Останні новини

У Сокалі встановлять інформаційні таблички на архітектурних пам’ятках

У Сокалі встановлять таблички-вказівники архітектурних пам’яток! Вони стануть подарунком до дня міста, який святкуватимемо вже 26 травня, в неділю. Відтепер в місті будуть позначені інформаційними таблицями всі видатні, історичні й архітектурно цікаві будівлі. На них, крім стислої інформації, розміщений QR-код, завдяки якому всі охочі зможуть за допомогою нього перейти в Інтернет і прочитати більше інформації про ту чи іншу будівлі.

Така велика робота зроблена командою проекту «Сокаль відкритий. Осягай і зберігай рідне» (автор і виконавець учениця Сокальського ліцею №1 імені Олега Романіва Ярина Микитишин). Вже зібрана, поредагована та перекладена англійською мовою вся інформація, розроблений дизайн самих вказівників з піктограмами, завершується виготовлення табличок і вже встановлені шість із семи опор для вказівників.

Як повідомляє портал «Сокаль і Сокальщина», крім копіткої праці команди учнів ліцею, слід відзначити велику допомогу партнерів: класного керівника та вчителя англійської мови Юлії Ожги, історика та краєзнавця Ігоря Дацюка, власника порталу «Сокаль і Сокальщина» Василя Журавінського, начальника відділу архітектури та містобудування Мирослави Баралус, директора історико-краєзнавчого музею Василя Волошина, міського голову Сокаля Вадима Кондратюка і багатьох інших людей, які інформацією, порадою, критикою допомагали у тій чи іншій мірі у виконанні проекту.

Проект відбувається в рамках проекту «Агенти змін. Діти» (завдяки ньому підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту), який реалізовують Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН впродовж 2018-2020 років.