Останні новини

У Сокалі відбулася година пам’яті героїв КРУТ

З нагоди 101-ї річниці бою під Крутами 29 січня у Сокальській центральній районній бібліотеці для дорослих ім. Василя Бобинського організовано спільно з Народним домом Сокаля відбулася година пам’яті під гаслом «В серцях нащадків будуть вічно жити».

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишаються в історії, як символ національної честі. У бою під Крутами полягли юнаки, що у 1918 р. стали на захист Незалежності своєї Вітчизни. Для користувачів бібліотеки та старшокласників Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 прозвучали пісні у виконанні провідного методиста Народного дому Ольги Шевчук і солістів-вокалістів Софії Черняк і Вероніки Левицької. Мультимедійний показ забезпечила провідний бібліограф Ольга Рижок.

«Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину!», – звучали слова на заході.

Пам’ятний захід щодо бою під Крутами відбувся і в Сокальській ЗШ І-ІІІ ступенів №4. Захід підготували учні 8-их класів з класними керівниками.