Тепер ви можете оплатити вітання з піснею ОНЛАЙН!

Тисніть кнопку нижче – оплатити 150 грн (в т.ч. ПДВ і оплата за послуги), виберіть зручний варіант розрахунку, оплатіть, після цього відправте Ваше вітання на нашу електронну пошту sokalfm@gmail.com, напишіть назву пісні, яка має звучати, дату і час (Пон.- птн. 13-15 год чи 18-19 год, сбт. і ндл. 12-13 год, ввечері 18-19 год.), зазначивши, що оплата була проведена онлайн, впишіть ID (отримане після розрахунку онлайн), для форс-мажорних випадків вкажіть номер телефону (!), за яким ми зможемо з Вами контактувати.

Прохання надсилати вітання заздалегідь (мінімум за день до привітання)!

Слухайте привітання на хвилях радіо “Сокаль”!
ФОРМА ДЛЯ ПРИВІТАНЬ:

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * обов'язкові до заповнення.
Довжина привітання обмежена до 300 слів.

Вказана в цій формі електронна адреса не буде опублікована.
З метою безпеки ми визначили вашу IP адресу: 3.229.142.175.

Ми залишаємо за собою право редагувати або видаляти тексти, що суперечать Законодавству України та/або загальноприйнятим нормам моралі .

_____________________________________________________________
З цієї сторінки ми уже озвучили 6417 Ваших привітань.
Світлана | Волиця | 21/01/2020 o 18:34:
Привіт радіо. Хочу привітати свого брата Душного Івана з м. Червоноград Сьогодні я вітаю брата Із днем народження, зі святом! Хай все тобі завжди вдається, Удача сонячно сміється. Хай справи йдуть лише угору, Грошей завжди буде доволі. Хай береже тебе Господь, Життя яскравого, пригод!Привітання від сестри Світлани і її чоловік
Привіт радіо. Хочу привітати свого брата Душного Івана з м. Червоноград
Сьогодні я вітаю брата
Із днем народження, зі святом!
Хай все тобі завжди вдається,
Удача сонячно сміється.

Хай справи йдуть лише угору,
Грошей завжди буде доволі.
Хай береже тебе Господь,
Життя яскравого, пригод!Привітання від сестри Світлани і її чоловік
Марія | Волиця | 21/01/2020 o 18:25:
Привіт радіо хочим привітати з Днем Народження Душного Івана з м. Червоноград святковий день Прийміть вітання Та найщиріші побажання: Здоров'я, щастя та добра, Наснаги, успіхів, тепла. І повсякденно, повсякчас Хай буде все у вас гаразд!привітання від Мисак Ігора і Марії
Привіт радіо хочим привітати з Днем Народження Душного Івана з м. Червоноград святковий день
Прийміть вітання
Та найщиріші побажання:
Здоров'я, щастя та добра,
Наснаги, успіхів, тепла.
І повсякденно, повсякчас
Хай буде все у вас гаразд!привітання від Мисак Ігора і Марії
Галина | Великі Мости | 21/01/2020 o 18:09:
Найщиріші вітання линуть сьогодні у Великі Мости для Мирослава Івановича Росола. Вітаємо Вас з важливою датою, з великим ювілеєм, з віком мудрості і гордості. Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння близьких, більше радості і задоволень, які Ви так заслужили. Хочемо побажати щастя, світла в душі і вогника надії в серці, світла за віконцем і затишку в оселі, люблячих близьких за столом і доброї щирої посмішки на Вашому обличчі. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття! З повагою та вдячністю керівник Великомостівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Галина Теодорівна Стадницька та весь педагогічний колектив.
Найщиріші вітання линуть сьогодні у Великі Мости для Мирослава Івановича Росола. Вітаємо Вас з важливою датою, з великим ювілеєм, з віком мудрості і гордості. Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння близьких, більше радості і задоволень, які Ви так заслужили. Хочемо побажати щастя, світла в душі і вогника надії в серці, світла за віконцем і затишку в оселі, люблячих близьких за столом і доброї щирої посмішки на Вашому обличчі.
Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття! З повагою та вдячністю керівник Великомостівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Галина Теодорівна Стадницька та весь педагогічний колектив.
Від сина Сергія , Василя з жінкою і чловіка Івана | село Себечів | 20/01/2020 o 13:23:
Вітаємо з днем народженням Пагулич Світлану.Хочемо побажати такі слова.Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта! Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай постійний успіх, радість і достаток Сипляться до вас, немов вишневий цвіт, Хай життєвий досвід творить з буднів свята, Господь дарує довгих-довгих літ! Прошу поставити пісню Дідзьо день народження...Дякую
Вітаємо з днем народженням Пагулич Світлану.Хочемо побажати такі слова.Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта!
Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
Господь дарує довгих-довгих літ!
Прошу поставити пісню Дідзьо день народження...Дякую
Сергій | село. Себечів | 20/01/2020 o 12:44:
Вітаю.з днем народженням мама Пагулич Світлану .Хочу побажати найщиріші побажання , щоб була завжди здорова , і кожен день дарував усмішку на її обличчі.Прошу поставити гарну пісню .З днем народження, матусю! В світі ти така одна! Низько за твій труд вклонюся, Хай віддячить Бог сповна. Рідна, ти живи щасливо, Посміхайся і не плач. Хай життя дарує диво Без проблем, тривог, невдач. Хай тобі сміється сонце, І веселка загляда У твоє миле віконце, Моя мамо чарівна!
Вітаю.з днем народженням мама Пагулич Світлану .Хочу побажати найщиріші побажання , щоб була завжди здорова , і кожен день дарував усмішку на її обличчі.Прошу поставити гарну пісню .З днем народження, матусю!
В світі ти така одна!
Низько за твій труд вклонюся,
Хай віддячить Бог сповна.

Рідна, ти живи щасливо,
Посміхайся і не плач.
Хай життя дарує диво
Без проблем, тривог, невдач.

Хай тобі сміється сонце,
І веселка загляда
У твоє миле віконце,
Моя мамо чарівна!
Працівники Скомекс | Перетоки | 19/01/2020 o 12:14:
Вітаємл З днем народженням Янчук Світлану з Перетік. Хай будуть з вами здоров’я та сила, Хай доля буде ласкава і щира! Щоб ніколи не знали ви втоми! Хай мир і злагода будуть у домі, Хай Господь дарує надію й тепло На довгі літа, на щастя й добро!
Вітаємл З днем народженням Янчук Світлану з Перетік.
Хай будуть з вами здоров’я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!
Юрій | Новововолинськ | 17/01/2020 o 10:04:
17.01.2020 Вітаємо нашу дорогу Маму, дружину, дочку, невістку Завернюк Надію, яка проживає в Нововолинську. З Днем народження. Дозволь тебе сьогодні привітати, Бо день такий буває раз на рік, Здоров’я, щастя щиро побажати, На все життя, на довгий-довгий вік! До сотні літ дожить без горя і журби, Від гір, від сонця, від калини Всіх благ земних – з роси й води, від Бога благословіння. Бажаємо тобі всі ми! Синок Тарасик, Чоловік Юрій, тато й мама зі Скоморох , свекор із свекрухою з Сокаля та уся велика родина...
17.01.2020
Вітаємо нашу дорогу Маму, дружину, дочку, невістку Завернюк Надію, яка проживає в Нововолинську.
З Днем народження.
Дозволь тебе сьогодні привітати,
Бо день такий буває раз на рік,
Здоров’я, щастя щиро побажати,
На все життя, на довгий-довгий вік!
До сотні літ дожить без горя і журби,
Від гір, від сонця, від калини
Всіх благ земних – з роси й води, від Бога благословіння.
Бажаємо тобі всі ми!
Синок Тарасик, Чоловік Юрій, тато й мама зі Скоморох , свекор із свекрухою з Сокаля та уся велика родина...
Оля | Стенятин | 16/01/2020 o 16:22:
Вітають дорогого сина Богдана Буцького мама і тато. Твій День Народження прийшов. А це таке важливе свято, Хай несе радість і любов, І щирих привітань багато. Зорю найкращу з усіх зір, І квітів шелест й пісню ночі. У своє щастя ти повір - І матемеш усе що хочеш.
Вітають дорогого сина Богдана Буцького мама і тато. Твій День Народження прийшов. А це таке важливе свято, Хай несе радість і любов, І щирих привітань багато. Зорю найкращу з усіх зір, І квітів шелест й пісню ночі. У своє щастя ти повір - І матемеш усе що хочеш.
Оля | Стенятин | 16/01/2020 o 16:08:
Вітаю дорогого похресника Богдана Буцького з Днем Народження. Хай побажання із пісень, для тебе здійсняться в цей день, Хай сонце завжди тобі світить, Щоби ще більш життю радіти. Нехай струмочком водограю, Завжди твоя душа співає, Хай Бог тебе благословляє, І вік твоя зоря палає! Хрещена мама Оля.
Вітаю дорогого похресника Богдана Буцького з Днем Народження. Хай побажання із пісень, для тебе здійсняться в цей день, Хай сонце завжди тобі світить, Щоби ще більш життю радіти. Нехай струмочком водограю, Завжди твоя душа співає, Хай Бог тебе благословляє, І вік твоя зоря палає! Хрещена мама Оля.
Оля | Стенятин | 16/01/2020 o 15:56:
Вітаємо з Днем Народження Богдана Буцького.Нехай життя бринить, мов казка, Хай пісню прошумлять гаї, Хай серце зігріває ласка .І мрії збудуться твої, Хай день дарує усмішку тобі, А вечір - затишок й палке кохання, І щоб завжди в твоєму крузі, Була любов і вірні друзі. Сестри Оксана, Христина та Іра.
Вітаємо з Днем Народження Богдана Буцького.Нехай життя бринить, мов казка, Хай пісню прошумлять гаї, Хай серце зігріває ласка .І мрії збудуться твої, Хай день дарує усмішку тобі, А вечір - затишок й палке кохання, І щоб завжди в твоєму крузі, Була любов і вірні друзі. Сестри Оксана, Христина та Іра.
Марія | Лучиці | 14/01/2020 o 23:09:
16.01.13 год, хочемо привітати нашу дорогу матусю, бабусю і дочку Дзік Надію Григорівну з днем народження якій виповнюється 55р. Хай пахучим цвітом стеляться дороги хай відходить в далеч горе і біда хай же будуть щастя і міцне здоров'я радість і повага на усе житя
16.01.13 год, хочемо привітати нашу дорогу матусю, бабусю і дочку Дзік Надію Григорівну з днем народження якій виповнюється 55р. Хай пахучим цвітом стеляться дороги хай відходить в далеч горе і біда хай же будуть щастя і міцне здоров'я радість і повага на усе житя
Марія | Волиця | 14/01/2020 o 13:13:
Привіт радіо вітаєм Ярему Василя з с. Михайлівка з днем Ангела У Василя нині свято, Друзів прибуло багато. Квіти є і подарунки, І обійми, й поцілунки. Але головне у тому, Щоб й надалі цьому дому Посміхалась Доля щиро, Щоб жили Надія й Віра, І Любов, розправив крила, Кожне серце тут зігріла. Привітання від друга Ігораі Марії з с. Волиця
Привіт радіо вітаєм Ярему Василя з с. Михайлівка з днем Ангела У Василя нині свято,
Друзів прибуло багато.
Квіти є і подарунки,
І обійми, й поцілунки.
Але головне у тому,
Щоб й надалі цьому дому
Посміхалась Доля щиро,
Щоб жили Надія й Віра,
І Любов, розправив крила,
Кожне серце тут зігріла. Привітання від друга Ігораі Марії з с. Волиця
Марія | Волиця | 14/01/2020 o 09:44:
Привіт радіо хочим привітати свого друга Ярему Василя з с. Михайлівка З Днем Ангела Застелила білим снігом, Землю хуртовина, А святковий стіл накрила, Біла скатертина. В день зимовий гріють душу, Теплі побажання, Настрій свята в серці творять, Щирі привітання! В іменини ми бажаєм, Щодня та щомиті, Хай тобі допомагає, Ангел покровитель. Привітання від від друзів Мисак Ігора і Марії
Привіт радіо хочим привітати свого друга Ярему Василя з с. Михайлівка З Днем Ангела
Застелила білим снігом,
Землю хуртовина,
А святковий стіл накрила,
Біла скатертина.
В день зимовий гріють душу,
Теплі побажання,
Настрій свята в серці творять,
Щирі привітання!
В іменини ми бажаєм,
Щодня та щомиті,
Хай тобі допомагає,
Ангел покровитель. Привітання від від друзів Мисак Ігора і Марії
Ганя | Волсвин | 10/01/2020 o 17:56:
Свою знайому,колишню однокласницю ОЛИВУ ЛЕСЮ з с.Турє з днем народження вітає коліжанка Ганя Троць. . Хай буде з тобою здоров'я та сила.Хай доля буде ласкава та щира, щоб ніколи не знала ти втоми. Хай мир та злагода буде у домі .Хай Господь дарує надію й тепло.Надовгі літа ,на щастя й добро!
Свою знайому,колишню однокласницю ОЛИВУ ЛЕСЮ з с.Турє з днем народження вітає коліжанка Ганя Троць.
. Хай буде з тобою здоров'я та сила.Хай доля буде ласкава та щира, щоб ніколи не знала ти втоми. Хай мир та злагода буде у домі .Хай Господь дарує надію й тепло.Надовгі літа ,на щастя й добро!
Лілія | м.Великі Мости | 10/01/2020 o 11:43:
Найщиріші вітання линуть сьогодні у Великі Мости для Наталії Клячківської. Вітаємо Тебе з днем народження! Хочеться побажати Тобі побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Щоб крутилась голова від любові, а землі йшла з-під ніг від щастя. Щоб Тебе завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних. Щоб Твого серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань. Побільше Тобі в житті посмішок та позитиву. Живи, мрій, люби, світися, насолоджуйся, дивуйся. Жіночого Тобі щастя! Вітання від сестри Лілії та її сім'Ї.
Найщиріші вітання линуть сьогодні у Великі Мости для Наталії Клячківської. Вітаємо Тебе з днем народження! Хочеться побажати Тобі побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Щоб крутилась голова від любові, а землі йшла з-під ніг від щастя. Щоб Тебе завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних. Щоб Твого серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань. Побільше Тобі в житті посмішок та позитиву. Живи, мрій, люби, світися, насолоджуйся, дивуйся. Жіночого Тобі щастя! Вітання від сестри Лілії та її сім'Ї.
Від донечки Іринки з сім'єю | З Чехії | 10/01/2020 o 08:52:
10.01.2020 13:00 Рідна матінко моя, золоте серденько, Ти найкраща від усіх, добра моя ненько, З Днем народження тебе я поздоровляю, І здоров’я до ста літ гарного бажаю! Хай для тебе кожен день квітнуть гарні квіти, Приїжджають на свята всі до тебе діти, Хай любов завжди живе в серці твоїм щирім, І сім’я наша цвіте у добрі і мирі!
10.01.2020
13:00
Рідна матінко моя, золоте серденько,
Ти найкраща від усіх, добра моя ненько,
З Днем народження тебе я поздоровляю,
І здоров’я до ста літ гарного бажаю!

Хай для тебе кожен день квітнуть гарні квіти,
Приїжджають на свята всі до тебе діти,
Хай любов завжди живе в серці твоїм щирім,
І сім’я наша цвіте у добрі і мирі!
Олена | з Мирного | 09/01/2020 o 14:23:
Поздоровлюя всiх з Новим роком та Рiздвом Христовым. Бажаю счастья, здоров'я, миру в Украiнi, порозумiння i любовi в сiм'ях. Для Iвана Григоровича поставьте, будь ласка, пiсню "Осень в небо", Ольги Богатиренко.
Поздоровлюя всiх з Новим роком та Рiздвом Христовым. Бажаю счастья, здоров'я, миру в Украiнi, порозумiння i любовi в сiм'ях. Для Iвана Григоровича поставьте, будь ласка, пiсню "Осень в небо", Ольги Богатиренко.
Діана | с.Хлівчани | 08/01/2020 o 15:13:
Привітання передає сім`я Яцків в с.Хлівчани Медвідь Марії з днем ангела Сьогодні в твій День Ангела ми хочем побажати: Щоб у житті твоєму було багато свята, Завжди щоб радість і достаток несло з собою майбуття, І щоб наснагу і здоров'я ти мала все життя! Хай Марія свята піклується про тебе, Охороняє від біди, задовольняє усі твої потреби. Добром наповниться твоє буття, здійсняться усі мрії, Крокуй із мудрістю в життя, цього бажають тобі рідні!
Привітання передає сім`я Яцків в с.Хлівчани Медвідь Марії з днем ангела Сьогодні в твій День Ангела ми хочем побажати: Щоб у житті твоєму було багато свята, Завжди щоб радість і достаток несло з собою майбуття, І щоб наснагу і здоров'я ти мала все життя! Хай Марія свята піклується про тебе, Охороняє від біди, задовольняє усі твої потреби. Добром наповниться твоє буття, здійсняться усі мрії, Крокуй із мудрістю в життя, цього бажають тобі рідні!
Діана | с.Хлівчани | 08/01/2020 o 14:21:
Привітання передають Яцків Параскевія і Яцків Михайло в с.Хлівчани Медвідь Марії з днем ангела Сьогодні в твій День Ангела ми хочем побажати: Щоб у житті твоєму було багато свята, Завжди щоб радість і достаток несло з собою майбуття, І щоб наснагу і здоров'я ти мала все життя! Хай Марія свята піклується про тебе, Охороняє від біди, задовольняє усі твої потреби. Добром наповниться твоє буття, здійсняться усі мрії, Крокуй із мудрістю в життя, цього бажають тобі рідні!
Привітання передають Яцків Параскевія і Яцків Михайло в с.Хлівчани Медвідь Марії з днем ангела
Сьогодні в твій День Ангела ми хочем побажати:
Щоб у житті твоєму було багато свята,
Завжди щоб радість і достаток несло з собою майбуття,
І щоб наснагу і здоров'я ти мала все життя!
Хай Марія свята піклується про тебе,
Охороняє від біди, задовольняє усі твої потреби.
Добром наповниться твоє буття, здійсняться усі мрії,
Крокуй із мудрістю в життя, цього бажають тобі рідні!
Оля | Львів | 08/01/2020 o 09:41:
Христос народився. Сьогодні іменини в моєї бабусі Тринька Марії зі с.Воронів, тож вітаю її такими рядками:Щоб Ваше здоров’я, як кремінь було,Щоб щастя сімейне його берегло,Щоб радість завжди була на порозі,А лихо в далекій і вічній дорозі.Хай поруч з Вами Ангел Ваш летить,Убереже Вас від біди повсюди,Нехай несе Вам радість кожна мить,І благодать Господня з Вами буде. Також, Вітаю усіх односельчан з Різдвом Христовим, нехай це Різдво принесе у кожну сім'ю Боже благословення♥️ та мирного неба🙏
Христос народився. Сьогодні іменини в моєї бабусі Тринька Марії зі с.Воронів, тож вітаю її такими рядками:Щоб Ваше здоров’я, як кремінь було,Щоб щастя сімейне його берегло,Щоб радість завжди була на порозі,А лихо в далекій і вічній дорозі.Хай поруч з Вами Ангел Ваш летить,Убереже Вас від біди повсюди,Нехай несе Вам радість кожна мить,І благодать Господня з Вами буде. Також, Вітаю усіх односельчан з Різдвом Христовим, нехай це Різдво принесе у кожну сім'ю Боже благословення♥️ та мирного неба🙏