Останні новини

Володимир Зеленський звільнив голову ЛОДА

Президент Володимир Зеленський раптово звільнив голову Львівської облдержадміністрації Маркіяна Мальського. Як повідомляє портал ZAXID.NET, своє рішення він оголосив у прямому ефірі під час засідання Ради розвитку громад та територій у вівторок, 24 грудня.

Зеленський заявив, що звільнив голів облдержадміністрацій через те, що не побачив жодних результатів їх роботи. «Коли ми вас обирали [голів ОДА], ми розуміли, що це складна ситуація, це виклик. Я розумію, що хтось з вас працював чотири місяці, хтось три, а хтось тільки увійшов в роботу. Але ми говорили про те, що будемо дивитися на вас… Ми розуміємо, що ніхто із вас не бере хабарів – це дуже важливий момент. А ще крім цього треба якісь конкретні результати. Ми говорили про те, що в кінці цього року будемо оцінювати роботу кожного. Я хочу подякувати двом головам облдержадміністрацій, я прийняв рішення їх звільнити. Не через те, що вони якісь люди недосвідчені чи не чисті на руку, а через те, що у цих областях ми не побачили жодного результату», – заявив Володимир Зеленський.

Маркіян Мальський був присутній на засіданні Ради регіонів. Після оголошення про звільнення Мальський написав на своїй сторінці у Facebook, що повертається до адвокатської практики, наукової та дипломатичної діяльності. Зауважимо, на посаді голови ЛОДА Маркіян Мальський працював менше ніж півроку – від 6 липня 2019 року.

Окрім Маркіяна Мальського президент також звільнив голову Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка.