Останні новини

“Заборгованість з виплати заробітної плати перед гірниками зросте на цілий жовтень та становитиме близько 1 млрд 650 млн гривень” – Волинець

Станом на 1 листопада, заборгованість з виплати заробітної плати перед гірниками становитиме близько 1 млрд 650 млн гривень. Про це на своїй офіційній сторінці у фейсбуці заявив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. “В порядку денному пленарного засідання Верховної Ради, запланованого на четвер, питання внесення коригувань до бюджету 2019, головне з яких – виділення коштів на погашення заборгованості перед гірниками”. За словами Волинця, майже місяць тривають страйки на шахтах «Гірська», «Новодружеська» у Луганській області, відключена від електроенергії Шахта ім. Мельнікова.

Нагадаємо, 28 жовтня після зустрічі з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком голови шахтарських профспілок Віктор Турманов та Михайло Волинець повідомили, що, за словами Голови Уряду, після прийняття Закону потрібно мінімум 7-10 днів на підготовку документів щодо розподілу коштів, процедуру узгодження у Міністерстві енергетики та захисту довкілля, Міністерстві фінансів України та Держказначействі. Михайло Волинець також зазначив, що наразі домовленості, які були анонсовані прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком, не виконані. Відтак, гірники почекають ще тиждень-два, після цього варто очікувати на нову хвилю протестів: