Останні новини

Кожна територіальна громада може висловити власні пропозиції щодо перспективного розвитку своєї території

Продовжується збір пропозицій від територіальних громад по формуванню перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки.

Власне, 30 січня, за ініціативи Президента України Петра Порошенка щодо обговорення з громадськістю плану розвитку територій, відбулися зустрічі з громадами сіл Сілець та Реклинець за участі першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського, заступника голови Сокальської РДА Миколи Поліщука, Великомостівського міського голови Ярослава Ройка і Сілецького сільського голови Володимира Саїва.

На зустрічі заступник голови Львівської ОДА наголосив, що метою таких зустрічей є врахування пропозицій мешканців щодо розвитку свого села, селища чи міста. Саме на основі цього сформують план розвитку кожного населеного пункту та план розвитку цілої Львівської області до 2021 року. також на зустрічі заступник голови Сокальської РДА Микола Поліщук проінформував присутніх про виконану роботу за 2015-2018 роки. Представники громад висловили свої зауваження та пропозиції.

Серед проблем, які турбують мешканців, – ремонт доріг, завершення будівництва дитячого садка-ясел на 90 місць в селі Сілець, завершення ремонту НВК у селі Стремінь, покращення ситуації щодо пасажирських перевезень і встановлення вуличного освітлення в селі Стремінь, тощо.