Останні новини

Районна філія Львівського центру зайнятості провела захід для школярів Сокальщини

Протягом тижня, з 19-22 листопада, Сокальська районна філія Львівського центру зайнятості проводила заходи на тему: «День відкритих дверей центру зайнятості» для школярів міста Сокаля та району.

Мета таких заходів-допомогти юним краянам у професійному самовизначенні, визначити їхні таланти та здібності, зорієнтувати у реаліях сучасного ринку праці.

Під час спілкування фахівець центру зайнятості – поінформувала учнів про послуги служби зайнятості, про можливість пройти безкоштовне тестування в он-лайн режимі на Платформі профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості щодо вибору професії. Окрім того, фахівець з профорієнтації зосередила увагу школярів на перевагах здобуття робітничих і військових професіях, адже вони на даний час є найбільш актуальні і затребувані на ринку праці.

Захід проходив з використанням пізнавальних матеріалів та анімаційних профорієнтаційних відеороликів, школярі з цікавістю переглянули папки з описом професій та ознайомились з «Барометром професій», а найбільш захоплюючим було тестування, яке школярі з радістю пройшли кожен індивідуально на комп’ютері, результати якого засвідчили, яка професія найкраще відповідатиме вмінням і нахилам кожного старшокласника. Таким чином, організовані зустрічі спонукали учнівську молодь серйозно замислитись і визначитись над тим, ким стати у майбутньому.