Останні новини

У Сокалі проходив мистецький фестиваль дитячої творчості «Різдвяні канікули»

Щороку освітянська родина Сокальщини збирається разом, щоб відсвяткувати Різдво Христове. Цьогоріч гала-концерт переможців районного фестивалю-конкурсу мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули – 2020» проходив 19 січня в Сокальському районному Народному домі. Благословили дійство та привітали учасників з Різдвяними святами о.Роман Синицький, о. Володимир Жарський, о.Ярослав та Мирослав Кащуки.

З вітальним словом виступили голова Сокальської районної ради Микола Пасько, директор ЦОЗО Микола Мисак, завідувач методкабінету Галина Гібляк та начальник відділу освіти Сокальської РДА Руслана Антонюк. І хоч кожен з освітніх закладів Сокальщини представляв свої номери, однак вони настільки гармонійно були поєднані, що здавалося, ніби спостерігаєш цілісне дійство.

Як повідомляє сайт «Сокаль і Сокальщина» від самого початку на сцені знаходились Марія та Йосип з новонародженим дитятком, котрим колективи, низенько вклоняючись по завершенню виступу, висловлювали  шану.

Глядачі мали змогу переглянути композицію Перетіцької школи та Мурованського НВК; заслухати колядників Сокальського ліцею №1, Ільковицької, Лучицької, Жвирківської, Поторицької та Савчинської школи; композицію Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості та Сокальського ліцею №3. Особливою окрасою концерту став номер вихованців ДНЗ №8 м.Сокаль.

На завершення концерту відбулось нагородження переможців районного фестивалю “Різдвяні канікули”.