Останні новини

Розблоковано під’їзні шляхи до пунктів пропуску на кордоні з Польщею

Розблоковано під’їзні шляхи до пунктів пропуску на кордоні з Польщею. На ранок 28 листопада заблокованими залишились пункти пропуску «Малий Березний» та «Ужгород», що на кордоні зі Словаччиною. На всіх інших напрямках рух через державний кордон нормалізовано та здійснюються заходи прикордонного контролю й пропуску через державний кордон учасників міжнародного руху.

Нагадаємо, що протести тривають із 25 листопада. Найближчий до Сокаля пункт «Угринів» розблокували 26 листопада в обід. В протестах беруть участь активісти громадської організації «Авто Євро Сила» та власники автомобілів іноземної реєстрації. Причиною стали зміни в законодавстві в щодо автомобілів з іноземною реєстрацією. Згідно з новими правилами розмитнення автомобілів на єврономерах, громадяни-резиденти мають право переміщувати транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, в режимі транзиту лише за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу або сплатити митні платежі.

Державна прикордонна служба продовжує наголошувати врахувати цю інформацію під час вибору маршруту прямування та обрати  більш оптимальний напрямок руху. Чи будуть блокувати далі й інші пункти пропуску невідомо.