Останні новини

В Острівському НВК відновили опалення

За повідомленням Сокальської районної ради, у понеділок, 28 січня, голова райради Микола Пасько спільно із директором комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти» Миколою Мисаком та директором з виробництва ТзОВ «Енергетична ефективність України» Ігорем Дацюком здійснили комісійне обстеження Острівського НВК “ЗШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок”.

Разом із керівником навчальної установи Андрієм Дзьобою, вони оглянули приміщення котельні, дитячого садочка, а також  навчальні класи. Температура в НВК становить 14-17 градусів. Микола Мисак повідомив, що проблема із опаленням Острівського НВК виникла наприкінці зимових канікул. ТзОВ «Енергетична ефективність України», яка здійснювала теплопостачання навчально-виховного комплексу на альтернативних джерелах енергії, через виведення з ладу димососа, не змогла забезпечити належний тепловий режим, передбачений санітарними нормами. Середньодобова температура приміщень Острівського НВК 21 січня становила 9-10 градусів.

Щоб відновити опалення школи керівництвом «Центру з обслуговування закладів освіти» було прийнято рішення про призупинення надання послуг товариством та відновлення газопостачання. В результаті було досягнуто домовленостей із Червоноградським відділенням ПАТ «Львівгаз» та запущено три газові котли. Це  дало можливість подати тепло в усі приміщення школи.

Микола Пасько подякував керівнику «Центру з обслуговування закладів освіти» за оперативну роботу та відновлення теплопостачання навчальної установи. Паралельно оглянувши санвузли НВК, голова райради доручив Андрію Дзьобі та Миколі Мисаку, провести необхідні ремонти по облаштуванню санітарних кімнат в Острівській школі.