Останні новини

У РР районної ради відбулася із представниками футбольної команди «Сокаль-Датський текстиль»

29 січня голова Сокальської районної ради Микола Пасько та його заступник Василь Бойко зустрілись із представниками футбольної команди «Сокаль-Датський текстиль»: тренером Сергієм Матвєєвим, спортивним директором Василем Сушиком, представником команди Ігорем Тріскою, а також із начальником відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації Мар’яною Копейкою.

Присутні обговорили конкретні можливості надання фінансової допомоги з районного бюджету для футбольної команди. Зокрема йшлось про забезпечення транспортом та харчуванням спортсменів, які беруть участь в змаганнях різного рівня, а також при необхідності, забезпечення проживання спортивних команд, які приїздять в Сокаль. Микола Пасько наголосив, що рішення про надання фінансової допомоги будуть приймати депутати. Тому відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації необхідно підготувати відповідні бюджетні запити, а футбольній команді завершити процедуру юридичної реєстрації футбольної команди, яка буде називатись «Сокаль-Датський текстиль».

Микола Пасько також розповів про облаштування футбольного поля із твердим покриттям поблизу байдаркової станції на березі річки Західний Буг. Її будівництво передбачено туристичним проектом «Єднає нас Буг» в межах програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», за кошти Євросоюзу. Водночас, для футбольного поля, планується залучити гроші з обласного та районного бюджетів. Загалом в планах райради у 2019 році отримати кошти з різних джерел, для створення в цьому місці відпочинкової зони і проведення основної частини робіт.