Останні новини

Колектив шахти «Лісова» достроково виконав річний план з видобутку вугілля

2 листопада колектив шахти «Лісова» достроково виконав річний план з видобутку вугілля, піднявши на-гора 180 тисяч тон високоякісного товарного палива. Дільниця з його видобутку під керівництвом Степана Грицака (бригадир Іван Троцько) веде очисну лінію у 181 лаві. Середньодобовий видобуток вугілля по шахті з початку року склав 670 тон, продуктивність праці гірника очисного забою – 145 тон в місяць. Фактична собівартість 1 тони вугільної продукції – 1 тисяч 900 грн.

Гірників дільниці із трудовою перемогою привітали в.о. технічного директора-першого заступника генерального директора ДП «Львіввугілля» Олександр Сафонов, в.о. директора шахти Павло Прокопик та працівники копальні. Цитую: «Приємно відзначити, що колектив шахти працює стабільно і сьомий рік поспіль достроково зустрічає виробничий Новий рік» – йшлося у вітальній адресі т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова.

Досягнуті показники свідчать про великі виробничі можливості колективу «Лісової» та дають впевненість, що до кінця поточного року буде видобуто ще понад 42 тисячі тон вугілля.

Кращим працівникам під час урочистих зборів у загальній технарядній вручено грамоти та подяки від Львівської облдержадміністрації, Червоноградської міської ради, Сокальської райдержадміністрації та звісно ж від ДП «Львіввугілля».

Нагадаємо, минулого тижня, 29 жовтня у четверту зміну гірники шахти «Червоноградська» достроково виконали річний план з проходки. Виконання норм виробітку становило понад 110 з половиною %. Планується, що кінця року на «Червоноградській» буде додатково пройдено понад 300 п.м гірничих виробок.

Прохідники шахти «Великомостівська» днем раніше, 28 жовтня відрапортували про дострокове виконання річного плану із проведення гірничих виробок. Як йдеться у рапорті, колективи дільниць підготовчих робіт зобов’язуються не знижувати досягнутих темпів проведення гірничих виробок.

Т.в.о. гендиректора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов побажав усім гірникам міцного здоров’я та подальших успіхів у праці.