Останні новини

Торік видобуток вугілля шахтами Львівщини зріс на понад 2%

Торік видобуток вугілля шахтами Львівщини зріс на понад 2%. Про це 26 лютого під час звіту, розповів директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Володимир Лялька:

«Вугільну галузь можна назвати стратегічною для Львівщини. Так на території області працює 7 шахт, 6 з них у складі державного підприємства «Львіввугілля» та окремо – ПАТ «Шахта «Надія». Промислові запаси вугілля на початок року складають понад 88 млн. тонн. У 2018 році загальний сумарний видобуток вугілля шахтами Львівщини зріс на понад 2% і складає півтора (1,573) млн. тонн», – зазначив Володимир Лялька.

І додав, що торік зросла зарплата по Державному підприємству «Львіввугілля» та профінансували роботи із введення нових лав:

«Крім того, важливим досягненням є збільшення зарплати по ДП «Львіввугілля» за 2018 на 55%, в результаті чого припинився відтік висококваліфікованих працівників з підприємства. Кількість працівників зросла. Також, профінансовано роботи з введення нових лав на суму 262,5 млн. грн.», – додав Володимир Лялька.