Останні новини

На Сокальщині не виявлено жодного лабораторно-підтвердженого випадку захворювання на коронавірус

Як повідомив головний лікар СЦРЛ Роман Швед, станом на 19 березеня, у Сокальському районі хворих на коронавірус немає. Пацієнтів із підозрою – не виявлено.

На Львівщині у 4 пацієнтів, госпіталізованих з підозрою на коронавірус, Covid-19 не виявлено, їм діагностували грип типу А.

Як повідомляє Гал інфо, станом на 10:30 на Львівщині 29 підозр на коронавірусну інфекцію COVID-19.
Троє  із них на амбулаторному лікуванні.

«В Львівській обласній  інфекційній клінічній лікарні на сьогоднішній день перебуває 26 пацієнтів з підозрою на коронавірус. Усі вони в стані середньої важкості або в легкому стані.  Ми очікуємо отримання аналізів по цих пацієнтах. До сьогодні 3 перебувають на амбулаторному режимі лікування. Вони є з позитивними епіданамнезами і ми очікуємо по них підтвердження на коронавірусну інфекцію”, – розповів т. в. о. директора департаменту охорони здоровя Андрій Васько.

Усіх пацієнтів, тести яких повернулись з Києва із діагнозом грип, виписали із лікарні. Нагадаємо, що таких осіб – четверо.

“Загалом, за увесь час до медиків звернулось 33 мешканця області. Трьох перевели на амбулаторне лікування, чотирьох виписали”, – резюмує Андрій Васько.

Зауважимо, що найстарша пацієнтка з м. Червоноград 1949 р.н. Відомо, що вона відвідувала Італію.