Останні новини

На Сокальщині проходитиме конкурс «Дерева-велетні мого краю»

Умови конкурсу:
1) На конкурс подаються дитячі фотографії, малюнки, легенди присвячені деревам велетням Сокальщини.
2) До поданих робіт додаються інформація у форматі WORD, в якому зазначається: прізвище, ім’я, по батькові автора чи авторів; вік; назва роботи; повна назва і адреса навчального закладу; номер телефону/адреса електронної скриньки.

Кожен конкурсант має самостійно описати одне чи групу могутніх дерев на території села, селища чи міста де проживає, або навчається. Вітається будь-яка креативна ідея. Також просимо в роботі надати інформацію про назву дерева, або придумати її, якщо така відсутня. Матеріали повинні розкривати одну чи декілька з перелічених тем (номінацій): «Найбільше дерево Сокальщини», «Найкреативніше фото біля дерева-велетня», «Найкращий малюнок дерева-велетня нашого краю», «Найкраща історія чи легенда нашого краю про дерева велетні».

3)Учасники конкурсу повинні надіслати роботи та інформацію про автора(авторів) на поштову  адресу ПП Редакції газети «ГОЛОС З-НАД БУГУ» (80001, Львівська область, Сокальський район, місто Сокаль, вулиця Шашкевича, буд. 43), зазначивши на листі Конкурс «Дерева-велетні мого краю» та їх електронний варіант на електронну скриньку: bug-sokal@ukr.net.

Термін подання робіт з 14 листопада до 2 грудня 2019року. Переможці конкурсу отримають призи.

Подаючи матеріали на конкурс, автори автоматично дають згоду на обробку персональних даних учасників з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних». Про детальнішу інформацію про положення конкурсу та умови його проведення дивитись на сайті редакції ПП Редакції газети «ГОЛОС З-НАД БУГУ».

Організаторами конкурсу виступає Сокальська районна рада, Сокальська районна державна адміністрація.
Медіапідтримку здійснюють: ПП Редакція газети «ГОЛОС З-НАД БУГУ », КП ТРК Радіо «Сокаль».
За підтримки: Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.