Останні новини

У Сокалі відбувся клубний турнір з карате-до

У понеділок, 24 грудня, в спортивному залі Сокальської ДЮСШ пройшов уже другий відкритий клубний турнір з карате-до «Різдвяний виклик Бусі». Як стверджують відвідувачі, змагання пройшли на високому рівні. Власне, над організацією працювали оргкомітет клубу “Сокіл”, Сокальські МР, РДА і спонсори.

В змаганнях взяли участь Червоноградські клуби “Абсолют”, “Тайкі” та “Дзіон”, Луцький клуб “Волинь”, Сокальський клуб «Сокіл», більше півсотні спортсменів віком від 6 до 13 років, – повідомляє Сокаль і Сокальщина. На урочистому відкритті змагань спортсменів привітали депутат Львівської обласної ради Сергій Касян, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай та Сокальський міський голова Вадим Кондратюк, начальник відділу молоді та спорту Сокальської РДА Мар’яна Копейка, директор Сокальського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Ярослав Тарасюк і директор Сокальської дитячо-юнацької спортивної школи “Соколяни” Роман Плетінка.

Турнір проходив у традиційних видах: ката, індивідуальне куміте,  командне куміте, а також ірігумі-light. Сокальські вихованці гідно прийняли Різдвяний виклик Бусі, здобувши 44 медалі. За результатами змагань серед клубів-учасників розіграли три кубки від Сокальської МР. Найбільше медалей здобув Сокальський клуб “Сокіл”, який нагородили кубком. А ще усім учасникам змагань, крім заслужених нагород, вручили подарунки від спонсорів. Це було особливо приємно, – стверджує дітвора.

Організатори та учасники заходу висловлюють подяку спонсорам: ДП “Датський текстиль”, ТзОВ “BestLink”, салон краси “Dakart”, молочна компанія “Галичина”, “Вікна PERFECT”, “Меблі по-братськи”, меблі “Lomanini”. Сокаль і Сокальщина