проведена онлайн за кодом ID: 815533828)
Хочемо привітати із ювілейною датою жителя села Бояничі Мачинського Михайла Сафатовича.
Дорогий дядько Михайле в день Вашого ювілею прийміть вітання від племінниці Марусі з родиною, від племінника Ярослава з родиною, від похресниці Лесі та від родини із с.Хороброва.
Життєвий досвід, мудрість, порада та турбота, яка виходить від Вас — все це дуже цінне для нас.
Прийміть від нас самі теплі побажання здоров’я, радості, затишку, Божої благодаті. Хай Бог милосердний з високого неба Дарує усе, чого Вам треба, А Матінка Божа – цариця свята – дарує щасливі і довгі літа.
З повагою Ваші Племінники Маруся та Ярослав з родинами, похресниця Леся та родина з с.Хороброва.
(Просимо гарно привітати ювіляра одноособово в середу 19.09.2018р. (з 13.00 до 15.00 год) піснею Два кольори, або піснею Родина, родина від батька до сина (якщо можна додайте ще гарні слова привітань, щоб вітання було чуйним, теплим та приємним. Дуже Вам вдячні.)
(Оплата проведена онлайн за кодом ID: 815533828)
Богдан | 18/09/2018 o 10:54:
З днем народження Голінко Ольгу з Лещатова вітають онук Богдан з жінкою Марічкою і передають такі привітання: Кружляє листя у танку осіннім, Дерева у вогні палкім горять. В цей день зібрались ваші друзі й рідні Із днем народження вас щиро привітать. Бажаєм вам, щоб доля дарувала В осіннім сонці весняне тепло, Щоб ваша молода душа співала, А для печалі місця не було. Хай серце ваше завжди щедрим буде І широко відкритим для людей, Хай молодеча сила сповнить груди, Додасть наснаги і нових ідей. Бажаєм вам, щоб кожне починання Було успішно втілене в життя, Нехай людська повага і визнання Крокують поруч з вами в майбуття. Любові вам і злагоди в родині, Не знати горя, смутку і біди, Хай прибуває щедро вам щоднини Із сонця й вітру, із роси й води.
З днем народження Голінко Ольгу з Лещатова вітають онук Богдан з жінкою Марічкою і передають такі привітання:
Кружляє листя у танку осіннім,
Дерева у вогні палкім горять.
В цей день зібрались ваші друзі й рідні
Із днем народження вас щиро привітать.

Бажаєм вам, щоб доля дарувала
В осіннім сонці весняне тепло,
Щоб ваша молода душа співала,
А для печалі місця не було.

Хай серце ваше завжди щедрим буде
І широко відкритим для людей,
Хай молодеча сила сповнить груди,
Додасть наснаги і нових ідей.

Бажаєм вам, щоб кожне починання
Було успішно втілене в життя,
Нехай людська повага і визнання
Крокують поруч з вами в майбуття.

Любові вам і злагоди в родині,
Не знати горя, смутку і біди,
Хай прибуває щедро вам щоднини
Із сонця й вітру, із роси й води.
Іра | Первятичі | 18/09/2018 o 09:00:
Мама – найближче і найрідніше слово для кожного з нас. Сьогодні моя мама Братко Марія святкує свій день народження. Всі компліменти, всі найтепліші слова присвячую своїй рідній мамі. Нехай життя твоє тече, як повна річка серед красивих і міцних берегів. Нехай здоров’я множиться з кожним роком. Будь завжди красивою, життєрадісною і щасливою, моя рідна. Хай добрий ангел береже тебе, хай смутку і негоди забудуть твою адресу. Всіх земних благ тобі, миру та благополуччя. Вітають тебе твої найрідніші чоловік Євген і дочка Іра. І в подарунок просимо гарну композицію .
Мама – найближче і найрідніше слово для кожного з нас. Сьогодні моя мама Братко Марія святкує свій день народження. Всі компліменти, всі найтепліші слова присвячую своїй рідній мамі. Нехай життя твоє тече, як повна річка серед красивих і міцних берегів. Нехай здоров’я множиться з кожним роком. Будь завжди красивою, життєрадісною і щасливою, моя рідна. Хай добрий ангел береже тебе, хай смутку і негоди забудуть твою адресу. Всіх земних благ тобі, миру та благополуччя. Вітають тебе твої найрідніші чоловік Євген і дочка Іра. І в подарунок просимо гарну композицію .
Тарас | 18/09/2018 o 05:57:
Бажаю всімчудового ранку! Поставте Mohombi - Mr Loverman для хорошого настрою. Дякую)
Бажаю всімчудового ранку! Поставте Mohombi - Mr Loverman для хорошого настрою. Дякую)
Оксана | Розжалів | 17/09/2018 o 13:45:
Вітаємо з днем народження Турчина Романа з Переспи, бажаємо йому бути завжди таким веселим і усміхненим, щасливим, здоровим, а головне коханим! Бути у всьому першим, мати другу половинку, ніколи не бути третім зайвим, мати своїх чотири куточки, в житті щоб все було на п'ять, і бути на сьомому небі від щастя!!!! Поставте будь-ласка веселу українську пісню!!!! Від дівчат з упаковки "ЮКмебель" . любимо тебе:) з тебе тортик!!!!!! Дякуємо!
Вітаємо з днем народження Турчина Романа з Переспи, бажаємо йому бути завжди таким веселим і усміхненим, щасливим, здоровим, а головне коханим! Бути у всьому першим, мати другу половинку, ніколи не бути третім зайвим, мати своїх чотири куточки, в житті щоб все було на п'ять, і бути на сьомому небі від щастя!!!! Поставте будь-ласка веселу українську пісню!!!! Від дівчат з упаковки "ЮКмебель" . любимо тебе:) з тебе тортик!!!!!! Дякуємо!
З ДНЕМ ТАТА ВІТАЮТЬ БУДАРКЕВИЧ МИХАЙЛА ЗІ СЕЛА БАТЯТИЧІ ЖІНКА МАРІЯ І СИН ВОЛОДИМЕР І РОДИНА | 16/09/2018 o 17:40:
Мій мудрий і розумний тату, Тобі бажали вже багато. Бажали радості й удачі, Здоров'я й успіху в придачу, Достатку доброго в родині І миру у твоїй країні. Я тобі теж цього бажаю, Люблю, татусю, й поважаю. До побажань додам своє – Ти залишись таким, як є https://maximum.fm/novini_t2
Мій мудрий і розумний тату,
Тобі бажали вже багато.
Бажали радості й удачі,
Здоров'я й успіху в придачу,
Достатку доброго в родині
І миру у твоїй країні.
Я тобі теж цього бажаю,
Люблю, татусю, й поважаю.
До побажань додам своє –
Ти залишись таким, як є
https://maximum.fm/novini_t2
ВІТАЄМО З ДНЕМ ТАТА ВАСИЛЕЦЬ СТИПАНА СЕМЕНОВИЧА З МІСТА Каменка-Бугская ВІТАЮТЬ ЛЮБА ЖІНКА МАРІЯ СИН ЮРІЙ СЕРГІЙ І ВНУЧКА АНЯ ДОЧКА ІРИНА З ЧОЛОВІКОМ ВОЛОДИМЕРОМ І ВНУК НАЗАР І ЛЮБА ЖІНКА МАРІЯ І ТЕЩА ГАНА ПАВЛІВНА З СЕЛА ДАЛЬНИЧУ | 16/09/2018 o 17:32:
Наш славний і рідний, найкращий у світі, З тобою нам завжди затишно й світло. Ти гарний господар і батько чудовий, Даруєш турботу та море любові. Спасибі за ласку, за руки умілі, Що вмієш підтримати словом і ділом, Що в рідному домі надійно та щиро, Живи нам на радість у щасті та мирі, Хай Бог милосердний з високого неба Дарує усе, чого тобі треба, А Матінка Божа – цариця свята – Дарує щасиві і довгі літа.
Наш славний і рідний, найкращий у світі,
З тобою нам завжди затишно й світло.
Ти гарний господар і батько чудовий,
Даруєш турботу та море любові.
Спасибі за ласку, за руки умілі,
Що вмієш підтримати словом і ділом,
Що в рідному домі надійно та щиро,
Живи нам на радість у щасті та мирі,
Хай Бог милосердний з високого неба
Дарує усе, чого тобі треба,
А Матінка Божа – цариця свята –
Дарує щасиві і довгі літа.
Мирослава | Сокаль | 16/09/2018 o 16:21:
Сьогодні найщиріші вітання линуть у місто Сокаль для Монастирського Романа Теофіловича. Щасливої і щедрої долі, надії та оптимізму, невичерпної енергії. Впевненість у завтрашньому дні хай завжди наповнює Ваше серце. З повагою керівники освітніх закладів Великомостівської об'єднаної територіальної громади.
Сьогодні найщиріші вітання линуть у місто Сокаль для Монастирського Романа Теофіловича. Щасливої і щедрої долі, надії та оптимізму, невичерпної енергії. Впевненість у завтрашньому дні хай завжди наповнює Ваше серце. З повагою керівники освітніх закладів Великомостівської об'єднаної територіальної громади.
Мар'яна | Стремінь | 16/09/2018 o 13:11:
Вітаю свого татуся Владику Миколу з днем батька а також з проф. Святом. З днем лісника! Любимо тебе! Поставте гарну пісеньку
Вітаю свого татуся Владику Миколу з днем батька а також з проф. Святом. З днем лісника! Любимо тебе! Поставте гарну пісеньку
Донька Зоряна зять Володимир онуки Мар'яну та Володя чоловік Михайло син Микола невістка Галина онуки Михайлик та Вадим | Хлівчани | 16/09/2018 o 11:08:
Вітаємо Іванина Марію Михайлівна з днем народженням Нехай волошками цвітуть літа прекрасні, Нехай здійсняться тисячі бажань, Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні краплі бід, ні жалю, ні страждань. Життя хай квітне, мов вишневий сад, І кожен день усміхнено радіє, А доля подарує зорепад Здоров'я, миру, успіхів й надії
Вітаємо Іванина Марію Михайлівна з днем народженням Нехай волошками цвітуть літа прекрасні,
Нехай здійсняться тисячі бажань,
Щоб доля дарувала тільки щастя,
Ні краплі бід, ні жалю, ні страждань.
Життя хай квітне, мов вишневий сад,
І кожен день усміхнено радіє,
А доля подарує зорепад
Здоров'я, миру, успіхів й надії
Мар'яна | Стремінь | 16/09/2018 o 09:48:
Вітаюємо з професійним святом з днем лісника Владику Миколу, Андрушка Ігора та Андрушка Юрія зі села Стремінь. Міцного здоров'я, успіхів в кар'єрі та поваги від колег!
Вітаюємо з професійним святом з днем лісника Владику Миколу, Андрушка Ігора та Андрушка Юрія зі села Стремінь. Міцного здоров'я, успіхів в кар'єрі та поваги від колег!
Роман | с.Острів | 15/09/2018 o 10:13:
Привіт Радіо.Хочемо привітати свою донечку Думич Даринку з с.Острів з 11 днем народження і бажаємо такі рядки.Щоб ти завжди була щаслива. Добро пізнала у житті, І щоб сміялися до тебе Із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел, твій охоронитель. 3 плеча твого щоб не злітав. Ми дякуємо Богу, що ти у нас є. Хай силу і радість тобі Він дає.Вітання передають мама Оксана.тато Роман.братики Володя і Богдан.а також баба Стефа з дядьком Орестом .Дякуємо
Привіт Радіо.Хочемо привітати свою донечку Думич Даринку з с.Острів з 11 днем народження і бажаємо такі рядки.Щоб ти завжди була щаслива.
Добро пізнала у житті,
І щоб сміялися до тебе
Із неба зорі золоті.
Щоб гріло сонечко ласкаво.
Щоб Бог тебе в опіці мав.
І Ангел, твій охоронитель.
3 плеча твого щоб не злітав.
Ми дякуємо Богу, що ти у нас є.
Хай силу і радість тобі Він дає.Вітання передають мама Оксана.тато Роман.братики Володя і Богдан.а також баба Стефа з дядьком Орестом .Дякуємо
Від кумів з с. Горбкова | Привітання в село Княже | 15/09/2018 o 09:53:
Хочемо привітати з професійним святом дня фармацефта нашу куму яка живе в селі Княже Схабюк Оксану... Щастя., здоровя, та всього найкращого) поставте хорошу пісню
Хочемо привітати з професійним святом дня фармацефта нашу куму яка живе в селі Княже Схабюк Оксану... Щастя., здоровя, та всього найкращого) поставте хорошу пісню