Останні новини

Результати конкурсу «Моя ялинка» від ГО «Майстерня мрій»

Закінчився конкурс «Моя ялинка». Для жителів міста Сокаль і взагалі всіх охочих його організувала ГО «Майстерня мрій» у складі Владислава Сича, Мар’яни Климців та Оксани Василькової!

Конкурс проводили з метою прикрашання Сокаля до новорічно-різдвяних свят, а також захисту навколишнього середовища й покращення екологічної ситуації в Україні. Адже усі вироби мали бути виготовлені із відходів, еко-матеріалів, сміття. Учасники, виготовивши конкурсні роботи, розмістили їх у зазначеному місці в центрі міста, а після цього тривало кількаденне голосування користувачів соціальної мережі ФБ. У результаті 10-денного голосування найбільшу кількість вподобань набрала ялинка із чеків та фантиків. Її зробили учні 2-Б класу Сокальського ліцею №3 на чолі із класним керівником Зоряною Ваник. Їхній виріб зібрав 813 уподобань!

Також учасниками конкурсу стали Наталія Соколовська, Олена Крижик, сім’я Федунів, Станція юних техніків і спільний виріб Сокальської районної бібліотеки для дітей та Сокальської центральної районної бібліотеки ім. Василя Бобинського.

Інші вироби учасників

Організатори наголошують, що всі ялиночки були дуже креативними і цікавими: з кабелів, тканини, ниток, лози та інших еко-матеріалів. Вони дуже тішаться, що були охочі і люди їх почули – взяли участь у конкурсі, а кількість конкурсантів не важлива – результат є – говорить співорганізатор Владислав Сич. Хоча й у розмові з нами жаліється, що було багато позитивних відгуків про конкурс, але, на жаль, більше у ФБ.

Організатори врахували усі помилки – що запізно оголосили конкурс і замало було реклами – і вже цього року обіцяють обов’язково організувати подібний конкурс знову.

Головна мета усіх проектів, що втілює організація, та ж сама – захист навколишнього середовища і сортування сміття. Наразі деякі ялинки ще є на площі, тому Владислав наполегливо нагадує про обережне поводження з ними. А ще щиро сподівається, що конкурсом вони заохотили людей хоч трохи до прикрашання вулиць і своїх прибудинкових територій, хоча й зізнається, що сам, маючи приватний будинок, не прикрасив подвір’я, так як роблять це за кордоном.

Отож, нагадаємо, найбільше вподобань і відповідно здобула перемогу ялинка, яку зробили учні 2-Б класу Сокальського ліцею №3 на чолі із класним керівником Зоряною Ваник. Вона розповіла Радіо «Сокаль», що почула про конкурс в ефірі нашого радіо і вирішила з учнями взяти участь в конкурсі, адже хочуть придбати у клас принтер. Десяту частину від призу вирішили віддати на благодійність.

Вчитель розповідає, що вирішити з чого робитимуть ялинку допоміг смітник – саме там знайшли чека. Після цього пані Зоряна розповідає, що шукали чеки по усіх магазинах – всюди, де тільки могли, так само і фантики, з яких зробили прикраси на свою новорічну красуню, щодо плівки, у яку сховали чеки від дощу, то їх дітям віддали у магазині побутової техніки, ангелик як верхівка теж виготовлена із еко-матеріалів, тобто вся ялинка із відходів. Допомагали дуже батьки, адже другокласники ще маленькі –  без допомоги важко. Кажуть, що це було не так і легко. Ідею придумали самі, раніше ніде подібного не бачили. Вчитель Зоряна розповідає, що, крім можливості грошової винагороди, перш за все, дуже сподобалася ідея захисту навколишнього середовища, адже самі з учнями вже давно сортують сміття й продовжують робити це і надалі.

А ще вчителька зазначає, що хочуть доказати, що і діти можуть заробити гроші на свою мету. Хоча додає, що школярі не відмовились би і від ефіру на Радіо «Сокаль». Усі дуже тішаться перемозі й обов’язково братимуть участь у подібних конкурсах ще.

На головному фото – переможці і їхній виріб