Останні новини

У Забужжі проходила вистава «Ніч перед Різдвом»

Імпровізоване дійство проходило в народному домі с.Забужжя. Подивитися анонсовану виставу «Ніч перед Різдвом» за п’єсою російського письменника українського походження Миколи Гоголя. Вистав у селі давно не ставили, тож її прийшло переглянути чимало глядачів. Новостворений колектив хвилювався, адже це був перший їх досвід на сцені! Від першої і до останньої хвилини глядачі були у захваті. На репетиціях актори працювали дуже добре, відшліфували всі деталі та діалоги. Як розповідають організатори дійства над декораціями та костюмами працювали усі гуртом, у цьому їм також допомогли художній керівник та директор народного дому села Забужжя подружжя Юлія та Володимир Мисюти. Виставу розпочала Лілія Пеленьо – вона читець та укладач сценарію. Головні герої Оксана (Мар’яна Семенюк) та Коваль Вакула (Максим Черній) зіграли свої ролі, немов актори справжніх театрів.

Роль Солохи відмінно зіграла Наталія Мікало, Кум Чуб – Юрій Кіх, Голова – Василь Гаврилюк, Дяк – Євген Андрієвський. Також справжню атмосферу Різдвяного настрою створили Мар’яна Лаврін, Степан Коляда, Діана Кіх та інші. Овації в залі зірвали і сварливі веселі кумасі, роль яких зіграли Лілія Скоробогата та Ірина Томчишин. Атмосферу Різдвяного настрою створив і гурт дівчат, які вітали односельчан зі святами, колядували, брали участь у виставі.

Бібліотекар Світлана Коляда підкреслила що робота над виставою згуртувала колектив, навіть за кулісами панувала атмосфера взаєморозуміння, допомоги та спільної роботи. Священик, водночас, і голова ГО «Територя МИ» о.Йосип Скоробогатий сказав: «Завданням священика є об’єднати парафіян в одну родину, показати їм що парафія живе тоді, коли робляться добрі справи, зустрічі в спільноті, коли цілі є спільними». Він, до речі, зробив і чудове музичне обрамлення до вистави.

Зазначимо, що ідея вистави «Ніч перед Різдвом» за п’єсою Гоголя народилась на одній із зустрічей активу громади села та за підтримки ГО «Територя МИ» і бібліотеки Забужжя. Наразі, театральну групу тепер чекають гастролі у навколишніх селах Сокальщини.