Останні новини

У Сокалі привітали працівників соціальної сфери

31 жовтня в районному Народному домі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери. Соціальних працівників району привітали начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій  Сокальської райдержадміністрації Руслана Антонюк та голова районої ради Микола Пасько.

Микола Пасько зауважив, що працівники соціальної сфери є так званими опікунами, ангелами-охоронцями та рятівниками, тих людей, які потребують захисту та опіки. Він розповів, що робота соціального працівника є надзвичайно важливою і людина цієї професії повинна володіти усіма найкращими людськими рисами. Голова райради підкреслив, що люди, які звертаються до соціальних служб завжди потребують допомоги не лише від працівників цієї сфери.

Микола Пасько та Руслана Антонюк подякували присутнім за плідну і важку роботу та нагородили кращих працівників грамотами райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю.

З концертною програмою перед присутніми виступили аматори районного Народного дому та Сокальської школи мистецтв ім. В.Матюка.