Останні новини

Минула половина пільгового періоду, в який автомобілі можна розмитнити зі знижкою 50%

Минула половина пільгового періоду, упродовж яких автомобілі зможуть розмитнити зі знижкою 50%.
Нагадаємо, що з 25 листопада 2018 року, після внесення відповідних змін у податкове і митне законодавство, зараз у Львівській митниці ДФС у митному режимі «імпорт» оформлено трохи більше 5 тис. транспортних засобів громадян. Завдяки цьому бюджет держави поповнився майже на 295 млн. грн. Також оформлено 3234 авто, що були ввезені на митну територію України та поміщені в митні режими «транзит» або «тимчасове ввезення» (так звані «євробляхи»). За них сплачено близько 178 млн. грн. митних платежів та близько 5,5 млн. грн. добровільного внеску – повідомляє ДФС у Львівській області. Там наголошують, що завдяки пільговому періоду, який ще триває, громадяни на знижці змогли заощадити 155 млн. грн. В середньому на один автомобіль це 30 тис. грн. економії.
Як відомо, упродовж 90 календарних днів з дня набрання чинності Законом України про внесення змін до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів, крім електромобілів, до акцизного податку буде застосовано коефіцієнт 0,5. Зазначений коефіцієнт застосовується у разі ввезення одного легкового автомобіля однією фізичною особою для власного використання.
Пільговий період закінчується через 90 календарних днів з дня набуття чинності відповідним законом, а саме – 22 лютого 2019 року. Також з 21 грудня почав діяти Тимчасовий порядок виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на території України.