Останні новини

Сокальчани можуть миттєво викликати поліцію за допомогою додатку

Відтепер власники смартфонів можуть викликати поліцію за допомогою мобільного додатку «My Pol». Його днями презентували у Головному управління Національної поліції у Львівській області. Жителі Львівщини, зокрема й Сокальщини, можуть миттєво виклити поліцейських.

My Pol – це безкоштовний мобільний додаток для миттєвого виклику поліції, який значно спрощує комунікацію між громадянами та правоохоронцями. Але перш за все – це швидкий виклик поліції. Додаток дозволяє вам у потрібний момент одним дотиком викликати поліцію. Справа в тім, що коли людина телефонує на лінію «102», вона повинна надати диспетчеру певну необхідну інформацію про себе та місце, куди має бути направлений наряд поліції. На це витрачаються дорогоцінні хвилини часу. З появою My Pol ця вся інформацію надходить в поліцію за секунду, адже персональні дані вже збережені в мобільному додатку при реєстрації, а місце розташування підтягується за допомогою GPS.

В додатку є дві кнопки: червона та жовта. Червона кнопка – це екстрений виклик у випадку загрози життю чи здоров’ю. Жовта кнопка – це виклик, коли ви ще можете додати якийсь коментар, описати ситуацію, вибрати категорію правопорушення, тобто використовується у випадках, коли не потрібне надшвидке реагування. My Pol є соціальним проектом, тому є абсолютно безкоштовним як і для громадян, так і для держави. Завантажити додаток для android ви можете у Play Market, а для iphone у App store.