Останні новини

Федерація «Карате-до Шотокан Червоноград-Сокаль» відвідали змагання у Дніпрі

Напередодні святкування дня народження Кобзаря федерація “Карате-до Шотокан Червоноград-Сокаль” повернулися із виснажливої, але цікавої поїздки в чудове місто Дніпро, де «Дніпропетровська обласна федерація карате-до» під керівництвом Володимира Вілянського провела Всеукраїнський турнір з карате «Kasuya Cup».

Змагання, у якості почесного гостя з Японії та інспектора змагань, відвідав шеф-інструктор федерації Хітоші Касуя. Четверо наших вихованців захищали честь шахтарського регіону на престижних змаганнях за правилами W.S.K.F. (World Shotokan Karate-Do Federation) і вони гідно виконали своє завдання.

У підсумку змагань два перших місця здобув Владислав Мартинюк у категорії 12-13 років у вазі до 46 кг у розділах Шобу-іпон і Шобу-санбон.

Бронзову нагороду здобув Матвій Сич у категорії 12-13 років у вазі понад 46 кг у розділі Шобу-іпон. На жаль, Матвій на змаганнях травмував ногу і не зміг продовжувати поєдинки у розділі Шобу-санбон.

Срібну медаль здобув Дмитро Книш у категорії 8-9 років у вазі до 29 кг. За словами учасників федерації, у Діми були дуже цікаві поєдинки. Від його влучних ударів в область «Чудан» суперників кілька разів відводили до лікаря. За правилами W.S.K.F. за це завжди давали іпон. Але цього разу судді вирішили інакше, і у фіналі переможцем визнали спортсмена, який після другого візиту до лікаря не повернувся на татмі.

Без медалі повернувся лише Владислав Федун – забракло часу для участі, адже о 21.20 год. повинні були покинути зал змагань, адже поспішали на потяг. На той час категорія Влада (10-11 років до 38 кг Шобу-Санбон) ще не почалась.

Крім того, досягнуто домовленість про представництво федерацією «Карате-до Шотокан Червоноград-Сокаль» стилю World Shotokan Karate-Do Federation у нашому регіоні.