Останні новини

Керівник фінансового управління Сокальської РДА Галина Леонова проаналізувала бюджет Соснівки та Сокальського району

7 листопада у Соснівці відбулась чергова сесія міської ради, під час якої керівник фінансового управління Сокальської РДА Галина Леонова, проаналізувавши бюджет Соснівки та Сокальського району розповіла, які зміни можуть чекати Соснівку з 1 січня 2020 року. Вона зауважила, що з Нового року бюджет Сокальського району повинен забезпечувати існування бюджетних установ і міста Соснівка. Цьогоріч субвенція на Сокальський район надійшла у розмірі 15 млн 938 тис грн. Це з урахуванням Соснівки. Дохідна частина міста наразі складає 7 млн 200 тис – це податки. Також вона підкреслила, що фінансове управління розрахувало субвенції з державного бюджету, серед врахованих і освітянські субвенції. Керівник фінансового управління Сокальської РДА довела присутніх до відома, що субвенція на охорону здоров’я надходитиме в розмірі 1 млн 997 тис грн.

Бюджет на 2020 рік по Сокальському району виходить з дефіцитом у 20 млн. За словами, Галини Леонової його не можна приймати, адже дохідна та видаткова частина повинні бути рівними. Тому, оптимальним рішенням буде віднайдення джерела, яке покриє дефіцит. Керівник фінансового управління Сокальської РДА Галина Леонова, зауважила, що на рівні Сокальської РДА неодноразово скликались наради, на яких були присутні депутати та представники Соснівки. На нарадах обговорювались проблеми бюджету та шляхи їх вирішення. Відтак, 1 листопада,  в ході наради обговорювалися питання перспективи фінансування Соснівської міської лікарні у 2020 році з районного бюджету Сокальського району.

Заклади освіти (школи та позашкільні заклади) фінансуватимуться через головного розпорядника коштів – КУ СРР ЛО «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району», натомість заклади дошкільної освіти будуть фінансуватись з міської ради, за рахунок субвенції, яка буде передаватись з районного бюджету.