Останні новини

«Спорт заради розвитку». Поліцейські створили футбольну дитячу команду

У межах проекту «Залучення офіцерів поліції до роботи з дітьми» за концепцією «Спорт заради розвитку», працівники ювенальної превенції Радехівського відділення та Червоноградського відділу поліції створили футбольну команду «Шахтар», до складу якої увійшли діти віком 13-14 років.

У відділі комунікації поліції  Львівської області повідомляють, що юних футболістів (шістьох хлопців і чотирьох дівчат) один раз на тиждень на базі Червоноградського навчально-виховного комплексу №3 тренують інспектори ювенальної превенції: та викладач фізичного виховання. Під час тренувань за дітьми завжди спостерігає медичний працівник.

Заплановано, що згодом команда «Шахтар» братиме участь в обласних турнірах, а також у змаганнях з іншими футбольними командами Львівщини, які тренують працівники поліції.

«Спілкування з дітьми під час тренувань, у неформальній атмосфері, повинно не лише мотивувати їх до здорового способу життя, а й сприяти зростанню довіри, взаєморозуміння між поліцейськими та дітьми, зменшенню рівня злочинності в дитячому середовищі» – зазначили інспектори ювенальної превенції.