Останні новини

21 березня – День сонячних людей

21 березня до Міжнародного дня людини з синдромом Дауна в Сокальському інклюзивно-ресурсному центрі влаштували розваги для «сонячних дітей», учасниками яких стали безпосередньо самі діти та їх батьки.

Основна мета, яку ставили перед собою працівники ІРЦ, підтримка батьків та дітей. Хоча «сонячні діти» дещо відрізняються від звичайних людей, але своєю добротою, щирістю і безпосередністю компенсують це. Ці діти є великими вчителями любові, можуть допомогти іншим стати більш справжніми, сильними та люблячими. За словами директора Сокальського ІРЦ Ганни Фенчин, центр зараз відвідує 6 дітей із синдромом Дауна. Окрім того, працівники ІРЦ надають корекційну допомогу ще 2 дітям з синдромом Дауна за місцем навчання та виховання.

Під час заходу діти та батьки мали можливість проявити себе у різних напрямках: у веселих стартах діти спробували свої спортивні здібності, в постановці казки «Ріпка» – акторські, а художні таланти – у створенні спільного малюнку. У всіх учасників «Сонячного дня» переважав веселий позитивний настрій. «Сонячні діти» можуть робити усе те, що й звичайні малюки, але потребують трохи більше занять з фахівцями та допомоги, – переконують у центрі.
Зустріч батьків та дітей, фахівців центру дала можливість поділитися у вузькому колі своїм досвідом і знаннями, підтримати один одного.