Останні новини

Професіографічні екскурсії на ДП «Датський текстиль» для школярів Сокальщини

З метою популяризації професій легкої промисловості, передусім «швачки», спеціаліст Сокальської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Тетяна Павлик спільно з головним спеціалістом відділу молоді та спорту Сокальської РДА Андрієм Мандриком та працівниками дочірнього підприємства «Датський текстиль» організували та провели для учнів 10-11-х класів Стенятинської ЗШ I-IIIст. та Ільковицького НВК ЗШ I-IIIст.-дитячий садок професіографічні екскурсії на підприємстві.

Під час зустрічі начальник технічно-господарського управління ДП «Датський текстиль» Ігор Тріска розповів, що ДП «Датський текстиль» – це українська текстильна фабрика, яка спеціалізується на виробництві та дизайні полотен, коротко описав основні технологічні процеси на підприємстві, розповів про основні та суміжні професії. Це одне з найбільших ринко-утворюючих виробництв району, з великою кількістю актуальних та перспективних вакансій. Ігор Тріска наголошує на перспективі професійного росту та високій заробітній платі, яку отримують працівники «Датського текстилю». Найбільшу увагу під час екскурсії приділили швейній дільниці, де учням детально розповіли особливості швейного процесу.

Фахівець з профорієнтації центру зайнятості розповідає, що працівники ДП «Датський текстиль» забезпеченні належними умовами праці, безкоштовним транспортом, медичним обслуговуванням, компенсацією наднормових годин, а ще, що професія «швачка» зараз дуже затребувана і високооплачувана. На завершення екскурсії шеф-кухар «Датського текстилю» ще й пригостив гостей кавою з булочками й одночасно розповів про свою професію. Представники служб та учні розповідають, що їм дуже сподобалась цікава і пізнавальна екскурсія.