Останні новини

Старшокласники Сокальської ЗШ №5 побували на екскурсії в Сокальській районній раді

29 січня до Сокальської районної ради завітали старшокласники Сокальської ЗШ І-ІІІ ступенів №5. В межах проведення профорієнтаційного заходу, учні ознайомились із роботою органу місцевого самоврядування та поспілкувались із його керівництвом.

Зокрема, голова Сокальської районної ради Микола Пасько коротко розповів про Сокальський район, принципи діяльності органу самоврядування, а також показав школярам нову сучасну систему  відеоконференц-зв’язку, яка була встановлена в райраді завдяки перемозі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку.

Як повідомляє СРР, крім того, діти ознайомились із системою електронного голосування «Голос», яка забезпечує проведення сесії Сокальської районної ради. Для старшокласників підготували демонстраційну версію, в ході якої вони змогли спробувати себе в ролі районних обранців. Водночас Микола Пасько розповів про принцип функціонування системи «Голос», як проводяться пленарні засідання, про роботу депутатського корпусу районної ради, діяльність постійних депутатських комісії, а також про інформативність та відкритість у роботі органу місцевого самоврядування. В процесі спілкування керівник району та старшокласники обговорили перспективи для молоді в Україні і за кордоном. Микола Пасько повідомив, що учні старших класів можуть отримати освіту в польських школах. Про таку можливість він говорив із польськими партнерами під час Форуму Європа-Україна, який проходив минулого тижня в Жешуві Республіка Польща. Водночас очільник звернув увагу школярів на переваги отримання освіти саме в Україні.

На завершення голова Сокальської районної ради Микола Пасько, його заступник Василь Бойко, депутат райради Роман Шевчук спільно із старшокласниками Сокальської ЗШ І-ІІІ ступенів №5 взяли участь у флешмобі та висловили свою солідарність і підтримку нашим морякам, які були захоплені російськими окупантами та утримуються в московських тюрмах.