Останні новини

Школа – безпечний простір для дитини. Круглий стіл у МАНі

У приміщенні малої академії наук міста Сокаль відбувся круглий стіл за участю заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів району на тему «Школа – безпечний простір для дитини». Організатор заходу – Сокальський районний методичний кабінет. Про це повідомляє Сокальське відділення поліції.

Учасники круглого столу намагалися обговорити всі аспекти, які визначають безпечне перебування у школах. Це і шкідливі звички, і цькування серед однолітків, й інші види насильства. Тож особливу увагу на засіданні приділили актуальній проблемі булінгу, яку зараз активно піднімають на різних загальнодержавних рівнях. Серед учасників заходу у МАНі – поліція. Відтак, працівник ювенальної превенції Сокальського відділення поліції акцентувала увагу на внесених до законодавчих актів України зміни щодо протидії булінгу. А ще освітян ознайомили зі змінами, внесеними до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо запобігання домашньому насильству і стосовно жінок.

Ще серед учасників засідання – медпрацівники. Тож лікар-нарколог Сокальської ЦРЛ наголосив, що вкрай шкідливо вживати наркотичні засоби неповнолітніми. За його словами, треба стежити за підлітками, аби серед їхніх шкідливих звичок не було наркотиків, а в разі потреби запобігти вживанню. Про небезпеку вживанню наркотиків говорить і поліціант Ірина Мроць. Вона наголошує на передбаченій відповідальності за виготовлення, вживання та розповсюдження наркотиків. На заході працівників освіти націлили на роботу по забезпеченню соціального та правового захисту дітей і запобіганню вчинення злочинів неповнолітніми.