Останні новини

У Сокалі ЖЕК посипає дороги соляно-піщаним розчином

Зважаючи на погодні умови, житлово-комунальна служба Сокаля активно працює на вулицях, автомобільних дорогах та тротуарах. Про це радіо «Сокаль» розповіла в.о. директора КП «Сокальжитлокомунсервіс» Галина Рекус.

Вона розповідає, що для забезпечення належного руху транспорту і людей вулицями міста до посиленої роботи залучено 38 двірників та 2 піскорозкидачі. Ці машини ще із 6 години ранку 3 січня посипали дороги сумішшю із солі та піску. Його у ЖЕКу є вдосталь – закупили достатньо. Розчин тримається протягом дня. Далі, якщо потрібно, 4 січня вранці продовжать посипати дороги та тротуари.

В.о. директора КП «Сокальжитлокомунсервіс» розповіла, що 3 січня посипали усі головні вулиці: Шептицького, Шашкевича, Стуса, Котляревського, Ярослава Мудрого, Яворницького до РЕМу та інші. Також Галина розповідає, що жителі бічних вулиць від вулиці Яворницького звернулися до ЖЕКу з проханням завезти їм соляно-піщаний розчин, аби вони розсипали його собі. Прохання виконали. Впродовж робочого дня 3 січня жодних скарг від сокальчан не було. ЖЕК і надалі працюватиме у посиленому режимі – запевняє Галина Рекус.

Фото ілюстроване