Останні новини

Ігор Дацюк звернувся до керівників низки структурних закладів району щодо ситуації, яка склалась з підвищенням захворюваності на ГРВІ у межах території району

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ  

Львівської області

 

НАКАЗ

начальника цивільного захисту Сокальського району

 

від  13 лютого 2020 року                                     № 4                                       м. Сокаль

 

Щодо ситуації, яка склалась з

підвищенням захворюваності на

ГРВІ у межах території  району

На виконання ст. 4, ст. 5  Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» із змінами, внесеними згідно із Законом N 2530-YII  виконання від 06.09.2018 року, пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року №267, а також, на виконання Розпорядження голови Львівської ОДА № 1310/0/5-19 від 18.11.2019 року « Про затвердження Комплексного сезону захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення Львівської області», враховуючи епідеміологічну ситуацію із захворюваності на грип та ГРВІ на території Сокальського району:

Н А К А З У Ю:

 

  1. Головному лікарю Сокальської ЦРЛ (Шведу Р.Т.), начальнику держпродспоживслужби (Мисику А. Б.), начальнику відділу освіти (Антонюк Р.), директору КУ СРР ЛО «ЦОЗО» М.Мисаку: забезпечити проведення моніторингу захворюваності на грип та ГРВІ та температурного режиму в навчальних закладах  району.

1.1. Визначити відповідального працівника для інформування Червоноградського міськрайонного відділу ЛОЛЦ МОЗУ, Управління Держпродспоживслужби в Сокальському районі про дотримання температурного режиму та відвідування навчальних закладів Сокальського району в період  загострення епідеміологічної ситуації щодо ГРВІ, налагодити комунікацію між ЦРЛ та вищеназваними службами.

1.2.Визначити заклади освіти з найбільшими ризиками можливого порушення  температурного режиму та комісійно провести їх огляд з залученням спеціаліста Червоноградського міськрайонного відділу ЛОЛЦ МОЗУ.

1.3.При перевищенні  епідеміологічного порогу або вираженій тенденції росту захворюваності на грип та ГРВІ, за поданням відповідної  інформації від Червоноградського міськрайонного відділу ЛО ЛЦ МОЗУ, Управління Держпродспоживслужби в Сокальському районі, вживати заходи обмежувального характеру. При відсутності в загальноосвітніх та дошкільних закладах 20-25% і більше учнів та вихованців з причини захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції тимчасово призупиняти навчальний процес на час інкубаційного періоду (7-10 днів), з метою переривання ланцюга передачі інфекції, у випадку захворювання у школах-інтернатах 3 і більше учнів в одній групі, класі вживати карантинних заходів на групу (клас) терміном на 7 діб.

1.4. Організувати чергування медичного персоналу та бригад швидкої медичної допомоги, забезпечити надання медичної допомоги під час прведення заходів.

1.5. Забезпечити готовність медичних лікувальних закладів району до прийому і надання невідкладної медичної допомоги населенню району.

  1. При можливості обмежити проведення заходів із великим скупченням людей.
  2. Керівникам підприємств, що функціонують в сфері торгівлі, громадського харчування, пасажирських перевезень вживати заходи дезінфекції.
  3. Наказ довести до всіх відповідальних виконавців у повному обсязі.
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Керівник Сокальської районної ланки територіальної підсистеми  ЄДСЦЗ у Львівській області

голова районної державної  адміністрації                                                                             Ігор ДАЦЮК