Останні новини

Сокальщина відзначила День Гідності і Свободи

Сокальщина вп’яте відзначає День Гідності та Свободи на честь початку двох революцій – Помаранчевої революції, яка проходила в 2004 році та Революції Гідності кінець 2013 початок 2014 років.

21 листопада –  День, що став символом становлення в Україні ідеалів свободи та демократії, і щороку має нагадувати наступним поколінням про визначні події в історії Незалежної України. Мешканці нашого регіону разом з журналістам радіо «Сокаль» були активними учасниками Помаранчевої Революції та Революції  Гідності. А коли у лютому 2014 року Україна зіткнулася із підступною кремлівською агресією, одними з перших у ряди українського війська та Національної гвардії стали і сокальчани.

У районному народному домі відбулась урочиста Академія до 5 річниці початку Революції Гідності. Присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні і вояків Сокальщини, які поклали свої голови на вівтар Свободи і Незалежності нашої держави. Силами самодіяльності народного дому Сокаля та сіл району був підготовлений концерт. Подробиці слухайте на хвилях радіо “Сокаль”