Останні новини

Депутати СРР підтримали звернення щодо сприяння та запуску Борокського ДП «Укрспирт» в селі Борок

На останньому ІІ пленарному засіданні 43 сесії Сокальської районної ради було зачитане звернення, яке стосувалося Борокського спиртзаводу, де Юрій Козійчук акцентував увагу присутніх щодо підтримки та сприяння запуску виробництва, який за його словами на даний час простоює з листопада 2014 року.

Трохи є не зрозумілим, чому депутат, наголошує, що з листопада саме того року завод не працює, коли нагадаємо, що напередодні Нового 2017 року ми анонсували, що відновив свою роботу після дворічної перерви Борокський спиртзавод, який розташований в селі Борок, на Сокальщині. Тоді ми спілкувалися з заступником керівника ДП «Укрспирт «Борокське» МПД Олександром Пристайєм, який розповідав, що підприємство за місяць планує переробляти близько 1 тисячі 200 тонн зерна, а ринком збуту продукції – спирту класу «Пшенична сльоза» є Львівський горілчаний завод та ТзОВ «Хортиця».

Разом з нами побували екс-голова Сокальської РДА Олег Пелих разом з екс-першим заступником голови Львівської ОДА Ростиславом Замлинським, який зазначав, що це третє підприємство подібного напрямку, яке відновило свою роботу на Львівщині.

Вже згодом, автором звернення, депутат Сокальської районної ради Юрій Козійчук підтвердив інформацію, щодо відновлення роботи Борокського спиртзаводу наприкінці грудня 2016 року. Водночас, додав, що завод працював лише три місяці і відтоді надалі знову простоює, тому він вирішив подати дане звернення до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, Народного депутата України Юрія Камельчука, голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського «Про підтримку звернення колективу Борокського МПД ДП «Укрспирт» села Борок щодо сприяння у запуску даного підприємства».

Нагадаємо, Борокський спиртзавод було засновано у 1982 року. На сьогодні, близько (семидесяти) 70 осіб залишаються без роботи, а барду тобто (відходи) планували реалізовувати сільськогосподарським підприємствам та населенню для годівлі тварин.