Останні новини

Кордон без корупції очима дітей. Конкурс дитячого малюнку

Учні Угнівської ЗШ І-ІІІ ступенів серед переможців всеукраїнського конкурсу «Кордон без корупції очима дітей». Про це Радіо «Сокаль» розповідає директор Угнівської ЗШ І-ІІІ ст. Оксана Береза.

Це конкурс дитячого малюнку, головною метою якого стала підтримка системних дій органів державної влади України, направлених на протидію корупції, залучення персоналу прикордонного відомства і дітей навчальних закладів прикордоння до формування позитивного сприяння антикорупційній діяльності Держприкордонслужби. У конкурсі брали участь діти до 16 років. Головною вимогою до малюнків було зобразити правоохоронців на кордоні, які активно протидіють корупції. Журі, до складу якого увійшли представники Держприкордонслужби та високопосадовці з громадських і державних організацій, розглянули 242 дитячі роботи. Шляхом рейтингового голосування журі обрало 12 переможців.

26 лютого дипломом лауреата та подякою Державної прикордонної служби нагородили учасників конкурсу дитячого малюнку «Кордон без корупції очима дітей». Серед них учениці 8 класу Угнівської ЗШ І-ІІІ ступенів Інна Шутович та Вікторія Хомяк. Нагороди та подарунки вручили заступник начальника виховного відділу Західно-регіонального управління Держприкордонслужби України, секретар з питань протидії і виявлення корупції Євген Стацюк та заступник начальника виховного відділу Львівського прикордонного загону Держприкордонслужби України полковник Олександр Пальцев.