Останні новини

Відгомін фестивалю дитячих і молодіжних колективів Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ

У суботу, 9 лютого, в Сокалі відбувся V фестиваль дитячих і молодіжних колективів Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ «Хори ангельські співають».

Розпочали фестиваль із Служби Божої у Катедральному соборі св. Апостолів Петра і Павла. Звідти його учасники урочистою ходою пройшли вулицями міста до районного Народного Дому, де й проходив сам захід. У фестивалі взяли участь 22 колективи – це дитячі та молодіжні хорові колективи зі Сокаля, Червонограда, Бродів, Радехова, Стоянева, Великих Мостів, Соснівки, Добросина, Підкаменя та Дублян. Протягом усього заходу церковні хори з усієї єпархії прославляли вокальними, інструментальними і театралізованими номерами Ісуса Христа. Кожен номер вирізнявся досконалістю:

Учасників свята привітали його організатори: сотрудник Катедрального собору св. Апостолів Петра і Павла отець Ярослав Валюх та голова Катехитичної комісії Сокальсько-Жовківської єпархії отець Михайло Микита. Хористів нагородили відзнакою Єпархії та запросили на частування в дитячу катехитичну школу. Закінчився захід звучанням величної коляди «Бог Предвічний».