Останні новини

У Великих Мостах понад 400 прикордонників-строковиків присягнули на вірність українському народу

У суботу, 8 грудня, в Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби України у Великих Мостах відбулася церемонія складання Військової присяги на вірність українському народові. На плацу навчального закладу зібралися рідні та друзі більш як 400 новобранців.

Як повідомляє СРР, привітати юнаків з такою знаменною подією прийшли представники духовенства та влади: голова Сокальської районної ради Микола Пасько, голова СРДА Роман Токай та заступник голови ЛОДА Роман Филипів, керівник центру допомоги АТО Василь Марциняк, заступник директора департаменту, начальник управління кадрового менеджменту департаменту особового складу Державної прикордонної служби  Павло Горбатюк.

Після внесення бойового прапора та виконання гімну України, відбувся ритуал приведення до військової присяги особового складу Кінологічного навчального центру. 430 молодих юнаків зі всіх куточків України один за одним зі штатною зброєю в руках присягнули на вірність українському народу.

Після такої почесної та хвилюючої церемонії молодих захисників України освятили  та благословили на військову справу запрошені священики. Зокрема, отець Володимир Юськів привітав військовослужбовців із Днем Збройних сил України та висловив гордість за молодих юнаків, які одягли військову форму та переймають естафету і найкращі традиції від старшого покоління.

Далі молодих захисників України привітали заступник голови ЛОДА Роман Филипів та начальник управління кадрового менеджменту департаменту особового складу Державної прикордонної служби  Павло Горбатюк. Останній розповів, що сьогодні 42 тисячі прикордонників несуть службу в зоні операції об’єднаних сил та на кордоні з анексованим півостровом. 70 прикордонників віддали своє життя захищаючи українську державу. Присутні вшанували пам’ять полеглих українських героїв хвилиною мовчання. Далі відбулась церемонія вручення державних та відомчих нагород військовослужбовцям за участь в антитерористичній операції. Завершились урочистості спільним виконанням Гімну України та урочистим маршем призовників.