Останні новини

Уряд тимчасово обмежив перетинання державного кордону для запобігання поширенню на території України COVID-19

Згідно з Розпорядженням КМУ від 14.03.2020 року №287-р  з 00:00 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року тимчасово закриваються пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародних пасажирських перевезень

Виключення становить здійснення перевезень осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, а також представників дипломатичних установ та гуманітарних місій.

Також з 00:00 16 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року тимчасово забороняється перетин державного кордону на в’їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства.

На сьогодні пропуск на кордоні з Польщею відбувається лише в пунктах пропуску: «Рава-Руська – Гребенне» та «Краковець – Корчова» на Львівщині та «Ягодин – Дорогуськ» у Волинській області.

Польща призупинила прикордонний рух на польсько-українському державному кордоні з 00.00 год. 15 березня зокрема на пункті пропуску Долгобичув – Угринів.

«Станом на ранок 16 березня черги легкового та пасажирського транспорту в цих пунктах пропуску на виїзд з України відсутні. Пропуск пішоходів не здійснюється», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, зараз в Україну можуть в’їхати: громадяни України; особи, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, є подружжям або дітьми громадян України, працівники іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей; водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів, члени екіпажів. В’їзд в Україну інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ. Не можуть в’їхати в Україну громадяни інших країн та особи без громадянства.

Деталі