Останні новини

Шахті «Степова» – 40 років!

У четвер, 27 грудня, на шахті «Степова» відбулися урочистості з нагоди 40-річчя створення шахти «Степова». Привітати ювілярів завітали представники влади, голови профспілкових організацій та інші. Запрошені гості вітали з ювілеєм шахти, бажали колективу безаварійної роботи та довголіття підприємству. Ряд працівників нагородили пам’ятними подарунками, галузевими відзнаками, грамотами та подяками.

Перший заступний голови ЛОДА Ростислав Замлинський перед тим, як звернутись до шахтарів оголосив хвилину мовчання за загиблими та померлими шахтарями.

«Цей колектив протягом своєї сорокарічної історії досягав і досягає хороших результатів, виховав не одну плеяду гірників. Наша спільна, важка, але вкрай необхідна співпраця є запорукою для подальшого сталого розвитку цього шахтарського регіону, Львівщини та України», – зазначив у вітальній промові перший заступник ЛОДА.

Олег Акімов наголосив, що незважаючи на проблеми, колектив шахти «Степова» завжди виходив з перемогою, адже тут збереглися шахтарські традиції.

«Я вірю, що ця шахта спроможна видавати на-гора ще більше тонн «чорного золота» – говорить т.в.о. гендиректора ДП «Львіввугілля».

Голова Сокальської РДА Роман Токай зі свого боку подякував колективу за їхню продуктивну працю і наголосив, що майже 50% районного бюджету надходить від вугільних підприємств, завдяки яким виконуються районні програми і фінансуються бюджетні установи.

Довідка: шахту здано в експлуатацію 30 грудня 1978 року. Це одна з найпотужніших шахт Львівського вугільного басейну. За 40 років з підземних надр шахти «Степова» видано понад 25 млн. тонн вугілля, пройдено понад 230 км гірничих виробок.