Тепер ви можете оплатити вітання з піснею ОНЛАЙН!

Тисніть кнопку нижче – оплатити 150 грн (в т.ч. ПДВ і оплата за послуги), виберіть зручний варіант розрахунку, оплатіть, після цього відправте Ваше вітання на нашу електронну пошту sokalfm@gmail.com, напишіть назву пісні, яка має звучати, дату і час (Пон.- птн. 13-15 год чи 18-19 год, сбт. і ндл. 12-13 год, ввечері 18-19 год.), зазначивши, що оплата була проведена онлайн, впишіть ID (отримане після розрахунку онлайн), для форс-мажорних випадків вкажіть номер телефону (!), за яким ми зможемо з Вами контактувати.

Прохання надсилати вітання заздалегідь (мінімум за день до привітання)!

Слухайте привітання на хвилях радіо “Сокаль”!
ФОРМА ДЛЯ ПРИВІТАНЬ:

 
 
 
 
 
 
 
Поля позначені * обов'язкові до заповнення.
Довжина привітання обмежена до 300 слів.

Вказана в цій формі електронна адреса не буде опублікована.
З метою безпеки ми визначили вашу IP адресу: 54.87.61.215.

Ми залишаємо за собою право редагувати або видаляти тексти, що суперечать Законодавству України та/або загальноприйнятим нормам моралі .

_____________________________________________________________
З цієї сторінки ми уже озвучили 5897 Ваших привітань.
михайло | місто Великі мости | 22/05/2019 o 06:50:
Дорогого і люблячого синочка і брата Федика Миколу з Великих Мостів вітають з 18 -ти річчям тато Михайло,мама Галина та брат Юрій. Дорогий синочок наш, рідний і красивий, Хочемо, щоб все життя ти був завжди щасливий, І розумний, роботящий, ніжний і привітний, Терпеливий до людей і душею світлий! У навчанні і роботі все було, як треба, А в душі буяла цвітом доброта від неба, Хай Господь тебе боронить від біди і горя, А щасливих днів хай буде, наче крапель в морі!
Дорогого і люблячого синочка і брата Федика Миколу з Великих Мостів вітають з 18 -ти річчям тато Михайло,мама Галина та брат Юрій. Дорогий синочок наш, рідний і красивий,
Хочемо, щоб все життя ти був завжди щасливий,
І розумний, роботящий, ніжний і привітний,
Терпеливий до людей і душею світлий!

У навчанні і роботі все було, як треба,
А в душі буяла цвітом доброта від неба,
Хай Господь тебе боронить від біди і горя,
А щасливих днів хай буде, наче крапель в морі!
Світлана | Волиця | 21/05/2019 o 18:59:
ВІтаємо з перлиновим весіллям Кусевич Галину та Ігоря з с.Волиця Ви роки нанизали, Мов перлини в намисті, Стільки разом пізнали В спільнім світі барвистім! Як перлини з дна моря Не темніють із часом, Так і Ви - завжди поряд, Все долаєте разом! Хай Вам кожне світання Несе щастя краплину, А взаємне кохання Буде чисто - перлинним! Від свекрухи Марії та дядька Івана
ВІтаємо з перлиновим весіллям Кусевич Галину та Ігоря з с.Волиця
Ви роки нанизали,
Мов перлини в намисті,
Стільки разом пізнали
В спільнім світі барвистім!
Як перлини з дна моря
Не темніють із часом,
Так і Ви - завжди поряд,
Все долаєте разом!
Хай Вам кожне світання
Несе щастя краплину,
А взаємне кохання
Буде чисто - перлинним!
Від свекрухи Марії та дядька Івана
Світлана | Волиця | 21/05/2019 o 18:54:
ВІтаємо Кусевич Галину та Ігоря з с.Волиця Перли нині розсипаємо, З ювілеєм вітаємо! 30 років спільних, Прожитих в любові і чесно! Стало ясніше ясного І з сімейних перших днів, Що ви створені одне для одного, І сім'я — ось ваше чудо. І щастя, і удача, І ваша надзавдання — Вам такими і залишитися, Щоб дістатися до золота. Від доньки Ірини з чоловіком та внучками Діанкою та Інною,та доньки Світлани з хлопцем Павлом.
ВІтаємо Кусевич Галину та Ігоря з с.Волиця
Перли нині розсипаємо,
З ювілеєм вітаємо!
30 років спільних,
Прожитих в любові і чесно!
Стало ясніше ясного
І з сімейних перших днів,
Що ви створені одне для одного,
І сім'я — ось ваше чудо.
І щастя, і удача,
І ваша надзавдання —
Вам такими і залишитися,
Щоб дістатися до золота.
Від доньки Ірини з чоловіком та внучками Діанкою та Інною,та доньки Світлани з хлопцем Павлом.
Оля | Волсвин | 21/05/2019 o 12:23:
З днем народження привітання для маленької іменинниці у с.Волсвин.Свою похресницю ЦАРИК ІРИНКУ З ЇЇ 7річчям вітає хресна мама Оля. Вітаю, сонечко, сердечно Я з днем народження в цей час. І побажаю, щоби вогник В очах прекрасних не згас. Бажаю щастя і здоров’я, Нехай тобі завжди щастить, Приносить тільки лише радість Тобі дитинства кожна мить. Поставте гарну пісеньку дитячу,дякуємо!*
З днем народження привітання для маленької іменинниці у с.Волсвин.Свою похресницю ЦАРИК ІРИНКУ З ЇЇ 7річчям вітає хресна мама Оля.
Вітаю, сонечко, сердечно
Я з днем народження в цей час.
І побажаю, щоби вогник
В очах прекрасних не згас.
Бажаю щастя і здоров’я,
Нехай тобі завжди щастить,
Приносить тільки лише радість
Тобі дитинства кожна мить.
Поставте гарну пісеньку дитячу,дякуємо!*
Ганя | Волсвин | 21/05/2019 o 12:18:
З днем народження привітання у м.Сокаль для іменинниці,яка святкує своє 11-річчя,МАХНО АРІНКИ,вітає її тітка Ганя з Волсвина, до привітань приєднуються батьки та рідні. ітаю із твоїм найбільшим святом! Бажаю, друзів щоб було багато. Побільше перемог в усіх змаганнях, Збувалися щоб мрії і бажання. Тобою щоб завжди батьки пишались, Усе, що ти задумаєш, збувалось. Щоб легко удавалось все в навчанні. Прийми із днем народження вітання!
З днем народження привітання у м.Сокаль для іменинниці,яка святкує своє 11-річчя,МАХНО АРІНКИ,вітає її тітка Ганя з Волсвина, до привітань приєднуються батьки та рідні.
ітаю із твоїм найбільшим святом!
Бажаю, друзів щоб було багато.
Побільше перемог в усіх змаганнях,
Збувалися щоб мрії і бажання.
Тобою щоб завжди батьки пишались,
Усе, що ти задумаєш, збувалось.
Щоб легко удавалось все в навчанні.
Прийми із днем народження вітання!
Мама Ващишин Ярослава з родиною | С. Діброва | 21/05/2019 o 10:28:
Хочу привітати свою донечку Савку Галину з днем народження, яка проживає в с.Витків. Дозволь тебе сьогодні привітати, Бо день такий буває раз на рік, Здоров'я й щастя щиро побажати, На все життя, на довгий-довгий вік! До сотні літ дожить без горя і журби, Від гір, від сонця, від калини Всіх благ земних – з роси й води Бажаємо тобі всі нині! Привітання від мами Ващишин Ярослави з родиною для Савки Галини. Поставте будь ласка гарну пісню "З днем народження"
Хочу привітати свою донечку Савку Галину з днем народження, яка проживає в с.Витків. Дозволь тебе сьогодні привітати,
Бо день такий буває раз на рік,
Здоров'я й щастя щиро побажати,
На все життя, на довгий-довгий вік!
До сотні літ дожить без горя і журби,
Від гір, від сонця, від калини
Всіх благ земних – з роси й води
Бажаємо тобі всі нині! Привітання від мами Ващишин Ярослави з родиною для Савки Галини. Поставте будь ласка гарну пісню "З днем народження"
Марія | Поториця | 21/05/2019 o 10:20:
Вітаємо Рудика Олександра з м. Сокаля з ювілеєм. Дорогий друже, вітаємо тебе з ювілеєм, 50 років – відмінна дата, тепер твій досвід і вміння вже накопичені, багато в твоєму житті сталося, але багато чому ще належить статися. Нехай же твої близькі завжди будуть поруч з тобою, а всі твої проекти і ідеї знаходять своє втілення в реальності. Зі святом тебе і всього прекрасного. З найкращими побажаннями сім*я МУХА
Вітаємо Рудика Олександра з м. Сокаля з ювілеєм. Дорогий друже, вітаємо тебе з ювілеєм, 50 років – відмінна дата, тепер твій досвід і вміння вже накопичені, багато в твоєму житті сталося, але багато чому ще належить статися. Нехай же твої близькі завжди будуть поруч з тобою, а всі твої проекти і ідеї знаходять своє втілення в реальності. Зі святом тебе і всього прекрасного.
З найкращими побажаннями сім*я МУХА
СИН | ПІДБЕРЕЗЗЯ | 20/05/2019 o 12:16:
Вітаємо КУДЛАЮК ГАЛИНУ ТАЛЕЙМОНІВНУ З ПІДБЕРЕЗЗЯ З 75 РІЧЧЯМ. БАЖАЄМО Хай будуть з вами здоров'я та сила, Хай доля буде ласкава і щира! Щоб ніколи не знали ви втоми! Хай мир і злагода будуть у домі, Хай Господь дарує надію й тепло На довгі літа, на щастя й добро. ВІТАЮТЬ СИН петро з сім'єю, онучка Оленка з правнуком Володимиром. поставте БУДЬ ЛАСКА ГАРНУ ПІСНЮ. ДЯКУЮ
Вітаємо КУДЛАЮК ГАЛИНУ ТАЛЕЙМОНІВНУ З ПІДБЕРЕЗЗЯ З 75 РІЧЧЯМ. БАЖАЄМО
Хай будуть з вами здоров'я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро. ВІТАЮТЬ СИН петро з сім'єю, онучка Оленка з правнуком Володимиром. поставте БУДЬ ЛАСКА ГАРНУ ПІСНЮ. ДЯКУЮ
Ганя | Волсвин | 20/05/2019 o 12:12:
Привітання линуть для іменинниці у Старий Самбір ГЕДЕНІДЗЕ ЛЮДМИЛИ від подруги шкільних років,з якою разом навчались 10р у Бориславській школі, Троць Ганни. З днем народження вітаю В цю чудову гарну днину, Від всієй душі бажаю Радість мати щохвилини! Хай збуваються всі мрії, Успіх завжди хай спіткає, В щасті, мирі та надії Шлях життєвий протікає. Поставте гарну пісню про д.н.,дякую!
Привітання линуть для іменинниці у Старий Самбір ГЕДЕНІДЗЕ ЛЮДМИЛИ від подруги шкільних років,з якою разом навчались 10р у Бориславській школі, Троць Ганни.
З днем народження вітаю
В цю чудову гарну днину,
Від всієй душі бажаю
Радість мати щохвилини!
Хай збуваються всі мрії,
Успіх завжди хай спіткає,
В щасті, мирі та надії
Шлях життєвий протікає.
Поставте гарну пісню про д.н.,дякую!
Мар'яна | Стенятин | 20/05/2019 o 09:40:
Вітаємо дорогу куму та близьку подругу Грондзаль Галину з днем народження!Хочемо побажати всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та благословення у всіх починаннях! Нехай все задумане збувається,а хороше множиться.Ми твої друзі-Мар'яна,Христина,Сергій та Ігор хочемо,щоб ти завжди була щаслива та усміхнена!Любимо та обнімаєм) Хочемо замовити пісню Гламур "Мені так добре з тобою",адже в товаристві куми завжди добре)
Вітаємо дорогу куму та близьку подругу Грондзаль Галину з днем народження!Хочемо побажати всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та благословення у всіх починаннях! Нехай все задумане збувається,а хороше множиться.Ми твої друзі-Мар'яна,Христина,Сергій та Ігор хочемо,щоб ти завжди була щаслива та усміхнена!Любимо та обнімаєм)
Хочемо замовити пісню Гламур "Мені так добре з тобою",адже в товаристві куми завжди добре)
Донька Софія, зять Ярослав, онуки Святослав і Соломійка | З Жвирки | 20/05/2019 o 08:22:
Вітаємо свою дорогеньку маму і люблячу бабусю Семенюк Любов Володимирівну з Лещатова з Днем народження! ! ! Моя найкраща в світі мамо, Вітаю щиро я тебе. Хай день народження прекрасний Тобі лиш щастя принесе. За поміч дякую, кохана, Твою підтримку, доброту. Я довгих літ, чарівна мамо, У Бога лиш тобі прошу. P.s Поставте будьласка гарну пісню про маму!!!Дуже дякую☺
Вітаємо свою дорогеньку маму і люблячу бабусю Семенюк Любов Володимирівну з Лещатова з Днем народження! ! !
Моя найкраща в світі мамо,
Вітаю щиро я тебе.
Хай день народження прекрасний
Тобі лиш щастя принесе.
За поміч дякую, кохана,
Твою підтримку, доброту.
Я довгих літ, чарівна мамо,
У Бога лиш тобі прошу.
P.s Поставте будьласка гарну пісню про маму!!!Дуже дякую☺
Оксана | пірванче | 19/05/2019 o 10:26:
Привіт Радіо Сокаль.сьогодні святкує свій день народження, 12-річчя Ярема Михайло з села Пірванче. Хочемо побажати йому такі рядочки.Сьогодні день для тебе особливий – Твій день народження, чудовий і ясний! Нехай він буде радісний, щасливий, Як дощик теплий, літній і рясний! Бажаємо море щастя, море квітів І здійснення всіх заповітних мрій. Бажаємо миру в домі, миру в світі І миру завжди у душі твоїй! З найкращими бажаннями сім'я Герба.
Привіт Радіо Сокаль.сьогодні святкує свій день народження, 12-річчя Ярема Михайло з села Пірванче. Хочемо побажати йому такі рядочки.Сьогодні день для тебе особливий –
Твій день народження, чудовий і ясний!
Нехай він буде радісний, щасливий,
Як дощик теплий, літній і рясний!

Бажаємо море щастя, море квітів
І здійснення всіх заповітних мрій.
Бажаємо миру в домі, миру в світі
І миру завжди у душі твоїй! З найкращими бажаннями сім'я Герба.
Марія | КОПИТІВ | 18/05/2019 o 10:05:
Любу донечку Михайлюк Іринку з Днем Ангела вітаю Сонце із неба радісно сяє, Проміння для тебе в букетик збирає, Вітер шепоче, мов промовляє, Тебе з іменинами щиро вітає! Вечір приходить, небо темніє, Зорями небо твоє ім'я малює, Місяць в віконце твоє заглядає, Тебе з іменинами щиро вітає ВІД мами Марії тата Андрія та бабусі Іванни та діда Петра
Любу донечку Михайлюк Іринку
з Днем Ангела вітаю
Сонце із неба радісно сяє,
Проміння для тебе в букетик збирає,
Вітер шепоче, мов промовляє,
Тебе з іменинами щиро вітає!
Вечір приходить, небо темніє,
Зорями небо твоє ім'я малює,
Місяць в віконце твоє заглядає,
Тебе з іменинами щиро вітає
ВІД мами Марії тата Андрія та бабусі Іванни та діда Петра
Наталіч | Червоноград | 18/05/2019 o 07:49:
Вітаємо з ювілеєм Бонцаль Лесю Захарівну! Енергійну, усміхнену, привітну та щиру людину! Вас з нагоди ювілею ми віншуєм, як лілею.і здоров'я вам міцного ще й всіляких благ др нього.Зичимо аби надалі з нами працювали. і здобутків вам рясних та достатку повен міх.А вкінці ми вам бажаєм.щоб життя здавалось раєм.Хай Бог дарує многая і благая літ! З повагою абонентський відділ КП " Червоноградводоканал"
Вітаємо з ювілеєм Бонцаль Лесю Захарівну! Енергійну, усміхнену, привітну та щиру людину! Вас з нагоди ювілею ми віншуєм, як лілею.і здоров'я вам міцного ще й всіляких благ др нього.Зичимо аби надалі з нами працювали. і здобутків вам рясних та достатку повен міх.А вкінці ми вам бажаєм.щоб життя здавалось раєм.Хай Бог дарує многая і благая літ! З повагою абонентський відділ КП " Червоноградводоканал"
Андрій | Смт. Мар'янівка | 17/05/2019 o 17:45:
Ти бабусенько моя, Така гарна, молода, З Днем народження вітаю, Від душі тобі бажаю: Щастя, радощів, добра, Щоб веселою була, Щоб ніколи не хворіла, Дітям, внукам щоб раділа! Кожен ранок усміхалась, І нічого не боялась, Хай Господь допомагає, Свою руку підставляє! Поставте хорошу пісню . Дякую.
Ти бабусенько моя,
Така гарна, молода,
З Днем народження вітаю,
Від душі тобі бажаю:

Щастя, радощів, добра,
Щоб веселою була,
Щоб ніколи не хворіла,
Дітям, внукам щоб раділа!

Кожен ранок усміхалась,
І нічого не боялась,
Хай Господь допомагає,
Свою руку підставляє!
Поставте хорошу пісню .
Дякую.
Дівчата | зі села Тишиці | 17/05/2019 o 12:32:
Вітання з Днем народження для Самсін Марії! Вітаємо Тебе з Днем народження! Бажаємо побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Щоб паморочилося в голові від любові, а земля йшла з-під ніг від щастя. Щоб Тебе завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних, щоб Твого серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань. Побільше Тобі в житті посмішок і позитиву. Живи, мрій, люби, світися, насолоджуйся, дивуйся. Справжнього тобі жіночого щастя!
Вітання з Днем народження для Самсін Марії!
Вітаємо Тебе з Днем народження! Бажаємо побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Щоб паморочилося в голові від любові, а земля йшла з-під ніг від щастя. Щоб Тебе завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних, щоб Твого серця ніколи не торкнулася тінь розчарувань. Побільше Тобі в житті посмішок і позитиву. Живи, мрій, люби, світися, насолоджуйся, дивуйся. Справжнього тобі жіночого щастя!
брат ВОЛОДИМИР | горохів | 17/05/2019 o 12:30:
ВІТАЮ ДОРОГУ сестричку ЦАРИЦЮ НАДІЮ З ПІДБЕРЕЗЗЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ. Усі найкращі привітання, Всі квіти, подарунки всі, Та найщиріші побажання Моїй сеструнечкі — красі, Будь, моя люба, наче пташка, На крилах радості літай, Не вішай ніс, коли є важко, Як промінь сонця, розквітай, Нехай до тебе щастя лине, Підносить доля, що не день, Здоров’я, успіх та кохання, І сміху пару добрих жмень!
ВІТАЮ ДОРОГУ сестричку ЦАРИЦЮ НАДІЮ З ПІДБЕРЕЗЗЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ.
Усі найкращі привітання,
Всі квіти, подарунки всі,
Та найщиріші побажання
Моїй сеструнечкі — красі,
Будь, моя люба, наче пташка,
На крилах радості літай,
Не вішай ніс, коли є важко,
Як промінь сонця, розквітай,
Нехай до тебе щастя лине,
Підносить доля, що не день,
Здоров’я, успіх та кохання,
І сміху пару добрих жмень!
Хресна юлія зі сімєю | Перетік | 17/05/2019 o 11:32:
Вітаємо маленьку похресницю сестричку з днем народження з 2 річчям Паращук Марянку з тартакова. Бажаємо яскравих посмішок та радощів у житті, веселих друзів та багатої фантазії, яка кожен твій день перетворить у цікаву пригоду, добру історію або справжнє свято. Зростай здоровою, життєрадісною та щасливою. Ми тебе любимо.
Вітаємо маленьку похресницю сестричку з днем народження з 2 річчям Паращук Марянку з тартакова. Бажаємо яскравих посмішок та радощів у житті, веселих друзів та багатої фантазії, яка кожен твій день перетворить у цікаву пригоду, добру історію або справжнє свято. Зростай здоровою, життєрадісною та щасливою. Ми тебе любимо.
мама і тато | ПІДБЕРЕЗЗЯ | 17/05/2019 o 09:26:
Вітаємо ДОРОГУ донечку ЦАРИЦЮ НАДІЮ З ПІДБЕРЕЗЗЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ.бажаємо її такі рядочки Хай кожен день ясніє небом чистим, Світанки сяють,скупані в росі, У серці радість розквіта іскриста, І мрії хай збуваються усі. Хай молодість Твоя ще довго квітне, Усмішка сяє на Твоїх устах, І лиш хороше, радісне, привітне, Тобі в житті перетинає шлях! З днем народження!
Вітаємо ДОРОГУ донечку ЦАРИЦЮ НАДІЮ З ПІДБЕРЕЗЗЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ.бажаємо її такі рядочки Хай кожен день ясніє небом чистим,
Світанки сяють,скупані в росі,
У серці радість розквіта іскриста,
І мрії хай збуваються усі.
Хай молодість Твоя ще довго квітне,
Усмішка сяє на Твоїх устах,
І лиш хороше, радісне, привітне,
Тобі в житті перетинає шлях!
З днем народження!
Віта | Бишів | 16/05/2019 o 12:13:
Сьогодні святкує день народження 19 років житель с.Бишева Шмідт Орест.З св'ятом вітають дорогого сина Ореста Мама Гана,тато Орест,брат Віталій і сестри Люда,Оксана,Наталка і хочуть побажати йому такі слова:Хай життя твоє квітує цвітом і день народження приходить знов,і доля хай дарує з кожним роком міцне здоров'я щастя і любов
Сьогодні святкує день народження 19 років житель с.Бишева Шмідт Орест.З св'ятом вітають дорогого сина Ореста Мама Гана,тато Орест,брат Віталій і сестри Люда,Оксана,Наталка і хочуть побажати йому такі слова:Хай життя твоє квітує цвітом і день народження приходить знов,і доля хай дарує з кожним роком міцне здоров'я щастя і любов