Останні новини

У Сокальській міській раді засідав виконком

Під час засідання виконавчого комітету Сокальської міської ради, яке відбулося 14 лютого заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності територіальної громади Сокаля.

Засідання виконкому проходило під головуванням міського голови Сокаля Вадима Кондратюка. Напередодні МКП «Сокальводоканал» звернувся щодо коригування тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів «Сокальводоканалу». В результаті бурхливого обговорення та дискусій, в яких, крім членів виконкому, брали участь директор «Сокальводоканалу» Ігор Лащук, економіст підприємства Надія Гавришко і депутат міської ради Наталія Конічек, виконком не прийняв позитивного рішення по цьому питанню.

А от прийняли рішення члени виконавчого комітету стосовно зміни статусу квартири та присвоєння поштової адреси окремим об’єктам нерухомого майна. Традиційно прийняли рішення про звільнення від батьківської плати за харчування в яслах-садках Сокаля. І розглянули, але не прийняли питання про надання дозволу на проведення робіт щодо демонтажу огорожі на вул. Курбаса між будинками №3 та №5 у Сокалі.