Останні новини

Народний депутат України Олег Мусій написав звернення до прем’єр-міністра України щодо реорганізації ДП «Львіввугілля»

Народний депутат У. Олег Мусій на підтримку шахтарів Сокальщини  і Червонограду написав звернення до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо реорганізації ДП Львівугілля. До нього напередодні надійшло таке ж звернення від СРР, прийняте на останній позачерговій сесії. Нагадаємо, що розпорядження про реорганізацію КабМін України ухвалив 6 грудня 2017 року.

У зверненні Олег Мусій зазначає, що ДП «Львіввугілля» реорганізовують без врахування думки колективу, громади, органів самоврядування. І це попри те, що структура ДП «Львіввугілля» є оптимальною для виконання виробничих і господарських функцій підприємства. Він переконаний, що аби забезпечити безперебійну роботу підприємства та соціальне благополуччя в регіоні, необхідно зберегти цілісний майновий комплекс ДП «Львіввугілля». Тому він вимагає від Уряду вилучити «Львіввугілля» з Переліку державних підприємств, які реорганізовуються шляхом приєднання до державного підприємства «Національна вугільна компанія».

«Така ситуація збурює як трудові колективи, так і громаду Сокальського району. З метою погодження шляхів реорганізації ДП «Львіввугілля»,  збереження спокійної ситуації в трудовому колективі та громади Сокальського району в цілому, забезпечити проведення громадських слухань з цього питання, прийняти остаточні рішення узгодивши їх з органами місцевої влади та самоврядування», – йдеться у зверненні Мусія.

У додатку до свого звернення Олег Мусій прикріпив звернення Сокальської РР до нього.

«Зволікання з вирішенням даних питань ставить під загрозу фінансування усієї соціальної сфери району – освіти, культури, охорони здоров’я, а також фінансування вирішення екологічних проблем, доріг та іншого, оскільки серед доходів Сокальського районного бюджету рівень надходження з доходів фізичних осіб від підприємств вугільної промисловості становить 45%, що в свою чергу призведе до зростання соціальної напруги в регіоні, безробіття, відповідно створення криміногенної ситуації і непередбачуваних наслідків напередодні проведення виборів», – йдеться у зверненні СРР.