Останні новини

14 жовтня в селі Руда Сілецька розпочинається ІІІ-тя Проща на честь вшанування Святого Папи Івана Павла ІІ-го та перебування Чудотворної ікони Зарваницької Богородиці

З 14 по 22 жовтня в селі Руда Сілецька, Кам’янка-Бузького району проходитиме ІІІ-тя Проща на честь вшанування Святого Папи Івана Павла ІІ-го та перебування Чудотворної ікони Зарваницької Богородиці. Про це радіо «Сокаль» повідомив настоятель храму Святого Юрія отець Богдан Стефанишин, який щиро запрошує усіх вірних, громаду села та гостей області і регіону на ІІІ прощу, яка триватиме 9 днів.

Отож, в понеділок, 14 жовтня розпочнеться вона з 11:45 з урочистої зустрічі Чудотворної ікони Зарваницької Богородиці, Божественної літургії (початок дев’ятниці) та о 19 годині відбудеться молебен до Богородиці, вервиця та похід зі свічками до криниці-джерела.

З вівторка до п’ятниці, тобто з 15 до 18 жовтня включно правитимуться о 9 годині ранку та о 18-тій Божественні літургії за здоров’я, молебен до Богородиці та вервиця. В суботу, 19 жовтня о 9-тій Служба Божа за померлими, о 18 годині розпочнеться Архієрейська Божественна Літургія за участю Єпископа-помічника Сокальсько-Жовківської Єпархії Петра Лози, молебен до Богородиці, свячення води, хресна дорога зі свічками та після цього у церкві відбудуться нічні молитовні чування.

Вже у неділю, 20 жовтня до села Руда Сілецька, Кам’янка-Бузького району о 12 годині проведе Архієрейську Божественну Літургію Високопреосвященний Ігор Возняк, Архиєпископ і Митрополит Львівський. Співатиме хор семінаристів Львівської духовної семінарії Святого Духа. Вечером, о 19 годині відбудеться Акафіст до Богородиці та вервиця і похід зі свічками.

В понеділок та вівторок, 21 та 22 жовтня правитимуться о 9 годині ранку та о 18-тій Божественні літургії за здоров’я, молебен до Богородиці та вервиця. Також, у вівторок о 18 годині Архієрейську Божественну Літургію очолить Правлячий Архієрей Михаїл Колтун, Єпископ Сокальсько-Жовківський, який також посвятить саркофаг святого Папи Івана Павла ІІ та завершить дев’ятницю розповів радіо «Сокаль» настоятель храму Святого Юрія в селі Руда Сілецька, Кам’янка-Бузького району отець Богдан Стефанишин.

Отож, ще раз нагадаємо з 14 по 22 жовтня включно в селі Руда Сілецька, Кам’янка-Бузького району проходитиме ІІІ-тя Проща на честь вшанування Святого Папи Івана Павла ІІ-го та перебування Чудотворної ікони Зарваницької Богородиці.