Останні новини

Поліція розшукує Вікторію Фурманчук, яка вийшла з дому 30 жовтня і не повернулася

Поліція оголосила у розшук 22-річну мешканку Великих Мостів Вікторію Фурманчук, яка вийшла з дому тиждень тому, 31 жовтня і до сьогодні не повернулася. За словами матері Вікторії Фурманчук, Ангеліни, дівчина проживає разом із нею та вітчимом у Великих Мостах.

Вранці у середу, 30 жовтня, дівчина поїхала на роботу у Червоноград. В обід вона подзвонила мамі і сказала, що їде до Львова зустрітись із подругою, цитую: «Вона мені подзвонила і сказала, що не встигає на маршрутку і буде ночувати у іншої подруги. Потім написала мені смс, що вона у подруги, все добре. У четвер вранці вона написала ще одне повідомлення, що їде додому. Але телефон в неї був виключений, вона його включала тільки, щоб написати смс. Ввечері у четвер вона знову написала: «Вибач, я тебе люблю». І все, телефон виключений», – розповіла мати зниклої дівчини – Ангеліна.

За її словами, у п’ятницю, 1 листопада, вона звернулась у Сокальське відділення поліції та заявила про зникнення Вікторії. Однак її місцеперебування і досі невідоме. Жінка переконує, що не мала конфліктів із донькою.

У Сокальському відділенні поліції підтвердили інформацію, що Вікторію Фурманчук оголошено у розшук.