Останні новини

В Сокалі відбулась передача ключів від помешкань, придбаних дітям-сиротам і дітям позбавлених батьківської опіки

В Сокалі відбулась передача ключів від помешкань, придбаних дітям-сиротам і дітям позбавлених батьківської опіки. У сесійній залі Сокальської районної ради напередодні Нового року їх урочисто вручили Володимиру Юзві, Ілоні Сачук і мамі-опікунці Євгенії Плетінці.

Привітання з нагоди визначної події в житті дітей і їх опікунів висловили голова Сокальської РДА Роман Токай, його заступник Микола Поліщук, заступник голови райради Василь Бойко, депутат Львівської облради Сергій Касян, начальник служби у справах дітей і молоді Галина Федаш, благословив добру справу настоятель храму святих апостолів Петра і Павла в Сокалі о. Ярослав Кащук.

Нагадаємо, 3 квартири і будинок придбані коштом районного і обласного бюджетів по програмі забезпечення житлом дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківської опіки та дітям з їх числа. В цілому вартість помешкань складає майже 3 млн грн. – близько 2 млн. – з районного, і майже 750 тис. грн. – обласного бюджету.

На урочистість не зміг прибути ще один власник квартири – Павло Максимець, колишній вихованець Червоноградського інтернату, відтак зараз військовий-доброволець, котрий пройшов горнило російсько-української війни.

Подробиці заходу слухайте в наступних випусках новин.