Останні новини

Понад 200 школярів прибули до Кінологічного навчального центру з метою познайомитись з чотирилапими охоронцями кордону

Понад 200 школярів прибули до навчального центру, щоб на власні очі побачити, як готують до служби чотирилапих охоронців кордону. Юним патріотам було проведено цікаву та захоплюючу екскурсію територією центру, в тому числі відвідування музею та ознайомлення з озброєнням та технікою, що використовується для охорони державних рубежів. Серед гостей були і сокальчани. З метою військово-патріотичного виховання, наочного ознайомлення з військовими професіями та прикордонною службою, Відділом молоді та спорту Сокальської РДА, Сокальської районної філії Львівського ОЦЗ була проведена профорієнтаційна екскурсія у Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України у м.Великі Мости для школярів 9 класів Переспівської ЗОШ І-ІІст., Спасівської ЗОШ І-ІІст. Горбківської ЗОШ І-ІІст.

Незабутні враження школярі отримали від показового виступу кінологів із службовими собаками, які показали всю свою наполегливість та професійну здібність у пошуку зброї, вибухівки, наркотичних речовин, затриманні правопорушників та ін. Таким чином, школярі мали можливість ознайомитись з конкретними професіями, такими як «інспектор-кінолог», «рятувальник-кінолог», «прикордонник» , «офіцер» та ін.

А на завершення діти мали змогу погратися з чотирилапими друзями.  Усі отримали вдосталь позитивних емоцій і вражень. Такі заходи є водночас і розважальними, і пізнавальними та надовго залишаються у пам’яті підростаючого покоління. З посмішками на обличчях школярі залишали територію центру і дякували прикордонникам за неймовірно цікаву екскурсію.