Останні новини

У Києві проходить всеукраїнська нарада працівників вугільної галузі

25 лютого у Києві проходить всеукраїнська нарада працівників вугільної галузі, під час якої розглядатиметься стратегія розвитку вугільної промисловості, зокрема, і у нашому краї.

Участь в нараді взяли президент України Володимир Зеленський, міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель, його заступник Станіслав Ковалевський. Присутні також генеральний директор компанії ДТЕК, голови облдержадміністрацій та голови районів шахтарських вугільних регіонів, народні депутати України, роботодавці паливно-енергетичного комплексу України, керівники вугледобувних підприємств, Федерації профспілок України. Нарада розпочалась об 11.00 у великій залі Будинку професійних спілок України.

Делегація ДП «Львіввугілля» представили т.в.о. генерального директора держпідприємства Олег Акімов, очільники ЛТО ППВПУ Олег Турчин, РО НПГУ м.Червонограда Мирослава Кафтан і десятки представників колективів шахт та підприємств.

У своєму виступі перший керівник ДП «Львіввугілля» акцентував увагу на гострих питаннях та запропонував конкретні кроки, за умови впровадження яких держава реально допоможе вугільникам вийти з кризи.

Ведучим заходу є Герой України Сергій Руденко. Присутні народні депутати Михайло Бондар, голова КВПУ і НПГУ Михайло Волинець та голова Профспілки вугільників України Віктор Турманов. Участь у представницькому заході бере й міський голова Червонограда Андрій Залівський.