Останні новини

У Сокалі відбувся міні-ярмарок вакансій «Датського текстилю»

Аби отримувати гідну заробітну плату необов’язково виїжджати на роботу за кордон! У цьому переконані працівники Сокальської районної філії Львівського обласного центру зайнятості, які, щоб довести це, організували в Сокалі міні-ярмарок вакансій.

На неї запросили безробітних і зацікавлених у зміні місця роботи. Презентували дочірнє підприємство «Датський текстиль» і його доступні вакансії: наразі це швачка та оператор швацького устаткування. Середня заробітна плата на цих посадах становить 9500 грн. (це без наднормових годин, які оплачуються вдвічі більше). У зв’язку з плановим розширенням виробництва список вакансій постійно оновлюється, а оплата праці окремих працівників становить і понад 10 тисяч гривень, і навіть понад 15. Це вище середнього показника по всій області, який становить 8 тис. грн. Наразі можуть працевлаштувати 50-80 людей, наступного року набиратимуть 150 працівників.

У ярмарці взяли участь представники «Датського текстилю»: це Начальник технічно-господарського управління Ігор Тріска, начальник швейного цеху Любов Червінська, заступник начальника швейного цеху Наталія Снідко та швачка Леся Кольбух. Вони презентували своє виробництво, розповідали максимально доступно і в деталях про усі нюанси їхньої роботи, навчальні етапи, оплати, соціальний пакет, умови праці. Безробітні з зацікавленням слухали і намагалися будувати діалог – запитували те, що цікавить. А найбільше цікавило кілька стереотипів, які побутують між сокальчани про «Датський текстиль». Його представники швидко розвінчали всі міфи. Щодо забруднення екології, то заступник директора ДП Ігор Тріска розповів, що на підприємство неодноразово приїжджали різні відповідні служби, представники місцевого самоврядування і навіть сторонні люди, які навідувалися завжди без попередження, аби дізнатися чим же тут «труять людей». Щоразу всі перевірки були з негативним результатом – стверджує Ігор Тріска – шкідливі викиди в навколишнє середовище не підтверджувались.

Ще один стереотип, про який говорить директор Сокальського ЦЗ Віктор Лащук, звучить так: «я втратив своє здоров’я, працюючи там». Цьому щиро дивувались не лише керівники «Датського текстилю», а й швачка Леся Кольбух. Вона розповідає, що працювати на виробництві дуже комфортно, умови праці багато чого вирішують, для тих, у кого стояча робота є спеціальні килимки. На підприємстві є медсестра і лікар, працівники регулярно проходять оплачуваний медогляд і ніколи немає проблем із лікарняними. Начальник швейного цеху Любов Червінська розповідає, що нещодавно сама отримала чергове щеплення. Але найголовніше, як розповідає швачка Леся, це те, що керівництво завжди «чує» простих працівників – прислухається до них, допомагає вирішити усі проблеми і завжди до всього ставиться з розумінням.

«Датський текстиль» – це підприємство Данії, яке розташоване у Сокалі й успішно функціонує на наших теренах з 2001 р. ДП «Датський текстиль» є одним з найбільших ринко-утворюючих підприємств району, з великою кількістю актуальних та перспективних вакансій. Підприємство спеціалізується на виготовленні велюрової тканини та пошитті наматрацників і наволочок на подушки із трикотажного полотна, воно оснащене сучасними технологічними лініями.

Також серед переваг фірми: повний соціальний пакет, оплачувані лікарняні,щорічні і додаткові відпустки, регулярні корпоративи для працівників, безкоштовне харчування в їдальні, забезпечення транспортом на певні напрямки або повна компенсація транспортних витрат і подвійна оплата праці у вихідний день.

Щодо графіку роботи, то, наприклад, швачки та оператори швацького устаткування працюють у дві зміни: перша – зі 6:00 до 14:20, друга – з 14:30 до 22:40. Вони зумовлені тим, що машинки, аби не виходити з ладу, повинні працювати не менше 16 годин на добу. Також через велику кількість звернень в перспективі розглядають введення середньої зміни для обмеженої кількості людей. Навіть безпосередньо на заході було дві молоді мами, які хотіли б працювати на підприємстві, але не мають з ким залишати малих дітей у вечірній чи ранній час.

Чи не головна перевага підприємства: вони готові взяти всіх, у кого є бажання вчитися. Ви можете не вміти виконувати ту чи іншу роботу, але ви обов’язково навчитеся цього, якщо хотітимете. У цьому переконані працівники «Датського текстилю», адже за 17 років таких випадків було безліч. Навчальний період роботи складає три місяці, вас відразу працевлаштовують і виплачують заробітну плату. Цього часу є більш ніж достатньо, аби опанувати вибрану посаду – стверджують працівники ДП. А ще якщо ви не знаєте чи хочете працювати на «Датському текстилі» його керівники запрошують на екскурсію виробництвом. Кажуть, що в цьому немає ніяких проблем.

Аби хоч трохи наочно ознайомити гостей ярмарки зі своїм виробництвом, організатори підготували відеоролики про актуальні вакансії, нагадаємо це швачка та оператор швацького устаткування. А ще принесли буклети про фірму, мапу з рухом транспорту, проспекти й інші інформаційні матеріали.

Все це неабияк зацікавило відвідувачів ярмарки – навіть тих, хто до цього був скептично налаштований до підприємства, й усі, у кого ми запитували, сказали, що тепер розглядатимуть «Датський текстиль» як потенційне місце роботи. Сокальчанин Тарас розповідає, що зацікавився можливістю працевлаштуватись на підприємстві. Жвирківчанин Сергій безробітний півроку. За цей час каже ніяк не міг знайти роботи, а тепер обдумує про ДТ, адже зацікавив соціальний пакет. А Сокальчанин Андрій переконаний, що завдяки таким підприємствам процвітатиме Україна.

Працівники Сокальської районної філії Львівського обласного центру зайнятості бідкаються на те, що люди масово виїжджають на заробітки в інші країни, щоразу то гірше; кажуть, особливо дався взнаки «безвіз». За наявності високооплачуваних вакансій вони не можуть знайти достатню кількість охочих працювати тут. Але ж одна з головних переваг працевлаштування в Україні – те, що ви вдома і поруч сім’я. Тож головна мета, з якою організували цей ярмарок, як кажуть самі працівники центру зайнятості, – банальна – працевлаштувати безробітних жителів Сокальського району. Таких презентацій обіцяють робити багато, зокрема із «Датським текстилем». Вже по закінченню навіть вирішили організувати подібний захід «на виїзд» – в одну із сільських рад, де виявилось багато зацікавлених.