Останні новини

До Сокальських районної та міської рад завітали колядники

В різдвяні свята всі прославляють народження Спасителя світу – Ісуса Христа. Колядки, віншування лунають з побажаннями миру, здоров’я, злагоди.

14 січня до Сокальської районної ради завітали колядники із  новорічно-різдвяною колядою, віншуванням та подарунками.

За повідомленням Сокальської районної ради, вихованці зразкового вокального ансамблю «Кришталь» Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості, під керівництвом Наталі Криштальської привітали  працівників органів місцевого самоврядування з новорічно-різдвяними святами. Продовжуючи багатолітні традиції українців, юні колядники бажали миру і злагоди, щастя, радості та усяких гараздів керівництву і всім працівникам районної ради. В свою чергу, голова районної ради Микола Пасько та його заступник Василь Бойко подякували за чудові щедрівки, побажали колядникам добра, щастя в прийдешньому році, і як годиться, обдарували гостинцями.

Також колядники завітали до Сокальської міської ради. Дітки яскраво привітали міського голову, працівників апарату виконавчого комітету міської ради та всіх відвідувачів установи із Новим роком та Різдвом Христовим. Заколядували гарних українських колядок, повіншували та побажали здоров’я, здійснення всіх мрій і натхнення у роботі. Міський голова Вадим Кондратюк Зі свого боку подякував колядникам за щирі й приємні привітання. Про це інформує Сокальська міська рада.