Останні новини

На базі Сокальського професійного ліцею відкрили навчально-практичний центр харчових технологій

На базі Сокальського професійного ліцею відкрили навчально-практичний центр харчових технологій. Презентаційне відкриття відбулось у четвер, 27 грудня.

Центр обладнаний устаткуванням для навчання та виробництва хлібо-булочних і кондитерських виробів: електричними плитами, робочими столами, холодильниками, паро-конвекційною піччю, приладами для гастрономічних виробів, блендерами та міксерами. Як повідомляє Львівська ОДА, на розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу з обласного бюджету виділено понад 1 млн. грн. Зокрема, на відкриття центру виділено 550 тис. грн., а на капітальний ремонт ліцею – 818 тис. грн.

Головною метою роботи центру є впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів, розширення співробітництва і взаємодії з підприємствами-замовниками кадрів. У новому центрі навчатимуться учні за трьома спеціальностями: «Кухар», «Кухар-кондитер» і «Кухар-бармен». Для них облаштували спеціальні майстерні з усією необхідною технікою. Завдяки мультимедійному забезпеченні, майбутні кухарі зможуть переглядати та аналізувати різні відеоуроки.

На урочисте відкриття завітала директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій. Вона розповідає, що основним пріоритетом в роботі з усіма начальними закладами, що в їхньому підпорядкуванні, виступає особистий потенціал розвитку того чи іншого закладу:

«У межах програми «Розвиток освіти Львівщини» на заклади професійної освіти області у 2018 році виділено 50 млн. грн. Кошти спрямували на два напрями: енергозбереження та створення належних умови навчання для учнів. Така фінансова допомога – це можливість мотивувати навчальні заклади, адже шанс на розвиток мають усі. Вимоги роботодавців сьогодні змінилися і навчальні заклади, які готують майбутніх спеціалістів мають відповідати цим критеріям», – зазначила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА.

Також під час відкриття нового навчально-практичного центру харчових технологій за сумлінну працю в галузі професійно-технічної освіти та високий професіоналізм у підготовці матеріально-технічної бази вручили подячні грамоти від департаменту освіти і науки Львівської ОДА кращим майстрам Сокальського професійного ліцею. Нагадаємо також, що Сокальський професійний ліцей здійснює підготовку кваліфікованих робітників для громадського харчування, сфери обслуговування, будівельної та автомобільної галузей.