Останні новини

Сокальський район вкотре став переможцем серед районів області в спортивних іграх Львівщини

Сокальський район вкотре став переможцем серед районів області в спортивних іграх Львівщини та ветеранів спорту!

Напередодні у Львівській ОДА відбулася нарада з керівниками галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення за участю заступника голови ЛОДА Романа Филипіва. У порядку денному обговорювались питання щодо будівництва спортивних майданчиків у 2019 році, розвиток видів спорту за субрегіональним принципом, підсумки Комплексних ігор Львівщини 2018 року тощо.

За підсумками даних ігор Сокальський район вкотре став переможцем серед районів області – 27 раз в спортивних Іграх Львівщини (команди дорослих – вік 18 і старші) та 11 раз в обласних іграх ветеранів спорту (команди ветеранів – вік 40 і старші)!

У відділі молоді та спорту СРДА дякують усім членам збірної команди району, які долучилися до спільної перемоги!

У 2019 році стартували обласні комплексні змагання, за програмою: ХХVІIІ спортивних Ігор Львівщини, ХIІ обласних ігор ветеранів спорту та V змагань серед людей з інвалідністю. Зараз уже відбулися змагання з шашок та «Мама, тато, я – спортивна сім’я». В ХХVІIІ спортивних Іграх Львівщини район посідає І місце, ІІ місце в V змаганнях серед людей з інвалідністю та 17 – в ХIІ обласних іграх ветеранів спорту.