Останні новини

Відбулося засідання двох постійних комісій

У середу, 12 грудня 2018 р., відбулося засідання двох постійних депутатських комісій Сокальської районної ради: з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку і з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту. В роботі постійних комісій взяв участь голова районної ради Микола Пасько, начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова, директор «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Микола Мисак, головний лікар Роман Швед, начальник служби у справах дітей Сокальської райдержадміністрації Галина Федаш.

На засіданнях депутати опрацювали більше десяти питань порядку денного та висловили свої пропозиції щодо запропонованих проектів рішень. Зокрема, присутні заслухали Миколу Паська і погодили включити в порядок денний питання «Про звіт голови районної ради про діяльність за 2018 рік».

Начальник фінуправління доповідала про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік та про проект районного бюджету Сокальського району на 2019 рік. Про перспективи придбання житла дітям – сиротам Сокальського району в наступному році говорила Галина Федаш, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Наталя Лагода – про програму соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2019 рік.

Також депутатські комісії розглянули проекти рішень, які рекомендували включити в порядок денний та винести на розгляд чергової 36 сесії Сокальської районної ради. Серед них: «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2019 рік», «Про затвердження кошторисів закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району», «Про районний бюджет Сокальського району на 2019 рік», «Про затвердження районної програми забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2019-2021 роки» та інші. Відповідно до розпорядження голови Сокальської районної ради, 36 сесія Сокальської районної ради відбудеться 18 грудня 2018 року. Початок о 10 годині, в сесійній залі.