Останні новини

Сокальська поліція посилить патрулювання у свята

Сокальське відділення поліції посилить патрулювання у новорічно-різдвяні свята. Про це Радіо «Сокаль» розповів начальник сектору превенції патрульної поліції, майор поліції Олександр Сідельник.

За його словами, під час проведення масових заходів протягом новорічних свят правоохоронні органи району перебуватимуть у посиленому режимі, в такі святі більше людей залучаються до роботи. Патрулі стоятимуть у Сокалі та Великих мостах біля новорічних ялинок і в інших місцях по містах.

Посилена охорона публічного порядку буде і вдень першого січня під час відзначення 110-ї річниці від дня народження голови Проводу ОУН, Героя України Степана Бандери.

Майор поліції нагадує, що не варто зловживати алкогольними напоями, особливо це стосується молоді. За його словами чимало кримінальних і адміністративних правопорушень здійснюється в стані алкогольного сп’яніння.

Також, при нагоді, Олександр Сідельник нагадує про обережне поводження з піротехнічними засобами. Це стосується як дорослих, так і дітей. Основні правила поводження з піротехнікою: не пробуйте розбирати петарди і феєрверки, не купуйте піротехніку на стихійних ринках, з пошкодженою упаковкою, прострочені чи вологі. Виріб повинен мати сертифікат якості, читайте інструкцію перед застосуванням і не дозволяйте дітям гратися з феєрверками чи салютами. Тож будьте обережні у новорічні свята, бережіть себе та рідних!